Užuolaidos

Internetinė parduotuvė knall siūlo dvi Užuolaidų sistemas: vamzdinėms užuolaidų juostoms ir microflex užuolaidoms.

Užuolaidos su kilpomis

Užuolaidos su kilpomis yra pats klasikinis dekoratyvinių užuolaidų kabinimo būdas. Jie dedami virš lango. Jie pasižymi aukšta kokybe ir minimalistiniu dizainu. Jos palaiko užuolaidų audinį, o kartu su juo susilieja dėl klasikinių spalvų. Natūralu, kad kasdien užuolaidos dažnai gali būti stumdomos ir stumdomos; todėl pirkdami turėtumėte pasimatuoti ilgį. Optimaliai jie turėtų baigtis apie 1,5 cm virš grindų.

Pirkti dabar

Pieštuko klostuota užuolaida

Pencil Pleat Curtains – inovatyvus užuolaidų išdėstymo būdas, jose pastoviai įsiūtos nedideli plastikiniai kabliukai, kurie užtikrina, kad medžiaga visada klostysis vienodais intervalais. Kadangi kasdieniniame naudojime natūralu, kad užuolaidos dažnai gali būti kilnojamos ir kilnojamos, jas perkant reikėtų atitinkamai matuotis ir ilgį. Optimaliai jie turėtų baigtis apie 1,5 cm virš grindų.

Pirkti dabar

Užuolaidų pasirinkimo meno tyrinėjimas: nuo naujumo iki klasikinės elegancijos. Kuris stilius man tinka?

Atėjus laikui išsirinkti užuolaidas namų interjerui, ar tai būtų miegamasis, svetainė ar vaikų kambariai, galime susidurti su nelengva užduotimi. Raštų, spalvų ir stilių gausa verčia jaustis pasimetusiais. Tačiau atminkite, kad užuolaidos atlieka ne tik praktinę, nepamirškite, saugančią nuo saulės spindulių pertekliaus, bet ir estetinę, įnešančią į mūsų interjerą jaukumu atmosferą. Šiuolaikinės užuolaidos dažnai derina šias dvi funkcijas, siūlydamos ir stilių, ir komfortą. Madingos geometrinių raštų užuolaidos, pagamintos iš storesnių audinių, gali suteikti charakterio bet kokiam interjerui.

Mūsų nešiojamos gatavos užuolaidos yra praktiškos ir lengvai pritaikomos įvairiems interjerams. Tačiau atminkite, kad užuolaidų pasirinkimas neapsiriboja stiliumi ir spalvomis. Taip pat svarbuma pakaba. Pavyzdžiui, „Mikroflex“ užuolaida su braukiamąja juosta lengva montuoti ir jos garantuoja tolygų susiglamžymą. Priklausomai nuo jūsų reikalingų, taip pat galite pasirinkti tradicines užuolaidas, kurios leidžia reguliuoti užuolaidos ilgį, arba užuolaidą su petnešėlėmis, kurios suteikia formalesnę ir tobulesnę.

Kokia yra spalvų problema?: nuo pilkų užuolaidų iki rožinių akcentų

Renkantis užuolaidas negalima nepastebėti ir spalvos klausimo. Užuolaidų spalva gali turėti įtakos erdvės jausmui patalpoje, nuotaikai, taip pat privatumo lygiui. Pilkos užuolaidos universalios ir lengvai dera prie skirtingų interjero stilių. Dėl šios priežasties pilkos užuolaidos yra labai populiarios ne tik svetainėse, bet ir miegamuosiuose ar virtuvėse.

Kitame spektro gale yra rožinės užuolaidos, kurios interjerui gali suteikti šilumos ir romantikos. Rožinės užuolaidos gali puikiai papildyti vaikų kambarius, tačiau jos taip pat gali suteikti žavesio svetainei ar miegamajam. Žinoma, užuolaidų spalvos pasirinkimas priklauso nuo asmeninių pageidavimų, bet ir nuo interjero stiliaus, su jie turėtų derėti.

Naujovės ir klasikinė elegancija: Kaip išsirinkti užuolaidą Puikiai tinka jūsų interjerui?

Kai nori savo svetainei suteikti charakterį, rinkitės tokias užuolaidas, kurios pabrėš interjero stilių. Mūsų pasiūlymas yra paruoštos pjaustyti ir pagamintos įvairių formų ir spalvų užuolaidos pagal dydį, tai reiškia, kad tikrai rasite kažką sau. Šiuolaikinės užuolaidos su geometriniais raštais – tikra naujovė, patraukianti dėmesį. Jų dėka savo svetainei galite įnešti šiek tiek tiek modernumo. Vaikų kambariuose tiks ir madingos užuolaidos su botaniniais motyvais, tokiais kaip lapai ar žiedai, suteikiančios patalpos gaivumo ir lengvumo.

