Tinkleliai nuo vabzdžių langams

Langams skirtus tinklelius nuo vabzdžių paprasta sukonstruoti ir valdyti sistemas, kurios užtikrina efektyvią apsaugą nuo vabzdžių.

Tinkleliai nuo vabzdžių langams

Tinkleliai nuo uodų - Savybės

Tinkleliai nuo uodų neleidžia vabzdžiams patekti į namus. Su šia problema susiduriame didžiąją metų dalį – nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Prekyboje yra įvairių insekticidų, tačiau dauguma jų yra cheminiai, ir ne visi nori ar gali su jais elgtis. Naudojami patalpose, gali sukelti alergines reakcijas. Tinklelis nuo uodų padeda išvengti vabzdžių patekimo į vidų, todėl nereikia naudoti cheminių medžiagų. Smulkus tinklelis yra kliūtis net mažiausiems vabzdžiams.

Langų ir durų tinkleliai nuo uodų – tai būdas mėgautis ramybe namuose vabzdžių aktyvumo metu; ypač jei namas/butas yra prie vandens telkinių ar žaliųjų zonų, arba jei tai poilsio namai. Vabzdžiai ne tik trikdo ramybę ir poilsį, bet ir gali būti pavojingi alergiškiems žmonėms (bitėms, vapsvoms) arba ant maisto nutūpę mikrobus (musės). Todėl geriausia veiksmingai užkirsti kelią nepageidaujamiems vabzdžiams patekti į namus. Be to, šiltuoju metų laiku, ypač vakarais, kai lauko temperatūra nukrenta, langai dažnai atidaromi; tai suteikia jaukumo namuose, gaivina orą ir pagerina aplinkos kvapą. Dirbtinė šviesa pritraukia vabzdžius, o įrengus tinklelius nuo uodų jie nepateks į vidų.

Uždangos nuo uodų netrukdo naudotis langais ir balkono durimis, kurias galima atidaryti ir uždaryti be problemų. Šiais laikais tokio tipo ekranai yra sukurti ir gaminami taip, kad ne tik efektyviai apsaugotų nuo vabzdžių, bet ir atrodytų estetiškai. Aukšta medžiagų kokybė ir spalvų gama užtikrina, kad tinkleliai nuo uodų derės prie interjero ir išorės fasado. Individualaus dydžio tinkleliai nuo uodų

Uždangų nuo uodų tipai ir montavimas

Kad tinklelis nuo uodų būtų efektyvus, jis turi būti geros kokybės ir pritaikyto dydžio. Tinkamo dydžio pritaikymas yra būtinas dėl skirtingų langų dydžių, skirtingo profilių pločio ir langų rėmų storio; net 2 mm skirtumas gali sukelti tarpą. Knall parduotuvėje yra specialus skyrius (Matavimai), kuriame galite pasitikrinti, kaip tinkamai išmatuoti langą tinkleliui nuo uodų.

Ekranai gaminami dviejų tipų: įrėmintas tinklelis nuo uodų ir susukamas tinklelis nuo uodų. Įrėmintas tinklelis nuo uodų tvirtinamas prie lango naudojant specialią apykaklę arba magnetą (lango rėmo keisti nereikia). Durų tinkleliui nuo uodų reikia naudoti vyrius, fiksuotus arba savaime užsidarančius – šitas čia sudaro papildomą į išorę atsidarančių durų komplektą. Susukamas tinklelis nuo uodų veikia kaip lango žaliuzės; tinklelis išplečiamas ir įtraukiamas naudojant grandinės mechanizmą. Tinklelis dedamas į aliuminio kasetę su U formos šoniniu profiliu. Jis montuojamas išorėje arba lango įdubos viduje. Balkono durų tinkleliai nuo uodų gali veikti ir kaip „audros durys“ – tankus tinklelis, iš kurio jos pagamintos, blokuoja stipresnius vėjo gūsius.

Abiejuose modeliuose apsaugą nuo vabzdžių užtikrina tinklelis su 1x1 mm skylutėmis. Tinklelis pagamintas iš stiklo pluošto, lengvas ir leidžiantis labai plonus siūlus; papildomai padengtas PVC, todėl yra ypač atsparus oro veiksniams, tokiems kaip saulės šviesa ar lietus (todėl tinklelis nuo uodų išlaiko savo estetiką labai ilgai) ir mechaniniams pažeidimams. Šiuolaikiniai tinkleliai nuo uodų komplektuojami su estetišku ir patvariu aliuminio profiliu. Ekranai gali būti naudojami įvairių tipų langams: PVC, mediniams ir aliuminiams.

Langų ir durų tinkleliai nuo uodų yra pakankamai įvairūs, kad atitiktų pastato spalvų schemą. Galima rinktis tiek tinklelio, tiek profilio spalvą. Šis sprendimas reiškia, kad išlaikant apsaugos nuo vabzdžių pranašumus, nereikia daryti kompromisų dėl estetinės langų išvaizdos. tinkleliai nuo uodų vertikaliems langams

Ekrano nuo uodų sistemos

„Knall“ parduotuvėje galima įsigyti tinklelių nuo uodų:

  • Įrėmintas tinklelis nuo uodų langams. Vienas iš paprasčiausių ir patogiausių sprendimų. Jis tvirtinamas prie lango rėmo naudojant metalines plokštes, kurios uždengia sandariklį. Privalumai yra labai paprastas montavimas / nuėmimas ir nekeičiamas rėmas. Maksimalus plotis 120cm, maksimalus aukštis 160cm.
  • Tinklelis nuo uodų durims. Galima montuoti prie balkono durų, lauko durų ar kitų. Aukštą kokybę papildomai užtikrina vidiniai kampai, tvirti vyriai, elegantiška rankena. Tai jokiu būdu neriboja durų naudojimo. Maksimalus plotis 140cm, maksimalus aukštis 260cm.
  • Susukamas MONUMO vienpusis tinklelis nuo uodų durims. Horizontaliai montuojamas tinklelis nuo uodų; valdomas naudojant viršutinę ir apatinę grandines. Ekrane sumontuota estetiška aliuminio kasetė (įterpta į U formos šoninį profilį), kurios tinklelis pastoviai sujungtas su voleliu. Pasirinktos RAL paletės spalvos ir medį primenančios spalvos.
  • Susukamas MONUMO dvipusis tinklelis nuo uodų durims. Horizontalus ekranas, valdomas naudojant viršutinę ir apatinę grandines. Tinklelis dedamas į kasetę, pagamintą iš aliuminio (įkišama į U formos šoninį profilį) ir nuolat sujungiama su voleliu. Spalvos – pasirinkta RAL paletė ir medieną primenantys atspalviai.