Užuolaidos

Internetinė parduotuvė knall siūlo dvi Užuolaidų sistemas: vamzdinėms užuolaidų juostoms ir microflex užuolaidoms.

pasirinkti tipą

Užuolaida ant žiedų

Vamzdiniai užuolaidų strypai yra pats klasikinis dekoratyvinių užuolaidų kabinimo būdas. Jie dedami virš lango. Jie pasižymi aukšta kokybe ir minimalistiniu dizainu. Jos palaiko užuolaidų audinį, o kartu su juo susilieja dėl klasikinių spalvų. Natūralu, kad kasdien užuolaidos dažnai gali būti stumdomos ir stumdomos; todėl perkant reikėtų pasimatuoti ilgį. Optimaliai jie turėtų baigtis apie 1,5 cm virš grindų.

Pirkti dabar

Microflex užuolaidos

Microflex – inovatyvus užuolaidų išdėstymo būdas, jose pastoviai įsiūtos maži plastikiniai kabliukai, kurie užtikrina, kad medžiaga visada klostysis vienodais intervalais. Kadangi kasdieniniame naudojime natūralu, kad užuolaidos dažnai gali būti kilnojamos ir kilnojamos, jas perkant reikėtų atitinkamai matuotis ir ilgį. Optimaliai jie turėtų baigtis apie 1,5 cm virš grindų.

Pirkti dabar

Užuolaidos

Dekoratyvinės užuolaidos yra tradiciškiausias langų erdvių uždengimo būdas. Šiuolaikinės užuolaidos sujungia užuolaidų funkcijas - lengvos ir skaidrios medžiagos su užuolaidų funkcija - tamsios užuolaidos iš storesnės ir sunkesnės medžiagos. Siuvimui naudojami audiniai yra natūralūs. Interjero apdailos projektuose užuolaidos atsiranda vis dažniau. Jie labai gerai veikia didelėje erdvėje, kai langai užima visą sienos paviršių. Jei vis dėlto užuolaida atsiras mažesnėje patalpoje, verta rinktis lengvesnę ir šviesesnę medžiagą, kad visuma vizualiai nesumažintų interjero. Šis gaminys, skirtingai nei roletai ar žaliuzės, netelpa į lango rėmą. Apjuosiant langą jis taip pat užima vietą aplink jį, todėl mažesnėse patalpose verta orientuotis į šviesią spalvą ir lygų, lengvą audinį. Užuolaidos pagal užsakymą leis prisitaikyti prie bet kokio lango dydžio, be to, užsakydami pasirenkate ir medžiagos spalvą bei tipą. Tokiu būdu visuma priderinama ne tik prie patalpos ir lango dydžio (net ir nestandartinių matmenų), bet ir prie viso interjero stiliaus. Užsakymo suma, priklausomai nuo jo parametrų, rodoma kairiajame kampe, puslapio apačioje. Kita vertus, pigios jau pagamintos užuolaidos yra ideali prekė žmonėms, kurių langai namuose yra standartinio dydžio ir nereikalauja atskirų išmatavimų. Šiuolaikinės užuolaidos puikiai papildo minimalistinio stiliaus interjero stilių, kuriame dizaineriai noriai naudoja natūralius audinius. Šiuo metu sistemose gali būti įrengtas elektrinis valdymas, o standartinis sprendimas yra paruošti medžiagos tvirtinimo būdai.

Padalinys apima dvi produktų grupes:

  • Užuolaidos vamzdiniams užuolaidų strypams ant įvorių (žiedų)
  • Mikroflex užuolaidos ant bėgelių

Skirstymas susijęs su audinio tvirtinimo būdu.

Užuolaidos vamzdiniams užuolaidų strypams ant įvorių

yra klasikinis dekoratyvinių užuolaidų kabinimo būdas. Į audinį įsiūti specialūs žiedai (įvorės), jų spalvą galima pasirinkti užsakant. Užuolaidos ant įvorių yra išdėstytos dekoratyvinėmis klostėmis, nes žiedai išdėstyti vienodais intervalais. Toks audinio tvirtinimo būdas tiks su įvairaus dydžio užuolaidomis ir su skirtingų tipų audiniais (net ir su subtilesniais). Žiedai šiek tiek slysta ant užuolaidų strypo, nereikia įdėti jėgų ir tempti medžiagos. Paskleidus ar paslydus užtenka švelniai perbraukti ranka per medžiagą, kad gražiai susidėliotų klostes.

Zasłony Mikroflex ir sinach

(arba užkabinamose užuolaidose) turi nuolat įsiūtus mažus kabliukus, kad audinys būtų tolygiai prisegtas; čia galite pasirinkti įvairius prisegimo būdus. Šis sprendimas leidžia išlaikyti tolygiai išdėstytą medžiagą, nesvarbu, kiek kartų užuolaidos bus atidaromos ir uždaromos. Todėl lanksčios užuolaidos ant kabliukų yra idealus gaminys, pvz., prie terasos durų, kurios dažnai naudojamos vasarą. Vėjo judinamas audinys (jei nenorime visiškai atidengti durų ir šildyti vidaus) arba dažnai nutolinamas – užuolaidos ant kabliukų visą laiką išliks puikiai išdėstytos. Inovatyvus sprendimas – užuolaidos su elektrine pavara. Elektrinės užuolaidos pirmiausia labai palengvina užsidarymą ir perkėlimą, o tai ypač svarbu naudojant didelių dydžių dekoratyvines užuolaidas. Čia taip pat verta paminėti, kad elektrinis užuolaidų strypas gali važiuoti lanku. Šiame sprendime užuolaidos audinys ant lubų bėgelio smeigiamas vienodais intervalais, o visoje sistemoje sumontuotas vadinamasis minkštas startas ir sustabdymas, kuris neleidžia negražiam audinio siūbavimui sustabdžius pavarą. Užuolaidos ant bėgių taip pat labai estetiškos ir elegantiškos – užuolaidų strypas paslėptas, o variklis mažas. Dekoratyvinės užuolaidos puikiai tinka visoms patalpoms, atitinkančios jų funkciją ir stilių, kuriuo jos dekoruotos. Susegtos užuolaidos papuoš interjerą ir sustumtos, ir atskirtos. Audinio spalva derinama prie viso dekoro, tačiau jo spalva gali priklausyti ir nuo patalpos funkcijos bei dydžio. Užuolaidos svetainei dažniausiai būna lengvo ir lengvesnio audinio, todėl, apsaugodamos kambarį nuo saulės spindulių, visiškai nenukirstų natūralios šviesos antplūdžio, o kartu suteiktų patalpai erdvės. Panaši taisyklė galioja ir mažesniems interjerams – geriau naudoti lengvus ir lygius audinius, kurie jų optiškai nesumažės. Savo ruožtu, pavyzdžiui, miegamajame geriau naudoti tamsesnes užuolaidas, ty storesnio (dažnai ir tamsesnio) audinio, kuris patamsins interjerą naktinio poilsio ar snaudulio metu.