Medinės žaliuzės

Atraskite tobulo interjero paslaptį: pagal užsakymą pagamintos medinės žaliuzės, kurios jūsų namus pavers rojumi! su juostelėmis 25 mm, 50 mm pločio

Medinės žaliuzės 25 mm

Sveiki atvykę į elegancijos ir komforto pasaulį su mūsų išskirtine 25 mm medinių žaliuzių kolekcija. Šios medinės interjero žaliuzės, pagamintos pagal išmatavimus ir pritaikytos jūsų individualiems poreikiams, yra prabangos ir funkcionalumo esmė. Nesvarbu, ar ieškote užvalkalų, kurie pagerins jūsų namų charakterį, ar norite pridėti šiek tiek privatumo neprarandant natūralios šviesos, mes turime jums puikų sprendimą. Užsisakykite šiandien ir patirkite išskirtinę kokybę, kurią siūlo Knall internetinė parduotuvė! Patikrinkite daugiau:

Medinės žaliuzės 25 mm , Medinės žaliuzės 50 mm , Medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės 50 mm

Atvirkite elegancijai, integruotai su tiksliu funkcionalumu su mūsų pagal užsakymą pagamintomis 50 mm pločio medinėmis žaliuzėmis. Iš puikios kokybės komponentų pagamintos modernios medinės žaliuzės yra inžinerinio tikslumo ir estetinės harmonijos apogėjus, užtikrinantis efektyvų šviesos valdymą ir privatumą.

Medinės žaliuzės...

Nuo klasikinio išdėstymo svetainėje iki funkcionalių sprendimų biurui iki unikalaus dizaino mokyklai – mūsų medinės žaliuzės yra puikus pasirinkimas bet kokiam interjerui. Ieškote stilingo ir praktiško kambario sprendimo? Mūsų medinės žaliuzės suteikia komfortą ir privatumą išlaikant aukštą estetinį standartą. Ar planuojate atnaujinti savo valgomojo išvaizdą? Siūlome platų spalvų ir apdailos pasirinkimą, kuris interjerui suteiks šilumos ir elegancijos.

Medinės žaliuzės

Medinių žaliuzių charakteristikos

Dėl plataus spalvų gamos kolekcijos jie dominuoja madingiausiuose interjero dekoravimo stiliuose - skandinaviškuose, Scandi Boho ar New Nordic. Medinės žaliuzės yra unikalus elementas, sukuriantis interjero charakterį, nuo dirbtinės medienos žaliuzių skiriasi įvairiais būdvardžiais: kokybe, spalva, aptarnavimu ir efektyvia šilumos izoliacija. Šiuo metu projektuojami dideli langai, tiek viename, tiek miesto būste, todėl jie turi būti kruopščiai ekranuojami, dažnai tik gaminami pagal išmatavimus roletų sprendimai tiks ir bus galima montuoti bei aptarnauti. Lango erdvė turi ne tik derėti su viso kambario spalvomis, bet ir labai meistriškai pabrėžti bei papildyti jos šiuolaikišką stilių.

medinės žaliuzės pagal užsakymą

Medinių žaliuzių savybės

Be skoningos išvaizdos ir praktiškumo, geros kokybės pagal išmatavimus pagamintos medinės žaliuzės taip pat labai efektyviai apsaugo interjerą nuo saulės spindulių ir karščio.

Mūsų žaliuzių kolekcijos estetinės funkcijos pagrįstos gamyboje naudojamomis spalvomis ir kokybiškomis medžiagomis. Mūsų aukštos kokybės mediena yra įvairių atspalvių ir dėl dažytos apdailos ji turi platų spalvų diapazoną. Pasirinkus tokio tipo roletus galima derinti arba su šviesesne spalva kaip balta (labai dažnai pasirenkama prie baltų langų), arba rinktis tamsesnius atspalvius, čia spalvų paletės kolekcija pakyla net iki juodos.

Tikra medžio medžiaga yra labai universali ir puikiai dera prie interjero, kuriame yra įvairių spalvų akcentų: baltos, smėlio, pilkos, bet ir intensyvesnės, pvz., žalios, mėlynos, grafito ar juodos. Tačiau būtina pasidomėti, kokia spalvų paletė egzistuoja konkrečiose medinių žaliuzių (lamelių tipo) prekių grupėse. Estetika taip pat taikoma ir atlikimo kokybei, dėl puikaus mūsų darbuotojų aptarnavimo galite būti tikri, kad mūsų tamsios medienos žaliuzės pigiausiomis kainomis nesukels problemų ir bus lengvai prižiūrimos, įskaitant valymą.

