Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės puikiai tinka, puikūs klostuoti langų užuolaidos, neinvazinės arba invazinės

Puikiai tinka plisuotos žaliuzės

Atraskite formos ir funkcijų viršūnę su Perfect Fit Plisuotomis žaliuzėmis – meistrišku estetikos ir inžinerijos deriniu, kuris įprastus langus paverčia įmantriais dizaino elementais. Šios žaliuzės, specialiai pritaikytos taip, kad sklandžiai tilptų lango rėme, suteikia glotnią, supaprastintą išvaizdą, todėl nereikia gręžti ar prisukti. Peržiūrėkite daugiau klostuotų žaliuzių

Puikiai tinka plisuotos žaliuzės , Plisuotos langų užuolaidos

Plisuotos langų užuolaidos

Plisuoti langų atspalviai sujungia stilių ir funkcionalumą, suteikia interjerui rafinuotumo, tuo pačiu užtikrinant puikų šviesos valdymą ir privatumą. Pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, jie puikiai filtruoja ir išsklaido natūralią šviesą, kad sukurtų kviečiančią atmosferą. Idealiai tinka bet kokiai erdvei, klostuoti langų atspalviai pagerina estetiką ir praktiškumą, todėl yra išskirtinis pasirinkimas išrankiems skoniams.

Plisuotos žaliuzės

Plisuotų žaliuzių charakteristikos

Plisuotos žaliuzės arba klostės yra vienas moderniausių ir kartu originaliausių langų uždengimo būdų. Iš kitų vidinių dangčių juos išskiria galimybė žaliuzių medžiagą nustatyti bet kurioje stiklo vietoje – aukštyn, žemyn ar viduryje. Be to, klostės yra labai universalios; jie taip pat gali būti montuojami neįprastų formų languose, pvz., arkose, stogo languose, didelėse langų erdvėse, įskaitant žiemos sodus. pagal užsakymą pagamintos plisuotos žaliuzės

Dideli langai yra vienas iš privalomų šiuolaikinės architektūros elementų tiek komunaliniuose pastatuose, tiek privačiuose namuose. Gerai apšviestas interjeras yra erdvus, o komfortas jame labai didelis. Tačiau ne mažiau svarbu per karštą orą uždengti langus (jie yra atsakingi už kambario šildymą net 80 proc.), kad viduje nebūtų nepakeliama karštis ir neužgožtų juos tuo metu, kai viduje norisi būti intymūs. Klostės efektyviai apsaugos patalpas nuo saulės ir vaizdo iš lauko, taip pat bus skoningas interjero dizaino elementas.

Langų erdvė yra vienas iš pagrindinių interjero dizaino elementų. Plisuotos žaliuzės puikiai derės prie lango, todėl papildys interjero išvaizdą ir jame nedominuos. Platus medžiagų ir aksesuarų spalvų bei audinių tekstūrų pasiūla leis pasirinkti klostes interjero dizainui. Nereikia naudoti kasetės, todėl jie užima mažiau vietos ir labai gerai prilimpa prie langų.

klostės ant langų


Plisuotų žaliuzių ypatybės

Klostės turi daug privalumų, susijusių su jų išvaizda, surinkimo būdu ir pritaikymo universalumu.

Šio tipo roletai buvo suprojektuoti taip, kad dangtelio medžiagą būtų galima rasti bet kurioje lango vietoje. Audinys dedamas tarp dviejų bėgių (profilio), kurie gali slysti palei lango rėmą, aukštyn ir žemyn. Tokiu būdu užvalkalas gali būti lango viršuje, centre (nulenktas iš viršaus ir apačios) arba žemyn; žinoma, jis taip pat gali būti išplėstas per visą lango paviršių. Taip pat šiose žaliuzėse dėmesį patraukia išvaizda, atsirandanti dėl jų pavadinimo – medžiaga išdėliota būdinga kloste, matoma net visiškai ištiesus. Inovatyvus sprendimas ir klosčių privalumas – apkaustą (profilį) galima montuoti ne tik vertikaliai, bet ir horizontaliai. Horizontaliai montuojamas roletas veikia taip pat, kaip ir standartinio montavimo atveju, išskyrus tai, kad medžiaga juda išilgai apatinio ir viršutinio lango rėmų.

