Vertikalios žaliuzės

Klasikinės ir aukščiausios kokybės pagal užsakymą pagamintos vertikalios žaliuzės su 127 mm ir 89 mm pločio juostele:

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės - charakteristikos

Dėl savo privalumų vertikalės efektyviai apsaugo patalpas nuo saulės spindulių ir teigiamai veikia jų estetiką.

Žaliuzės bėgelis tvirtinamas prie sienos arba lubų, prie jo tvirtinamos vertikalios medžiaginės juostelės. Diržų plotis 89mm arba 127mm. Pasirinkimas visų pirma priklauso nuo kambario dydžio; erdvesniuose geriau tinka platesnės lamelės, o mažesnėse – siauresnės. Reguliuodami diržų padėtį, reguliuojame ir šviesos srautą. Juos panaikindami padidiname šviesos kiekį, priklausomai nuo paros laiko ir saulės intensyvumo. Langus taip pat galima visiškai atidengti perkėlus lameles į vieną lango pusę. Dėl didelės spalvų paletės biurams galite rinktis šviesių spalvų medžiagas, kurios leis naudoti Daylight. Jis bus duslus, bet jūs vis tiek galėsite patogiai dirbti patalpoje; tuo labiau atsižvelgiant į malonią temperatūrą, gaunamą dėl ekranuotų stiklų. Vertikalui valdyti naudojamas karoliuko mechanizmas, galima naudoti ir elektrinį valdymą.

Lamelių medžiaga yra minkšta, tačiau tai nereiškia, kad ji nėra estetiška. Visa sistema sukurta taip, kad lamelės puikiai derėtų tarpusavyje ir derėtų estetiškai. Apatinėje dalyje esantys dirželiai aprūpinti specialiais svoriais, jie taip pat turi grandinės jungtį. Dėl to jie neišsikiša iš lango paviršiaus ir išsidėsto lygiai su juo. Kadangi medžiaga yra minkšta, ji leidžia orui cirkuliuoti net uždengus. Pasvirus, kai diržai yra stačiu kampu stiklui, jie taip pat tvarkingai ir tolygiai priglunda. Net ir šiek tiek pravertus langus ir vėjo gūsiams kilnojus medžiagą, dėl to, kad apačioje ji sujungiama grandinėle ir yra priveržta, ji lieka savo vietoje. Dėl kambaryje esančių žmonių (sulaužyti diržai).

Didžiausias vertikalių privalumas yra tas, kad jos naudojamos ne tik langams uždengti, bet ir kuriant pertvaras arba atlieka lengvų bei simbolinių durų vaidmenį. Bėgis gali būti montuojamas bet kurioje lubų vietoje ir taip sukurti apsaugotą vietą patalpoje – ši parinktis idealiai tinka kosmetikos, medicinos ar estetinės medicinos kabinetams ir apskritai visur, kur reikia atskirti atskirą dalį, nereikalaujant papildomų sienų statyti pagaminti iš, pavyzdžiui, kartono gipso.

Karpų gamintojai rūpinasi aukšta medžiagų, iš kurių jie gaminami, kokybe ir spalvų paletės išplėtimu, taip pat su tekstūravimo galimybe. Dėl to žaliuzes galima lengvai priderinti prie dekoro ir panaudoti įvairaus šviesos/atspalvio pralaidumo laipsnio medžiagą, atitinkančią kambario funkciją. Lameles lengva prižiūrėti, norint išlaikyti estetiką, užtenka reguliariai nuo jų nuvalyti dulkes. Papildomai galite rinktis langines, kurių medžiaga turi higienos sertifikatą (PZH) ir nedegumo sertifikatą (ITB). Vertikaliai pagal suvirintą matmenį

Tipai

Vertikalų estetika ir funkcionalumas daro juos labai universalius, kai reikia jas priderinti prie patalpų išvaizdos. Surinkimas paprastas ir greitas: su lubų spaustukais arba sieniniais laikikliais. Roletai gali būti valdomi rankiniu būdu (grandinis mechanizmas) arba elektrine pavara.
Sistemos:
Klasikinis - lentjuosčių plotis 89mm ir 127mm. Sistemoje galime rinktis rankinį (grandinės ir stygos) arba elektrinį valdymą. Jame sumontuotas paprastas baltos arba sidabrinės spalvos aliuminio latakas.

