Aliumininės žaliuzės

Aliumininės žaliuzės pagal išmatavimus. Aliumininės žaliuzės su 25 mm, 35 mm ir 50 mm skersiniais.

Aliumininės žaliuzės

Pagamintos iš aukštos kokybės aliuminio lydinių, šios žaliuzės pasižymi neprilygstamu ilgaamžiškumu, atsparumu deformacijai ir lengvu dizainu, leidžiančiu valdyti be vargo. Patikrink juos!

Aliumininės žaliuzės , Aliumininės žaliuzės

Aliumininės žaliuzės

Aliumininės žaliuzės – universalus ir patvarus pasirinkimas vidaus langų dangoms. Pagamintos iš aukštos kokybės aliuminio, šios žaliuzės puikiai valdo šviesą ir užtikrina privatumą.

Aliumininės žaliuzės

Aliuminio žaliuzių charakteristikos

Langų uždangalai atlieka dvi svarbias funkcijas: efektyviai apsaugo interjerą nuo pernelyg didelės saulės šviesos ir yra estetiškas namo/buto interjero papildymas.

Aliuminio žaliuzių funkcionalumas susideda iš kelių elementų:
Lamelės. Lamelės yra horizontalios, išilginės juostos, iš kurių gaminama roleta. Valdydami žaliuzių mechanizmą, nustatome jas tinkamu kampu, kad reguliuotume į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Taip pat galime pakelti lameles ir palikti atvirą visą stiklo paviršių. Tačiau kalbant apie funkcionalumą, svarbiausia žaliuzių savybė – galimybė reguliuoti lamelių nuolydį. Tokiu būdu šilčiausiu paros metu visiškai uždengiami langai, o bėgant laikui ir keičiantis šviesos kritimo kampui, galima keisti lamelių padėtį. Kambarių šešėliavimas ne tik neleidžia jausti diskomforto, kurį sukelia saulės spinduliai, bet ir palaiko patalpoje vėsą karštu oru. Reguliuojant lentjuosčių nuolydį galima išnaudoti dienos šviesą, neatidengiant langų ir taip šildyti butą.
Aliumininių žaliuzių pasiūloje yra trijų pločių lamelės: 16mm, 25mm arba 50mm. Lango dydis lemia lamelės pločio pasirinkimą. Daroma prielaida, kad mažesniems langams labiau tinka žaliuzės su siauresnėmis lentjuostėmis, tai yra 16mm ir 25mm, jos gražiai telpa į mažesnį plotą ir nesukelia "per didelės" įspūdžio. Kita vertus, didesnėms akims tinka platesnės žaliuzės – 50mm. Jie ne tik gražiai susilies su jūsų langais, bet ir bus lengviau valdomi.

Aliumininės žaliuzės ant sienos

Surinkimas. Aliumininių žaliuzių surinkimas labai paprastas, jas galima pastatyti ant lango rėmo, lango įduboje, ant sienos ar lubų. Montavimo būdui turi įtakos skydo dydis, pvz., mažesnius galima dėti ant lango rėmo, o didesnius montuoti prie sienos ar lubų. Neinvazinis surinkimas galimas su aliuminio žaliuzėmis, kurių skersinis plotis yra 16 mm ir 25 mm (be kasetės).
Kontrolė. Aliuminines žaliuzes galima valdyti rankiniu būdu, naudojant mechanizmą, esantį dešinėje arba kairėje pusėje (pasirenkama pateikiant užsakymą) arba elektriniu nuotolinio valdymo pulteliu.
Valymas. Aliumininės žaliuzės valomos trimis skirtingais būdais: specialiu šepetėliu, kuris kruopščiai nušluoja tarp lamelių esančias dulkes, plaunant lentjuostes drėgna šluoste, pamirkyta vandenyje su švelniu plovikliu, retkarčiais nuimant užvalkalus ir nuplaunant juos vandenyje. su švelniu plovikliu. Be plačių spalvų, renkantis aliuminio žaliuzes, sprendžiame ir dėl lentjuosčių tipo. Galite rinktis iš čia: klasikinių, medį primenančių ar perforuotų žaliuzių. Į medieną panašiems dangčiams, kuriuose lamelės suprojektuotos medienos spalvomis, galite rinktis medinius priedus - viršutinį latako dangtį ir pasukimo rankenėlę. Kalbant apie perforuotas žaliuzes, būdingas jų bruožas yra mažytės skylutės lentjuostėse. Dėl to jie atrodo labai originalūs ir modernūs. Sagos skylutės prisideda ir prie to, kad kambariuose su uždarytomis žaliuzėmis nėra visiškai tamsu. Saulės šviesa praeina pro skylutes ir yra šiek tiek išsklaidyta. Perforacija langinių juostose yra svarbi, jei dieną dažnai būname namuose, pvz., dirbame prie kompiuterio. Dėl galimybės skleisti šviesą plačios perforuotos žaliuzės pravers ir biuruose. Šio tipo žaliuzės laikomos vienu moderniausių sprendimų vidaus dangų srityje.

