Vertikalios žaliuzės

Klasikinės ir aukščiausios kokybės pagal užsakymą pagamintos vertikalios žaliuzės su 127 mm ir 89 mm pločio juostele:

pasirinkti tipą

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės - charakteristikos

Dėl savo privalumų vertikalės efektyviai apsaugo patalpas nuo saulės spindulių ir teigiamai veikia jų estetiką.

Žaliuzės bėgelis tvirtinamas prie sienos arba lubų, prie jo tvirtinamos vertikalios medžiaginės juostelės. Diržų plotis 89mm arba 127mm. Pasirinkimas visų pirma priklauso nuo kambario dydžio; erdvesniuose geriau tinka platesnės lamelės, o mažesnėse – siauresnės. Reguliuodami diržų padėtį, reguliuojame ir šviesos srautą. Juos panaikindami padidiname šviesos kiekį, priklausomai nuo paros laiko ir saulės intensyvumo. Langus taip pat galima visiškai atidengti perkėlus lameles į vieną lango pusę. Dėl didelės spalvų paletės biurams galite rinktis šviesių spalvų medžiagas, kurios leis naudoti Daylight. Jis bus duslus, bet jūs vis tiek galėsite patogiai dirbti patalpoje; tuo labiau atsižvelgiant į malonią temperatūrą, gaunamą dėl ekranuotų stiklų. Vertikalui valdyti naudojamas karoliuko mechanizmas, galima naudoti ir elektrinį valdymą.

Lamelių medžiaga yra minkšta, tačiau tai nereiškia, kad ji nėra estetiška. Visa sistema sukurta taip, kad lamelės puikiai derėtų tarpusavyje ir derėtų estetiškai. Apatinėje dalyje esantys dirželiai aprūpinti specialiais svoriais, jie taip pat turi grandinės jungtį. Dėl to jie neišsikiša iš lango paviršiaus ir išsidėsto lygiai su juo. Kadangi medžiaga yra minkšta, ji leidžia orui cirkuliuoti net uždengus. Pasvirus, kai diržai yra stačiu kampu stiklui, jie taip pat tvarkingai ir tolygiai priglunda. Net ir šiek tiek pravertus langus ir vėjo gūsiams kilnojus medžiagą, dėl to, kad apačioje ji sujungiama grandinėle ir yra priveržta, ji lieka savo vietoje. Dėl kambaryje esančių žmonių (sulaužyti diržai).

Didžiausias vertikalių privalumas yra tas, kad jos naudojamos ne tik langams uždengti, bet ir kuriant pertvaras arba atlieka lengvų bei simbolinių durų vaidmenį. Bėgis gali būti montuojamas bet kurioje lubų vietoje ir taip sukurti apsaugotą vietą patalpoje – ši parinktis idealiai tinka kosmetikos, medicinos ar estetinės medicinos kabinetams ir apskritai visur, kur reikia atskirti atskirą dalį, nereikalaujant papildomų sienų statyti pagaminti iš, pavyzdžiui, kartono gipso.

Karpų gamintojai rūpinasi aukšta medžiagų, iš kurių jie gaminami, kokybe ir spalvų paletės išplėtimu, taip pat su tekstūravimo galimybe. Dėl to žaliuzes galima lengvai priderinti prie dekoro ir panaudoti įvairaus šviesos/atspalvio pralaidumo laipsnio medžiagą, atitinkančią kambario funkciją. Lameles lengva prižiūrėti, norint išlaikyti estetiką, užtenka reguliariai nuo jų nuvalyti dulkes. Papildomai galite rinktis langines, kurių medžiaga turi higienos sertifikatą (PZH) ir nedegumo sertifikatą (ITB). Vertikaliai pagal suvirintą matmenį

Tipai

Vertikalų estetika ir funkcionalumas daro juos labai universalius, kai reikia jas priderinti prie patalpų išvaizdos. Surinkimas paprastas ir greitas: su lubų spaustukais arba sieniniais laikikliais. Roletai gali būti valdomi rankiniu būdu (grandinis mechanizmas) arba elektrine pavara.
Sistemos:
Klasikinis - lentjuosčių plotis 89mm ir 127mm. Sistemoje galime rinktis rankinį (grandinės ir stygos) arba elektrinį valdymą. Jame sumontuotas paprastas baltos arba sidabrinės spalvos aliuminio latakas.

Sistema siūlo platų spalvų paletę medžiagų su įvairiais šviesos pralaidumo lygiais, lygiais arba dekoratyviais raštais. Vertikaliai su grandine

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Lango, kuriame turi atsidurti vertikalė, išmatavimus turite atlikti patys ir užsakymo metu nurodyti atitinkamą matmenį. Išsamias instrukcijas, kaip išmatuoti vertikales, rasite matavimo skirtuke.

Kaip pasirinkti spalvą
Užvalkalų spalva visada parenkama pagal interjero stilių ir efektą, kurį norime pasiekti. Vienu atveju raktas gali būti spalvinis akcentas arba atkreipti dėmesį į dekoratyvinį raštą; antroje, bus svarbu sukurti subtilų foną visam kambario stiliui. Turima spalvų paletė leis pasirinkti tinkamą vertikalę. Galima tik prisiminti, kad mažesniuose interjeruose geriau tinka ryškios spalvos, be dekoratyvinių raštų.

Kaip montuoti
Vertikale yra vidinių dangčių tipas, kurį galite montuoti patys. Instrukciją rasite svetainės surinkimo instrukcijų skirtuke. Didesnių vertikalių montavimą galima patikėti profesionalams.

Kaip valyti
Vertikalės pagamintos iš specialios antistatinės medžiagos, kuri iki minimumo sumažina ant jų nusėdančių nešvarumų kiekį. Vertikalias audinio juosteles galima nuvalyti specialia šluoste. Taip pat retkarčiais valymą galite pavesti profesionaliai įmonei.