Sistema siūlo platų spalvų paletę medžiagų su įvairiais šviesos pralaidumo lygiais, lygiais arba dekoratyviais raštais. Vertikaliai su grandine

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Lango, kuriame turi atsidurti vertikalė, išmatavimus turite atlikti patys ir užsakymo metu nurodyti atitinkamą matmenį. Išsamias instrukcijas, kaip išmatuoti vertikales, rasite matavimo skirtuke.

Kaip pasirinkti spalvą
Užvalkalų spalva visada parenkama pagal interjero stilių ir efektą, kurį norime pasiekti. Vienu atveju raktas gali būti spalvinis akcentas arba atkreipti dėmesį į dekoratyvinį raštą; antroje, bus svarbu sukurti subtilų foną visam kambario stiliui. Turima spalvų paletė leis pasirinkti tinkamą vertikalę. Galima tik prisiminti, kad mažesniuose interjeruose geriau tinka ryškios spalvos, be dekoratyvinių raštų.

Kaip montuoti
Vertikale yra vidinių dangčių tipas, kurį galite montuoti patys. Instrukciją rasite svetainės surinkimo instrukcijų skirtuke. Didesnių vertikalių montavimą galima patikėti profesionalams.

Kaip valyti
Vertikalės pagamintos iš specialios antistatinės medžiagos, kuri iki minimumo sumažina ant jų nusėdančių nešvarumų kiekį. Vertikalias audinio juosteles galima nuvalyti specialia šluoste. Taip pat retkarčiais valymą galite pavesti profesionaliai įmonei.


Ar vertikalios žaliuzės yra puikus sprendimas dideliems stiklams?

Didelis stiklas yra ne tik efektyvus, bet ir praktiškas, leidžiantis visa apylinkių vaizdu. Tačiau kaip jas padengti estetiškai ir funkcionaliai? Atsakymas paprastas – Vertikalios vertikalios žaliuzės. Dėl gražių net ir didžiausias stiklas atrodo elegantiškas ir stilingas. Galimi įvairių spalvų, jie leidžia derinti prie bet kokio interjero dizaino.

Šis sprendimas itin praktiškas. Dideli įtiklinti paviršiai yra didelė problema, kai reikia kontroliuoti šviesos srautą. Vertikalios vertikalios vertės leidžia reguliuoti žalios šviesos kiekį, neprarandant estetinės vertės. Tai puikus sprendimas ne tik namams, bet ir biurams bei viešosioms erdvėms.

Ar vertikalios žaliuzės yra prasmingos privačiuose butuose?

Vertikalios vertikalios žaliuzės yra ne tik idealus sprendimas dideliems stiklams, bet ir puiki galimybė naudoti privačiuose butuose. Dėl galimybės nustatyti reikiamą kiekį šviesos jie gali tobulą atmosferą poilsiui, darbui ar žaidimui. Be to, dėl įvairių spalvų prieinamumo, jas nesunkiai priderinsite prie pasirinkto interjero dizaino.

Dideli privačių butų išmatavimai dažnai mums keliais sutvarkymo iššūkį. Kaip efektyviai uždengti didelius langų plotus išlaikant estetiką ir funkcionalumą? Vertikalios vertikalios žaliuzės yra atsakymas į šį klausimą. Dėl gražių audinių net didžiausi langai atrodo elegantiški ir stilingi.

Vertikalinės žaliuzės: koks yra geriausias dizaino sprendimas jūsų namams?

Vertikalios vertikalios žaliuzės – ne tik praktiški sprendimai, leidžiantys valdyti į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Tai taip pat dizainerių sprendimai, puikiai derantys prie dabartinių interjero tendencijų. Galimi įvairių spalvų ir raštų, jie tampa pasirinktos interjero dizaino sistemos dalimis ir yra tobula interjero puošmena.

