Privatumo politika

Privatumo politika

Atsakingas už duomenų tvarkymą:

KNALL LTD

Dėkojame, kad domitės mūsų internetine parduotuve. Mums labai svarbu Jūsų privatumo apsauga Žemiau išsamiai informuojame apie Jūsų duomenų tvarkymą.

1. Duomenų prieiga ir priegloba

Galite apsilankyti mūsų svetainėje nepateikdami asmeninės informacijos Kiekvieną kartą, kai iškviečiamas tinklalapis, žiniatinklio serveris automatiškai išsaugo vadinamąjį serverio žurnalo failą, kuriame yra, pavyzdžiui, failo pavadinimas, IP adresas, data ir laikas. atsisiuntimo, perdavimo skaičius Duomenys ir užklausos teikėjas (prieigos duomenys) ir atsisiuntimo dokumentai.

Šie prieigos duomenys yra vertinami tik siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, taip pat pagerinti mūsų pasiūlymą. Pagal str. 6 punkto 1 sakinys 1 lit. f DSGVO, kad būtų išsaugoti mūsų teisėti interesai, kurie dominuoja interesų pusiausvyros kontekste, tinkamai pateikiant mūsų pasiūlymą. Visi prieigos duomenys bus ištrinti ne vėliau kaip per septynias dienas nuo apsilankymo svetainėje pabaigos.

Trečiųjų šalių teikiamos prieglobos paslaugos

Vykdydamas išorinį apdorojimą mūsų vardu tiekėjas Teikia svetainės prieglobos ir rodymo paslaugas Visi duomenys, surinkti naudojant šią svetainę arba internetinėje parduotuvėje pateiktomis formomis, kaip aprašyta toliau, bus tvarkomi jos serveriuose.

Paslaugų teikėjas yra Europos Sąjungos arba Europos ekonominės erdvės šalyje.

2. Duomenų rinkimas ir panaudojimas sutarčių vykdymui, susisiekimui ir kliento paskyros atidarymui

Mes renkame asmens duomenis, jei jūs savanoriškai pateikiate mums šią informaciją kaip dalį savo užsakymo arba susisiekdami su mumis (pvz., per kontaktinę formą arba el. paštą). Privalomi laukai pažymėti, nes mums reikia duomenų sutarčiai tvarkyti arba jūsų kontaktui apdoroti ir jūs negalite išsiųsti užsakymo ar kontakto be jų specifikacijų. Surinkti duomenys rodomi atitinkamose įvesties formose. Jūsų pateiktus duomenis naudojame vadovaudamiesi str. 6 punkto 1 sakinys 1 lit.b DSGVO sutarčių tvarkymui ir užklausų apdorojimui.
Jei sutinkate su tuo pagal str. 1 sakinys 1 lit. Jei išdavėte DSGVO, pasirinkę galimybę atidaryti kliento paskyrą, jūsų duomenis naudosime kliento paskyros atidarymo tikslais.
Nutraukus sutartį arba ištrynus kliento paskyrą, jūsų duomenys bus apriboti tolesniu tvarkymu ir ištrinti, nebent jūs aiškiai sutikote toliau naudoti duomenis arba pasiliekame teisę toliau naudoti duomenis, tai yra teisėta. leido tai, apie ką informuojame šiame pareiškime. Ištrinti kliento paskyrą galima bet kada ir tai galima padaryti siunčiant žinutę per kontaktinę formą.

3. Duomenų perdavimas

Siekiant įvykdyti sutartį pagal str. 6 punkto 1 sakinio 1 lit.b DSGVO, Jūsų duomenis perduodame ekspedijavimo įmonei, kuriai buvo užsakytas pristatymas, jei tai būtina užsakytų prekių pristatymui. Atsižvelgdami į tai, kurį mokėjimo paslaugų teikėją pasirinksite, siųskite ›Rinktus mokėjimo duomenis institucijai, atsakingai už mokėjimą, ir bet kokiems paslaugų teikėjams, kuriuos mes pavedėme teikti pasirinktą mokėjimo paslaugą. Iš dalies atrinkti mokėjimo paslaugų teikėjai patys renka šiuos duomenis tol, kol ten susikuriate paskyrą. Tokiu atveju užsakymo metu turite prisijungti prie mokėjimo paslaugų teikėjo naudodami prieigos duomenis. Atitinkamų mokėjimo paslaugų teikėjų privatumo politika.

Mes naudojame mokėjimo paslaugų teikėjus ir ekspedijavimo paslaugų teikėjus, esančius už Europos Sąjungos ribų. Asmens duomenų perdavimas šioms įmonėms vyksta tik esant būtinybei įvykdyti sutartį.

Tas pats pasakytina ir apie duomenų perdavimą mūsų gamintojams ar didmenininkams tais atvejais, kai jie perima siuntą už mus (trečiąją šalį).