Ekrano žaliuzės

pasirinkti tipą

Vidinės Screen roletai RS

Vienas iš naujausių pasiūlymų langų dekoravimo srityje – diena-naktis roletai, dar vadinami zebru arba duetu. Dėl naujoviško pritaikymo – galimybės reguliuoti šviesos patekimą į vidų, jis sulaukia vis daugiau pritarėjų. Atsižvelgdami į poreikius galime patalpą visiškai užtemdyti arba įsileisti kuo daugiau šviesos iš lauko. Įkvėptos horizontalių žaliuzių, dieninės ir naktinės žaliuzės gaminamos iš dviejų sluoksnių audinio. Jie sėkmingai pakeičia tiek užuolaidas, tiek tradicines žaliuzes ar užuolaidas.

Dieną, kai norime pamatyti, kas vyksta lauke, ant nuleistos žaliuzės dedame medžiagos juosteles, kad ji būtų skaidri, tačiau kai reikia intymumo ir apsaugos nuo išorinio pasaulio, langą uždengiame visiškai.

Pirkti dabar

Ekrano ritininės žaliuzės STANDARTINIS

SCREEN roletai visų pirma yra apsauga nuo pernelyg didelės saulės šviesos. Dėl to galime sutaupyti oro kondicionavimo išlaidų. Saulės spinduliuotės sumažinimas iki 75%, taip sumažinant pastato eksploatacines išlaidas. Didelis ekranų privalumas – galimybė uždengti stiklinius paviršius iki 5 m pločio arba iki 15 m2 ploto. Mūsų estetinį įspūdį pagilina kokybiški audiniai su plačia spalvų gama.

Pirkti dabar