Apsauga nuo saulės spindulių yra susijusi su lamelėmis. Mūsų siūlomos žaliuzės langams yra trijų skirtingų pločių: 25 mm, 50 mm arba 65 mm. Visi pločiai valdomi vienodai naudojant paprastą laido mechanizmą. Lameles galima visiškai patraukti į viršų ir taip atskleisti stiklą. Nuleidus medines roletus, keičiant lamelių padėtį reguliuojamas šviesos tiekimo laipsnis ir jos kritimo kampas. Medinės žaliuzės turi dar vieną svarbią savybę – dėl medžiagos, iš kurios jos pagamintos, lamelės yra storesnės nei standartinėse pvc žaliuzėse, todėl uždengtos suteikia ne tik pavėsį, bet ir vėsesnę temperatūrą. Lamelių plotis turi įtakos lango, kuriame gali atsirasti dangtis, dydžiui. Mažesniam stiklinimui rekomenduojamas 25 mm plotis, kad langinė neatrodytų per sunki ir per didelė. Didesnis stiklas gali būti dengiamas 50mm ir 65mm pločio lamelėmis, kurios gražiai derės prie didelių stiklų.

medinės žaliuzės diržinės kopėčios

Tikros ir dirbtinės medienos žaliuzės ir jų išvaizda

Medinės žaliuzės privalumas yra ir tai, kad ji labai dekoratyviai atrodo ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės, taip papuošdama namo fasado išvaizdą. Naujos 65mm pločio medinės žaliuzės. Platesnės lamelės reiškia, kad kai žaliuzes nustatome į atvirą padėtį, tarp lamelių lieka daugiau vietos, todėl į vidų patenka daugiau šviesos. Jų privalumas neabejotinai yra kompaktiškesnė konstrukcija – sulankstytos pozicijos (patrauktos į viršų) jos užima mažiau vietos dėl to, kad lamelės platesnės, todėl jų reikia mažiau. Mažesnis tūris reiškia, kad medines žaliuzes galima naudoti su žema lango sąrama, o tai dažnai buvo neįmanoma naudojant mažesnio pločio lameles. Pločių įvairovė turi įtakos žaliuzių svoriui, taigi ir aptarnavimo būdui bei surinkimui. Žaliuzės su 25 mm pločio lamelėmis gali būti montuojamos prie sienos ir lubų, bet ir prie lango rėmo. Dėka šoninių venų kreiptuvų, montuojant prie lango rėmo išvengiama negražaus iš stiklo išlindusių juostelių poveikio. Savo ruožtu žaliuzes su platesnėmis lamelėmis (50mm ir 65mm) rekomenduojama montuoti ant sienos arba lubų.

spalvotos medinės žaliuzės

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Pateikdami užsakymą mūsų svetainėje, nurodykite užsakytų medinių žaliuzių matmenis. Norėdami tai padaryti, eikite į skirtuką Matavimas. Yra tikslios instrukcijos, kaip teisingai išmatuoti medines žaliuzes ir išvengti pavojaus suklysti.

Kaip montuoti
Žaliuzes uk galite surinkti patys – instrukcijas rasite surinkimo instrukcijose. Tokio pločio lentjuostės pirmiausia skirtos didesniems langams; jie geriau dera į erdvesnius interjerus. Tokiu atveju visa gali būti gana sunki, nes jų lentjuostės storesnės nei aliuminio žaliuzės. Todėl, esant didesniam gaminiui, verta pagalvoti apie surinkimo pavedimą specialistams.


Ar medinės žaliuzės ekologiškos?

Daugelis įmonių siūlo medines žaliuzes iš sertifikuoto, tvaraus šaltinio, todėl jos yra ekologiškos.

Ar galiu pats montuoti medines žaliuzes?

Jei turite pagrindinių „pasidaryk pats“ įgūdžių, medinių žaliųjų montavimo problemų. Daugelyje rinkinių pateikiamos nuoseklios instrukcijos.

Kuo medinės žaliuzės skiriasi nuo žalių iš kitų medžiagų?

Medinės žaliuzės suteikia natūralią, šiltą ir dažnai yra patvaresnės nei sintetinės. Tačiau dažniausiai jie yra brangesni ir gali netikti patalpoms, kurių yra daug drėgmės.

Ar medinės žaliuzės taupo energiją?

Mediena natūrali izoliacinė savmis, kurios gali padėti išlaikyti patalpą šiltą, tikrai energijos vartojimo lygis yra minimalus.

Kokie medinių žaliuzių privalumai ir trūkumai?

Privalumai yra estetika, ilgaamžiškumas ir natūralus charakteris. Trūkumai gali apimti didesnę kainą ir naudojimo apribojimus didelės drėgmės aplinkoje.

Ar medinės žaliuzės atsparios pažeidimams?

Mediena yra patvari medžiaga, bet ji nėra atspari stipriems smūgiams ar įbrėžimams. Tinkama priežiūra ir kruopštus naudojimas yra raktas į gerą jų efektyvumą.

Kokie yra medinių žaliuzių valdymo mechanizmai?

Valdymas gali būti rankinis, naudojant stygas, arba automatinis, dėl elektrinių mechanizmų ar net sujungtas su išmaniojo namo sistemomis.