Plisuotos žaliuzės

Individualiai pagamintos klostuotos žaliuzės leidžia uždengti bet kurią lango dalį, judant audinį tiek iš apačios, tiek iš viršaus. Plisuotos žaliuzės tinka visiems langams:

pasirinkti tipą

Plisuotos žaliuzės

Plisuotų žaliuzių charakteristikos

Plisuotos žaliuzės arba klostės yra vienas moderniausių ir kartu originaliausių langų uždengimo būdų. Iš kitų vidinių dangčių juos išskiria galimybė žaliuzių medžiagą nustatyti bet kurioje stiklo vietoje – aukštyn, žemyn ar viduryje. Be to, klostės yra labai universalios; jie taip pat gali būti montuojami neįprastų formų languose, pvz., arkose, stogo languose, didelėse langų erdvėse, įskaitant žiemos sodus. pagal užsakymą pagamintos plisuotos žaliuzės

Dideli langai yra vienas iš privalomų šiuolaikinės architektūros elementų tiek komunaliniuose pastatuose, tiek privačiuose namuose. Gerai apšviestas interjeras yra erdvus, o komfortas jame labai didelis. Tačiau ne mažiau svarbu per karštą orą uždengti langus (jie yra atsakingi už kambario šildymą net 80 proc.), kad viduje nebūtų nepakeliama karštis ir neužgožtų juos tuo metu, kai viduje norisi būti intymūs. Klostės efektyviai apsaugos patalpas nuo saulės ir vaizdo iš lauko, taip pat bus skoningas interjero dizaino elementas.

Langų erdvė yra vienas iš pagrindinių interjero dizaino elementų. Plisuotos žaliuzės puikiai derės prie lango, todėl papildys interjero išvaizdą ir jame nedominuos. Platus medžiagų ir aksesuarų spalvų bei audinių tekstūrų pasiūla leis pasirinkti klostes interjero dizainui. Nereikia naudoti kasetės, todėl jie užima mažiau vietos ir labai gerai prilimpa prie langų.

klostės ant langų


Plisuotų žaliuzių ypatybės

Klostės turi daug privalumų, susijusių su jų išvaizda, surinkimo būdu ir pritaikymo universalumu.

Šio tipo roletai buvo suprojektuoti taip, kad dangtelio medžiagą būtų galima rasti bet kurioje lango vietoje. Audinys dedamas tarp dviejų bėgių (profilio), kurie gali slysti palei lango rėmą, aukštyn ir žemyn. Tokiu būdu užvalkalas gali būti lango viršuje, centre (nulenktas iš viršaus ir apačios) arba žemyn; žinoma, jis taip pat gali būti išplėstas per visą lango paviršių. Taip pat šiose žaliuzėse dėmesį patraukia išvaizda, atsirandanti dėl jų pavadinimo – medžiaga išdėliota būdinga kloste, matoma net visiškai ištiesus. Inovatyvus sprendimas ir klosčių privalumas – apkaustą (profilį) galima montuoti ne tik vertikaliai, bet ir horizontaliai. Horizontaliai montuojamas roletas veikia taip pat, kaip ir standartinio montavimo atveju, išskyrus tai, kad medžiaga juda išilgai apatinio ir viršutinio lango rėmų.

Plisuotų žaliuzių universalumas – dar vienas privalumas, į kurį verta atkreipti dėmesį. Knall internetinėje parduotuvėje parduodami užvalkalai, pagaminti pagal individualiai užsakymo metu nurodytus matmenis. Lygiai taip pat ir raukšlių atveju; pagal užsakymą pagamintos klostės gali būti pritaikytos prie įvairių, taip pat nestandartinių matmenų langų, pvz., dideliems stiklams, žiemos sodams. Bet tai dar ne viskas. Jie taip pat gali būti montuojami ant stogo langų. Palėpės patalpas ypač veikia per didelis šildymas, nes įkaista ne tik langų stiklai, bet ir visas stogo paviršius. Stogo klostės efektyviai apsaugo nuo perteklinės saulės šviesos ir taip šildo palėpėje esančius kambarius.

Šio tipo dangtelio surinkimas yra paprastas ir gali būti neinvazinis. Neinvazinės klostuotos žaliuzės uždedamos specialiomis rankenomis. Kitas variantas – prisukti juos prie stiklinimo karoliukų arba prie lango rėmo. Čia nėra kasetės.

Langų klostės

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Plisuotų žaliuzių dydis nurodomas individualiai pateikiant užsakymą. Kad nenurodytumėte netinkamo dydžio, žiūrėkite matavimo instrukcijas, kurias rasite matavimo skirtuke.

Kaip pasirinkti spalvą
Roletų spalvos pirmiausia parenkamos interjero dizainui; čia galima pasirinkti ir medžiagos spalvą, ir furnitūros spalvą. Taip pat klostę galite priderinti prie interjero funkcijų – svetainės yra šviesesnių spalvų, kad audinį padengus užvalkalu patalpos būtų apšviestos. Savo ruožtu, pavyzdžiui, miegamajame galite naudoti tamsesnę spalvą, kad dar labiau patamsintumėte kambarį.

Kaip surinkti
Plisuotų žaliuzių surinkimas gali būti atliekamas savarankiškai. Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti, eikite į skirtukų surinkimo instrukcijas.

Kaip valyti
Plisuotų žaliuzių savaiminis išsivalymas – tai reguliarus viršutinių ir apatinių lentjuosčių valymas. Klostinė medžiaga yra antistatinė, todėl sumažėja dulkių kaupimasis. Galite nuvalyti dulkių šepetėliu arba (kartais) lengvai nuvalyti drėgna šluoste.