Užuolaidos – šiuolaikinio interjero apsauga nuo saulės

« Grįžti į tinklaraštį

Užuolaidos vis dažniau atsiranda šiuolaikiniuose interjero susitarimuose. Jie daro juos jaukius, net ir tuos, kuriems būdinga atvira erdvė ir dideli paviršiai. Pagamintos iš aukštos kokybės natūralių medžiagų, jos niekuo nepanašios į senumo užuolaidas. Audinių storio skirtumai, skirtingos tekstūros ir plačios spalvos leidžia juos lengvai priderinti tiek prie patalpų funkcijos, tiek prie išvaizdos dizaino.

Užuolaidos , kaip ir roletai, pirmiausia apsaugo interjerą nuo saulės. Uždaryti jie turi sumažinti temperatūrą patalpose ir apriboti žalingą UV spindulių poveikį, kuris, be kita ko, gali išblukinti sienų ar baldų spalvas. Tačiau jų dekoratyvinė funkcija nusipelno ypatingo dėmesio. Uždaras užuolaidų paviršius padaro namus išskirtinai jaukiais. Kai jie veikia, jie taip pat gali pritraukti dėmesį, sukurdami kažką panašaus į rėmą aplink langus. Abiem atvejais jie yra dekoratyvinis interjero dizaino papildymas. Tačiau reikia atminti, kad net atviros užuolaidos vis tiek užima gana daug vietos (lyginant su roletais / roletais), todėl reikia pagalvoti apie jų spalvą ir audinio storį, kad jos „neužgožtų“ patalpų. . Tai ypač aktualu tiems, kurių plotas mažesnis.

Užuolaidų medžiagos ir spalvos
Medžiagos, iš kurių siuvamos užuolaidos, yra natūralios, identiškos romėniškų užuolaidų pasiūloje. Svarbu tai, kad galima rinktis ne tik iš didelės spalvų paletės, bet ir audinių storio. Tokiu būdu užuolaidos įgauna ir užuolaidų funkciją.

Funkcionalumas – svarbus žodis renkantis lango erdvės uždengimo būdą. Tuo labiau, kad didesni stiklai atsiranda ne tik viename name, bet ir moderniuose butų projektuose. Gerai apšviestas interjeras – tai vieta, kupina erdvės, kurioje tikrai jaučiamės gerai. Tuo svarbiau, kaip apsaugome juos nuo per didelio šildymo karštu oru, išlaikydami namų/buto dekoro stilių.

Užuolaidų funkcionalumas visų pirma orientuotas į audinių storio skirtumus. Pasiūlyme yra skaidrūs ir permatomi audiniai; Puikiai tinka svetainei (ypač jei sukuria didelę erdvę ir jungiasi su virtuve). Be to, galite pasirinkti ryškias spalvas. Tokiu būdu sukursime vietą, kupiną švelniai prislopintos šviesos. Šis sprendimas puikiai tiks ir mažesnėse patalpose; subtilus audinys, derinamas su ryškiomis spalvomis, nepadarys, kad jie atrodys mažiau sumažėję ar priblokšti. Savo ruožtu patalpose, kur mums reikia užtemimo, tiks storos medžiagų tekstūros. Uždaryti jie visiškai nutrauks saulės spindulius ir sukurs gilų šešėlį.

Užuolaidų medžiagų spalvos labai įvairios; Galime rinktis iš plačios šviesių spalvų paletės (nuo baltos iki įvairių ekru atspalvių), daugybės pastelinių, tamsių spalvų (ruda, tamsiai mėlyna, pilka, juoda), bei papildomai ryškių, akį traukiančių spalvų (fuksija, oranžinė, žalia ir kt.). Be to, medžiagoms būdingos įvairios tekstūros, kurios sukuria įvairius raštus.

Prisegimo būdai
Graži, natūrali medžiaga ir prie interjero dizaino priderinta spalva – vienas dalykas. Ne mažiau svarbus yra užuolaidų audinio tvirtinimo būdas. Jis turi būti estetiškai išdėstytas po slydimo / išskleidimo, neatsižvelgiant į audinio storį. Tik tada visuma tampa itin dekoratyvi.
Galime rinktis iš trijų tvirtinimo būdų:

Lubų užuolaidų strypams - žiedai, petnešos arba juostos su kišenėmis. Žiedai yra sidabro, atlaso ir patina rudos spalvos.
Specialiems lubų bėgiams – rankinis arba styginis valdymas. Užuolaidos ant juostų su įvairių tipų tvirtinimais.
Mikroflex - sistema, kurioje medžiagai išdėstyti naudojami nedideli plastikiniai kabliukai (trijų tipų tvirtinimai).
Kadangi dabar užuolaidos siuvamos iš kokybiškų natūralių audinių, taip pat užtikrinama, kad jos kuo mažiau pritrauktų nešvarumų. Dėl savo antistatinių savybių užuolaidų švara ir estetiškumas nebėra tokia didelė problema.

Dienoraštis

Taip pat patikrinkite.

Visi straipsniai ir patarimai »