Verticale žaliuzės dydis leidžia uždengti didelius langų plotus, o tai ypač svarbu esant dideliems butams ar biurams su dideliais stiklais. Galimybė valdyti šviesos tiekimą leidžia reguliuoti sąlygas patalpoje, o tai reiškia naudojimo komfortą.

Vertikalios žaliuzės – kaip jos kontroliuoja šviesos srautą?

Šviesos srauto kontrolė yra pagrindinis aspektas, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis žaliuzes langams. Vertikalios vertikalios apimties puikiai į viską patenkančios šviesos kiekį. Dėl galimybės reguliuoti lamelių kampą galite reguliuoti šviesos kiekį pagal savo poreikius ir poreikius.

Šios žaliuzės taip pat yra puikus sprendimas žmonėms, kurie nori apsaugoti savo kambarius nuo nepageidaujamo žvilgsnio. Tiesiog per juosteles, kad nukreiptumėte šviesą į bet kurią pusę, išsaugodami privatumą.

Vertikalios žaliuzės, kokie jų privalumai? - inovacijos ir funkcionalumas

Inovatyvūs sprendimai ir funkcionalumas – tai savybės, kurios geriausiai apibūdina vertikalias žaliuzes „Verticale“. Jų unikalios savybės leidžia tobulai valdyti šviesos tiekimą, tuo pačiu sukuriant estetišką ir harmoningą atmosferą interjere. Visa tai daro šias žaliuzes vienu dažniausiai renkamų žaidimų tarp modernių sprendimų savo namams ieškančių žmonių.

Vertikalios vertikalios žaliuzės idealiai tinka naudoti didesniuose plotuose. Dėl galimybės uždengti didelius stiklus jie idealiai tinka naudoti biurų patalpose, viešbučiuose, restoranuose, bet ir privačiuose butuose. Dėl savo universalumo ir elegancijos jie yra puikus sprendimas visiems, ieškantiems praktiškumo ir estetikos.

Įvairių spalvų vertikalios žaliuzės Wertikali - Kaip išsirinkti tinkamą?

Vienas didžiausių Wertikali vertikalių žaliuzių privalumų yra jų spalvų įvairovė. Jų yra daug atspalvių – nuo tradicinės baltos ir pilkos iki ekstravagantiškesnių, pavyzdžiui, raudonos ar turkio spalvos. To kiekvienas gali rasti arba tobulas žaliuzes, kurios derės prie pasirinkto interjero dizaino.

Vertikalios žaliuzės ne tik atrodo įspūdingai, bet ir atlieka praktinę galimybę. Galimybė valdyti šviesos srautą, saugoti patalpas nepatenkintų žvilgsnių, taip pat galimybė uždengti didelius plotus daro juos puikiu pasirinkimu, vertinančiam komfortą ir estetiką.

Vertikalios vertikalios žaliuzės: ar jos puikiai tinka dideliems langams?

Didelius lango matmenis dažnai sunku uždengti. Tradicinių žalių dažnai neužtenka, o užuolaidos gali neatitikti pasirinkto interjero dizaino. Šiuo atveju vertikalios žaliuzės Verticale yra puikus sprendimas. Dėl didelio paviršiaus, jie gali padengti, jie yra ideali interjero puošmena dideliuose stikluose.

Vertikalios vertikalios žaliuzės taip pat yra lengvai valdomos. Valdymo sistemos galite lengvai reguliuoti į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Pamatykite mūsų svetainėje, kaip lengva juos valdyti styga. Tai ne tik praktiškai, bet ir leidžia sukurti tinkamą atmosferą interjere, reikia nuo paros laiko.

Modernumas ir klasė – Ar jūsų interjere tiks vertikalios žaliuzės?

Vertikalios vertikalios žaliuzės yra ne tik modernios, bet ir madingos. Dėl savo elegantiško dizaino jie puikiai papildo bet kokį interjero dizainą. Galimi įvairių spalvų ir raštų, todėl jie gali patenkinti net išrankiausius klientus.