Pateikdami užsakymą atkreipkite dėmesį į tai, kokio pločio lentjuostės ir kokioje spalvų gamoje yra įvairių tipų žaliuzės - klasikinės, perforuotos ir medinės. Šiuo metu itin madingos ir dažnai renkamos 50mm pločio aliuminio žaliuzės. Aliumininės žaliuzės ant lango

Kaip išmatuoti
Instrukcijas, kaip matuoti žaliuzes, rasite mūsų svetainėje esančiame matavimo skyriuje. Skirtukas paruoštas taip, kad kiekvienas galėtų atlikti matavimus pats. Tada pateikiant užsakymą reikia nurodyti matmenis. Dėl šios parinkties medines žaliuzes galite pritaikyti prie įvairių langų, net ir nestandartinių išmatavimų.

Kaip pasirinkti spalvą
Aliumininės žaliuzės pasižymi plačia spalvų palete, kuri apima ir prislopintas, ir ryškesnes spalvas. Spalvos pasirinkimas priklauso nuo to, kaip suprojektuotas ir sutvarkytas interjeras, kaip turi atsirasti roletas. Tai gali būti harmoningas visumos elementas arba spalvingas akcentas. Čia pasirinkimas yra labai individualus dalykas.

Kaip montuoti
Aliuminines žaliuzes galite surinkti patys. Norėdami tai padaryti, žr. gaires, eikite į skirtuką Surinkimo instrukcijos.

Kaip valyti
Aliumininėms žaliuzėms valyti geriausia naudoti specialų šepetėlį. Jis sukonstruotas taip, kad kruopščiai nuvalytų atskiras nešvarumų juosteles. Žaliuzes galima valyti sausai arba šlapiai vandeniu ir švelniu plovikliu. Šepetys turi būti atsargiai išspaustas.


Kam naudojamas aliuminio žaliuzės butuose ir vienkiemiuose?

Aliuminio žaliuzės neabejotinai vidutiniškai langų uždangalų pasaulį. Pastaraisiais metais aliuminio žaliuzės įgijo didžiulį populiarumą ir dabar yra naudojami tiek gyvenamosiose, tiek biurų patalpose. Jie siūlo ne tik elegantišką ir stilių, bet ir praktiškumą bei funkcionalumą. Svarbu tai, kad dėl siūlomų žaidimų įvairovės galime rasti puikiai tinkančias žaliuzes prie bet kokio tipo langų ir interjero.

Aliumininės žaliuzės yra įvairių dydžių, formų ir spalvų, todėl pritaikomos prie bet kokio interjero. Galime rinktis iš paprastų, vienodų spalvų, taip pat imituojančių natūralias žaliavas, pavyzdžiui, medieną primenančias žaliuzes. Dėl tokio didelio pasirinkimo aliuminio žaliuzės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori efektyviai valdyti į patalpą patenkančios šviesos kiekį, jos stiliaus ir dydžio.

Kodėl aliuminio žaliuzės?

Vienas iš pagrindinių aliuminio žaliuzių privalumų yra jų ilgaamžiškumas. Pagaminti iš kokybiškų medžiagų, yra atsparūs pažeidimams ir blukimui, todėl yra puikus pasirinkimas ilgam. Žinoma, įvairių aliuminio žaliuzių išmatavimai gali turėti įtakos jų atsparumui, tačiau esu tikri, kad reikia pasirinkti nuo pasirinkto dydžio jos tarnaus ilgus metus.

