Langų markizės FAKRO

Markizės VMZ/VMB skirtos vertikaliam medienos apdirbimui.

Markizės užtikrina optimalią apsaugą nuo perkaitimo ir tuo pačiu suteikia vaizdą į išorę. Markizė Fakro atspindi saulės spindulius jiems dar nepasiekus stiklo ir taip apsaugo nuo karščio kaupimosi saulėtomis dienomis, suteikdama palengvėjimą akims ir apsaugodama nuo žalingo stipriai atspindėtos šviesos poveikio, o tai ypač svarbu dirbant su kompiuteriais. Pasirinkite savo markizės sistemą:

Namų markizės

Estetiškai patrauklios ir funkcionaliai aukščiausios kokybės namų markizės yra neįkainojamas turtas šiuolaikiniuose langų apdorojimo sprendimuose. Šios naujoviškos dangos, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, siūlo optimalų šešėlių, privatumo ir energijos vartojimo efektyvumo derinį. Pažangios UV atsparios dangos užtikrina spalvos atsparumą ir ilgaamžiškumą, apsaugodamos ne tik audinį, bet ir interjero baldus nuo saulės sukelto gedimo. Motorizuotos parinktys, sklandžiai integruotos su išmaniųjų namų sistemomis, padidina naudotojo patogumą ir leidžia reguliuoti realiuoju laiku mobiliosiomis programėlėmis arba balso komandomis. Tvirtas inžinerijos ir kruopštaus meistriškumo pagrindu pagamintos markizės yra ne tik architektūrinė puošmena, bet ir strateginė investicija, praturtinanti gyvenimo būdą ir didinanti turto vertę. Patikrinkite daugiau:

Namų markizės

Langų markizės FAKRO

Individualiai pritaikytos VMZ markizės

VMZ markizės skirtos vertikaliai stalių gamybai. Jie montuojami lauke PVC, aliuminio arba medžio languose ir duryse (terasoje ir balkone). Markizės apsaugo patalpos vidų nuo per didelio įkaitimo ir leidžia tolygiai paskirstyti šviesos intensyvumą, pagerinant patalpoje esančių žmonių komfortą. Individualiai pritaikytos langų markizės

Charakteristika:

  • Energiją taupanti VM markizė Sumažina energijos sąnaudas oro kondicionavimo įrenginiuose, taip sumažinant CO2 emisiją į aplinką. Saulės markizės nenaudoja elektros energijos iš tinklo, ji maitinama saulės spinduliais įkrauta baterija
  • Natūralios šviesos srautas Langai, uždengti tentais, o ne išorinėmis roletais , leidžia į vidų patekti natūraliai šviesai . Markizės praleidžia pakankamai šviesos, kad nebūtų naudojamas papildomas apšvietimas.
  • Matomumas į išorę ir privatumo užtikrinimas Ištraukiamos markizės užtikrina matomumą išorėje. Galime laisvai stebėti aplinką ir tuo pačiu suteikti privatumo pojūtį, apsaugodami interjerą nuo pašalinių stebėtojų.
  • Ergonomikos gerinimas Nuleistas tentas pagerina ergonomines sąlygas darbo vietose. Tai leidžia tolygiai paskirstyti šviesos intensyvumą, suteikia mūsų akims regėjimo komfortą, apsaugo jas nuo žalingo atspindžių poveikio, ypač dirbant kompiuteriu. Patalpose su ištraukiama markize akys nepavargsta kaip kambaryje be markizės, kur šviesos intensyvumo pasiskirstymas labai netolygus.
  • Apsauga nuo žalingos UV spinduliuotės Markizės sumažina kenksmingos UV spinduliuotės prasiskverbimą į patalpą. Nutraukus tentą, ji padeda apsaugoti interjere esančius daiktus ir medžiagas nuo žalingos UV spinduliuotės, dėl kurios keičiasi jų spalva.
  • Apsauga nuo vabzdžių Uždara elektrinė markizė ant vertikalaus lango, be apsaugos nuo kambario šildymo, atlieka tinklelių nuo uodų funkciją. Kai langas atidarytas, išvyniota markizė apsaugo vidų nuo vabzdžių.

Markizės VMZ yra pagamintos iš patvaraus, oro sąlygoms atsparaus audinio, pagaminto iš stiklo pluošto, padengto PVC. Audinys susukamas ant veleno su varikliu ir dedamas į kasetę, pagamintą iš aliuminio profilių, pritvirtintų prie lango arba išorinės pamušalo įdubos. Audinio kraštuose įkomponuota užtrauktuko juosta, kuri palaiko atitinkamą įtampą tarp kreiptuvų ir neleidžia audiniui iškristi iš kreiptuvų. Toks audinio ir profilio derinys padidina jo atsparumą vėjui ir neleidžia vabzdžiams patekti į vidų. Šis sprendimas gali atlaikyti vėjo greitį iki 120 km/h, o šoninį – iki 220 km/h.

Markizės profiliai ir markizės yra trijų spalvų (balta, pilka ir ruda). Pagal pageidavimą bet kokia spalva iš RAL paletės. Galima rinktis iš 16 rūšių medžiagų: (6 su 10 % prošvaisa, 2 su 1 % prošvaisa ir 8 su 6 % prošvaisa). FAKRO elektrinės markizės

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Pateikiant užsakymą būtina nurodyti lango markizės dydį. Kad tai būtų galima padaryti tinkamai, paruošėme specialų skirtuką; visi reikalingi antgaliai yra matavimo skirtuke.

Kaip pasirinkti spalvą
Langų markizės montuojamos ant vertikalių langų, jų išorinėje pusėje. Todėl jų spalvą derėtų derinti prie fasado ir/ar langų rėmų spalvos. Tai užtikrins harmoningą ir estetišką viso pastato išvaizdą. Išoriniai dangteliai turėtų gražiai susilieti su bendru stiliumi be, pavyzdžiui, spalvų akcentų efekto.

Kaip surinkti
Langų tentų surinkimo instrukciją rasite Surinkimo instrukcijose. Tačiau išorinių skydų atveju watro montavimas turėtų būti patikėtas profesionalų komandai. Ypač užsakant didesnes ar didesnes markizes.

Kaip valyti
Taip pat langų tentų valymą verta patikėti profesionalų komandai, juolab kad jos dažnai uždengia langus pirmame aukšte. Valant savarankiškai, dažniausiai naudojamas aukšto slėgio ploviklis, kuris gali kruopščiai pašalinti nešvarumus.