Konservatorijos žaliuzės

Žiemos žaliuzės stikliniams stogams

Konservatorijos žaliuzės

Konservatorijos stogo žaliuzių charakteristikos

Žiemos stogo žaliuzės yra stogo žaliuzės tipas. Jie nuo saulės apsaugo stoglangius, peršviečiamus stogus, žiemos sodus, visokius stiklinius priestatus, kurie yra padengti lygiu ar nuožulniu paviršiumi.

Žiemos sodo kambariai yra labai geras būdas gauti papildomos erdvės poilsiui, sklandžiai sujungiant namą su sodu. Ši erdvė yra ne tik papildoma poilsio vieta, bet ir efektyvi architektūrinė procedūra, leidžianti sukurti originalią ir žalią vietą ištisus metus. Labai dažnai šaltaisiais mėnesiais pasigendame vešlios pavasario žalumos. Įstiklinta oranžerija gali būti augmenijos ir poilsio oazė. Be to, jame galima auginti ir egzotiškesnių augalų.

Tačiau dėl įstiklinimo tokia patalpa turi būti kruopščiai apsaugota nuo saulės. Nors žiemą maloniai šilta, vėlyvą pavasarį ir vasarą temperatūra viduje tampa nepakeliama. Tokia vieta negali priminti šiltnamio. Darant prielaidą, jis skirtas atsipalaidavimui ir jame negali būti karšta. Idealus sprendimas – žiemos sodo stogo žaliuzės, kurios efektyviai nustelbia visą stogo paviršių, o kartu atrodo itin stilingai ir estetiškai. Žiemos stogo žaliuzės naudojamos dideliems ir plokštiems paviršiams (horizontaliai ir įstrižai) šešėliuoti. oranžerija ant stogo

Žiemos sodo žaliuzių savybės

Žiemos sodo žaliuzės apsaugo stogo paviršių ir palaiko malonią temperatūrą patalpoje. Oro kondicionavimo įrenginiai dažnai įrengiami žiemos soduose, o tokio tipo žaliuzės sumažina oro kondicionavimo sąnaudas, taigi ir energijos sąnaudas.

Todėl energijos taupymas yra vienas iš pagrindinių žiemos sodo stogo žaliuzių privalumų. Žiemos sodų interjerai labai įspūdingi – tiek žiūrint iš išorės, tiek iš vidaus. Tačiau jiems reikia oro kondicionavimo, ypač kai dėl klimato kaitos vasaros tampa labai karštos, o aukšta temperatūra išlieka iki vėlyvo paros.
rudenį. Horizontali stogo danga efektyviai apsaugo nuo perkaitimo ir taip sumažina poreikį įjungti oro kondicionierių.

Labai svarbus privalumas taip pat yra aukšta oranžerijos stogo žaliuzių kokybė ir funkcionalumas. Konstrukciniai elementai, tokie kaip: kasetė, kreiptuvai ir apatinė sija yra pagaminti iš ekstruzinio aliuminio ir padengti milteliniu būdu, todėl jų paviršius yra apsaugotas nuo žalingo UV spindulių poveikio ir tokių veiksnių kaip lietus ar vėjas. Dėl to ilgai išlaikoma dangos estetika. Pats audinys taip pat pasižymi aukšta kokybe, užtikrinančia jo ilgaamžiškumą, o speciali įtempimo sistema leidžia dirbti ant plokščių ir įstrižų paviršių.

Žiemos sodo žaliuzės yra paprastos ir estetiškos struktūros efektyvaus įstiklintų patalpų atspalvio derinys. stiklo stogo sistema

Tipai

Knall parduotuvėje siūlomos oranžerijos stogo žaliuzės gali būti montuojamos žiemos sodų viduje ir išorėje; valdikliai yra grynai elektriniai. Gaminys turi specialius aliuminio tvirtinimo laikiklius, leidžiančius greitai ir lengvai surinkti.

Žaliuzės gali uždengti didelius stiklinių stogų plotus, galimas ir modulinis montavimas. Integruota audinio įtempimo sistema išlaiko savo įtempimą net ir esant dideliam paviršiui, todėl sukurta žaliuze nepraranda estetikos. Kasetė yra horizontali, tačiau sistema veikia bet kokiu pasvirimo kampu. Visa konstrukcija pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, atsparaus oro sąlygoms, o audinių spalvų paletė plati. Tai leidžia pasirinkti dangą pagal fasado spalvą (jei roletas sumontuotas lauke) arba pagal dekoro stilių (jei roletas sumontuotas viduje) ir taip išlaikyti skoningą pastato ar interjero išvaizdą.

Gaminyje yra galimybė naudoti oro automatizavimą, leidžiantį valdyti krintančios šviesos kiekį.

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Žiemos sodo stogo žaliuzės naudojamos apsaugoti stiklinius stogus, stoglangius ir kt. Gaminamos specifinių dydžių. Tačiau galite juos sujungti moduliniu būdu ir taip padengti atitinkamą paviršių.

Kaip pasirinkti spalvą
Žiemos sodo stogo žaliuzės naudojamos, pavyzdžiui, vadinamosiose oranžerijose, kurių įstiklinti stogai turi būti efektyviai apsaugoti nuo saulės. Dėl funkcijos, kurią jie turi atlikti, jų spalva parenkama taip, kad derėtų tiek su pastato fasado spalva, tiek su patalpos interjero stiliumi, kurie turi apsaugoti nuo saulės.

Kaip surinkti
Kadangi žiemos sodo stogo žaliuzės dengia įstiklintus paviršius, geriau jas sumontuoti pavesti profesionaliai įmonei. Norėdami gauti savarankiško surinkimo instrukcijas, spustelėkite čia Surinkimo instrukcijos

Kaip valyti
Žiemos sodo stogo žaliuzės yra specifinio tipo dangčiai, skirti uždengti stiklinius stogus, sumontuotus jų vidinėje arba išorinėje pusėje. Dėl to, kad jie yra švarūs, geriau pavesti su tuo profesionaliai užsiimančią įmonę.