Aliumininės žaliuzės taip pat yra itin funkcionalios. Jie ne tik reguliuoti patenka į dienos šviesos kiekį, bet ir užtikrina privatumą bei garso izoliaciją. Jų yra įvairių džių ir stilių, todėl juos puikiai priderinti prie langų ir poreikių. Nesvarbu, ar tai maži langai virtuvėje, ar dideli langai svetainėje, aliuminio žaliuzės visada atrodys gerai.

Ar sunku sumontuoti aliuminio žaliuzes? - Pasidaryk pats!

Aliuminio žaliuzių montavimas yra paprastas ir greitas. Yra įvairių tvirtinimo būdų, kuriuos galima pritaikyti prie jūsų lango dydžio ir tipo. Jie gali būti montuojami ant lango rėmo, lubų arba tiesiai ant sienos. Nepriklausomai nuo pasirinkto būdo, aliuminio žaliuzės yra lengvai montuojamos ir nereikalaujamos specializuotos įrangos.

Vienas iš geriausių aliuminio žaliuzių montavimo būdų – neinvazinis montavimas, kurio metu nereikia gręžti skylių lango rėme. Tai idealus sprendimas tiems, kurie nenori gadinti langų. Kitas nesudėtingas montavimo būdas – žaliuzės tvirtinimas prie lubų arba sienos. Šis metodas ypač rekomenduojamas didesniems langams, kur tradiciniai montavimo būdai gali būti neveiksmingi.

Kokios yra aliuminio žaliuzių savybės ir pritaikymas?

Dėl savo tinkamo aliuminio žaliuzės idealiai įvairaus tipo patalpoms. Jie puikiai tinka biurams, dideli langai reikalauja efektyvaus apšvietimo valdymo. Dėl galimybės lentjuosčių kampą reguliuoti lengvai valdyti į patalpą patenkančios šviesos kiekį, netrikdydami vaizdo lauke.

Aliuminio žaliuzės taip pat yra puikus pasirinkimas patalpose, kuriose yra daug drėgmės, pavyzdžiui, kambariuose ar virtuvėse. Aliuminis yra korozijai atspari medžiaga, todėl šios žaliuzės yra atsparios vandeniui. Tokiose patalpose aliuminio žaliuzės yra praktiškas ir estetiškas sprendimas.

Aliumininės žaliuzės ir roletai pagal užsakymą – kuo jie skiriasi?

Aliumininės žaliuzės ir roletai – tai du populiarūs langų uždengimo tipai, kurių išskirtinių privalumų. Nors abiejų tipų gaminiai yra skirti šviesą ir privatumą, jie skiriasi pagal dizainą, stiliumi ir tvirtinimu.

Aliumininės žaliuzės susideda iš horizontalių lentjuosčių, kurias galima reguliuoti, kad būtų galima valdyti į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Jie yra įvairių spalvų ir stilių, todėl jie tinka bet kokiam interjerui. Kita vertus žaliuzės paprastai yra kieti galima gabalai, kuriuos patraukti aukštyn arba žemyn, kad būtų galima valdyti šviesos kiekius. Roletai būna įvairių spalvų ir raštų, tačiau jie nepasiūlo tiek šviesos reguliavimo kaip aliuminio žaliuzės.

Pagrindinė apie žaliuzes – ką verta žinoti?

Roletai yra produktas, kuris neabejotinai mūsų požiūrį į langų uždengimą. Per kelis dešimtmečius žaliuzės tapo nepakeičiamu elementu daugelio namų ir biurų. Jie siūlo unikalų funkcionalumą ir estetikos derinį, kurio nėra lengva pasiekti naudojant tradicines užuolaidas ar žaliuzes. Tinkamų žalių pasirinkimas yra sprendimas, kuris priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip interjero stilius, klientų poreikiai ir langų matmenys.

Aliuminio žaliuzės yra viena iš populiariausių žalių rūšių, kurių galima rasti rinkoje. Pagrindinis jų privalumas yra ilgaamžiškumas – dėl aliuminio konstrukcijos yra atsparūs pažeidimams ir korozijai. Dėl to aliuminio žaliuzės yra idealus pasirinkimas žmonėms, kurie ieško patvarių ir estetiškų sprendimų savo namams ar biurui.

Kokios yra aliuminio žaliuzių savybės?