Pilkos užuolaidos – tai klasika, kuri niekada neišeina iš mados. Juos itin lengva pakabinti ant užuolaidų bėgelio ir puikiai dera su kitais interjero elementais. Jei norite kažko švelnesnio, rinkitės permatomas užuolaidas arba orines užuolaidas, kurios švelniai prasiskverbs į vidų ir sukurs malonią atmosferą svetainėje.

Koks praktiškas sprendimas kiekvienam interjerui? - Užuolaidos paruoštos ant užuolaidų strypo

Nepriklausomai nuo to, ar jums labiau patinka užuolaidos su varlytėmis ar kabliukais, mūsų galima rasti užuolaidų, kuriuos lengvai pakabinti ant užuolaidų karnizo. Praktiškos užuolaidos yra puikus sprendimas žmonėms, vertinantiems patogumą ir lengvą surinkimą. Siūlome daug modelių, tarp jų ir įvairių spalvų bei raštų užuolaidos svetainei. Pavyzdžiui, veliūrinės užuolaidos tikra naujovė, kuri elegancijos bet kokiai svetainei.

Atkreipkite dėmesį į mūsų užuolaidą su botaniniais motyvais – lapai ir gėlės puiki charakterio bet kokiam interjerui. Jie lengvi ir erdvūs, puikiai tinka vasarai. Jų dėka galite sukurti atsipalaidavimą ir ramybės atmosferą. Kita vertus, jei ieškote kažko, kas jūsų vietai privatumo, pilkos užuolaidos gali būti puikus sprendimas. Kartu su užuolaidomis jie puikiai tinka jūsų lango apdailą.

Užtikriname, kad kiekvienas mūsų asortimente ras kažką sau. Nepamiršprenumeruoti mūsų naujienlaiškio, kad būtumėte užsiregistravę apie naujausias tendencijas ir gautumėte informacijos apie akcijas bei produktus su nuolaidomis. Tokiu būdu visada galima nusipirkti patrauklių gaminių su nuolaida. Kviečiame pasinaudoti mūsų pasiūlymu!

Užuolaidos paruoštos svetainei: ar šiuolaikiška ir praktiška gali žengti koja kojon?

Mūsų modernių užuolaidų asortimentas, paruoštas svetainei, yra tikra naujovė. Siūlome platų geometrinių raštų užuolaidų ilgio itin lengva pakabinti. Dėl unikalaus rašto šios užuolaidos jūsų svetainės interjerai šiuo metu ir gaivią. Kartu su tinkamai parinktomis užuolaidomis jie sukurs pilną lango apdailą.

Užuolaidos su botaniniais motyvais – dar viena naujovė mūsų asortimente. Jie yra klasikinių ir modernių spalvų. Dėl kiekvieno gali rasti kažką sau. Botaniniai motyvai svetainės interjerą pavers atsipalaidavimo ir poilsio vieta. Dėl panaudotų šviesą ir šviesą praleidžiančių medžiagų šios užuolaidos puikiai tiks svetainėje, tiek miegamajame.

Kokios yra geriausios langų uždangos? - Rinkitės jau paruoštas užuolaidas ir mėgaukitės komfortu bei privatumu

Šiuolaikinės užuolaidos, paruoštos gamybai pagal dydį iš mūsų parduotuvės – tai gaminiai, kurių lengva pakabinti ant užuolaidų karnizo. naudoti Mikroflex sistemą ant juostos, spaustukų ar kabliukų, paruoštas užuolaidas itin lengva surinkti. Ar tau rūpi privatumas? Rinkitės iš sunkesnių medžiagų pagaminkite užuolaidas, kurios efektyviai uždengia langą ir suteikia intymumo jausmą.

Žinoma, be užuolaidų svetainei siūlome ir miegamajam puikiai tinka užuolaidos. Spalvų pasirinkimas leidžia lengvai pritaikyti užuolaidą prie jūsų interjero stiliaus. Tiek geometrinių raštų užuolaidos, tiek su botaniniais motyvais puikiai tiks bet kuriais patalpoje.

neatsilikti nuo naujausių tendencijų ir gauti informaciją apie prekes su nuolaida, kviečiame prenumeruoti mūsų naujienas. Garantuojame, kad dėl to galite pasinaudoti patrauklia nuolaida patinkantiems produktams.