Aliuminio žaliuzės ilgaamžiškumu ir estetika. Pagaminta iš kokybiško aliuminio, užtikrina tvirtumą ir tvirtumą, o tai ypač svarbu dideliems langams, kai slėgis į rėmus yra didesnis. Be to, aliuminio žaliuzės yra lengvos, todėl jas lengva montuoti ir eksploatuoti.

Tačiau negalima pamiršti ir dar vieno svarbaus aspekto – aliuminio žaliuzės labai efektyviai blokuoja saulės šviesą. Dėl to jie gali efektyviai kontroliuoti į vidų patenkančios šviesos kiekį, todėl yra idealus sprendimas vasarą, kai saulė šviečia ypač intensyviai.

Perforuotos žaliuzės – kas garantuoja šiuolaikišką estetiką ir funkcionalumą?

Tarp žaliuzių rūšių vietą užtenka perforuotos žaliuzės. Juose yra mažos angos, pro kurias prasiskverbia šiek tiek šviesos, net ir visiškai uždarytose. Tai suteikia jums galimybę natūralia šviesa ir užtikrinti privatumą savo namuose.

Perforuotos žaliuzės itin patrauklios ir estetikos požiūriu. Jų išvaizda yra moderni ir elegantiška, todėl tinkami interjero stiliai. Dėl to jie yra dažnas pasirinkimas šiuolaikiniams namams ir biurams.

Kaip sumontuoti žaliuzes? - paprastas būdas pakeisti interjerą

Žaliuzių montavimas yra procesas, kuris iš pirmo žvilgsnio gali sudėtingas. Tačiau su tinkamais įrankiais ir instrukcijomis tai galima padaryti nesunkiai, net ir be profesionalo pagalbos. pirmiausia visada reikia išmatuoti langą – reikia vidinio lango rėmo matmens, kad žaliuzės atitiktų lango dydį.

Aliumininių žaliuzių montavimo būdas yra ypač paprastas. Šios žaliuzės dažniausiai montuojamos vidinėje lango rėmo pusėje, todėl jas lengva montuoti. Jums nereikės sukti galvos, ar jie tilps į lango įdubą – dėl savo dizaino jie yra labai lankstūs ir gali būti pritaikomi beveik prie bet kokio lango.

Kaip skiriasi skirtingų rūšių žaliuzės?

Rinkoje yra įvairių rūšių žaliuzės, įskaitant aliuminio žaliuzes, medines žaliuzes ir ritinines žaliuzes. Kiekvienas iš šių žaidimų turi savo unikalių savybių, kurių gali būti daugiau ar mažiau patrauklių, nuo konkrečių klientų poreikių.

Aliumininės žaliuzės žinios dėl savo patvarumo ir tvirtumo, todėl idealiai tinka didesniems langams. Kita vertus, medinės žaliuzės vertinamos dėl natūralios išvaizdos ir šilumos, kurią jos suteikia interjerui. Galiausiai, žaliuzės – paprastas ir ekonomiškas sprendimas, telpantis kiekvienoje kišenėje.

Kaip sumontuoti žaliuzes? - žingsnis po žingsnio vadovas

Žaliuzių montavimas ant lango rėmo – procesas, kuris gali būti sudėtingas, tačiau iš tikrųjų tai paprastas ir tai galite padaryti patys. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti tinkamus įrankius ir atlikti kelis žingsnius. Toliau pateikiamas trumpas šį vadovas, padedamas atlikti procesą.

Pirmas žingsnis visada yra išmatuoti langą. Išmatuokite vidinį lango rėmo matmenį, kad būtumėte tikri, jog žaliuzės tiks prie lango. Tada užsisako atitinkamų išmatavimų žaliuzes – dauguma gamintojų siūlo pritaikyti žaliųjų dydžių pagal kliento poreikius.

Geros žaliuzės už gerą kainą – kaip tai įmanoma?

Visi norime gražių ir funkcionalių žaliuzių savo namuose, tačiau dažnai nerimaujame dėl kainos. Ar galima už gerą kainą rasti gerų skydų, kurie užstoja saulės spindulius lango įduboje? Pagal išmatavimus pagamintos žaliuzės visada bus šiek tiek brangesnės nei žaliuzės, bet jau savo dedame visas pastangas, kad mūsų gaminiai būtų patraukliomis kainomis!