Plisuotų žaliuzių universalumas – dar vienas privalumas, į kurį verta atkreipti dėmesį. Knall internetinėje parduotuvėje parduodami užvalkalai, pagaminti pagal individualiai užsakymo metu nurodytus matmenis. Lygiai taip pat ir raukšlių atveju; pagal užsakymą pagamintos klostės gali būti pritaikytos prie įvairių, taip pat nestandartinių matmenų langų, pvz., dideliems stiklams, žiemos sodams. Bet tai dar ne viskas. Jie taip pat gali būti montuojami ant stogo langų. Palėpės patalpas ypač veikia per didelis šildymas, nes įkaista ne tik langų stiklai, bet ir visas stogo paviršius. Stogo klostės efektyviai apsaugo nuo perteklinės saulės šviesos ir taip šildo palėpėje esančius kambarius.

Šio tipo dangtelio surinkimas yra paprastas ir gali būti neinvazinis. Neinvazinės klostuotos žaliuzės uždedamos specialiomis rankenomis. Kitas variantas – prisukti juos prie stiklinimo karoliukų arba prie lango rėmo. Čia nėra kasetės.

Langų klostės

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Plisuotų žaliuzių dydis nurodomas individualiai pateikiant užsakymą. Kad nenurodytumėte netinkamo dydžio, žiūrėkite matavimo instrukcijas, kurias rasite matavimo skirtuke.

Kaip pasirinkti spalvą
Roletų spalvos pirmiausia parenkamos interjero dizainui; čia galima pasirinkti ir medžiagos spalvą, ir furnitūros spalvą. Taip pat klostę galite priderinti prie interjero funkcijų – svetainės yra šviesesnių spalvų, kad audinį padengus užvalkalu patalpos būtų apšviestos. Savo ruožtu, pavyzdžiui, miegamajame galite naudoti tamsesnę spalvą, kad dar labiau patamsintumėte kambarį.

Kaip surinkti
Plisuotų žaliuzių surinkimas gali būti atliekamas savarankiškai. Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti, eikite į skirtukų surinkimo instrukcijas.

Kaip valyti
Plisuotų žaliuzių savaiminis išsivalymas – tai reguliarus viršutinių ir apatinių lentjuosčių valymas. Klostinė medžiaga yra antistatinė, todėl sumažėja dulkių kaupimasis. Galite nuvalyti dulkių šepetėliu arba (kartais) lengvai nuvalyti drėgna šluoste.


Kaip montuojamos ir reguliuojamos klostuotos žaliuzės?

Plisuotos žaliuzės dydis yra labai svarbus, kad jis puikiai tilptų į lango rėmą. Jie montuojami tiesiai ant stiklo arba ant lango rėmo, o tai neriboja lango varstymo laisvės. Plisuotos žaliuzės yra idealus sprendimas vidutinių formų langams, tokiems kaip pusapvaliai, trapecijos ar trikampiai langai, nes kitų vidinių langų uždangalų, prie jų galima priderinti. Tinkamas klostuotos žaliuzės dydis garantuoja tinkamą jos veikimą ir malonumą.

Plisuotų žaliuzių montavimas yra procesas, kuriam reikia tinkamo pasiruošimo. Tinkamo montavimo būdo pasirinkimas priklauso nuo lango, prie kurio bus tvirtinama klostuota žaliuze, tipo. Galimos įvairios tvirtinimo sistemos, tokios kaip neinvazinis arba invazinis tvirtinimas prie stiklo karoliuko, prie lango rėmo arba prie lubų. Tinkamos tvirtinimo sistemos yra ypač svarbios neinvazinėms klostoms žalioms, kurių nereikia gręžti.

Neinvazinės klostuotos žaliuzės – ar patogus ir montavimo paprastumas toks akivaizdus?

Neinvazinės klostuotos žaliuzės – tai gaminiai, kurių montavimo metu nereikia gręžti langų rėmų. Tai puikus sprendimas tiems, kurie vertina greitį ir lengvą montavimą. Jie montuojami naudojant specialius įtiklinimo karoliukus, kurie nepažeidžia langų. Neinvazinės klostuotos žaliuzės idealiai tinka uždengti sunkių formų langus, nes jų montavimas nereikalauja jokių ypatingų įgūdžių ar įrankių.

Vienas didžiausių neinvazinių plisuotų žaliųjų privalumų yra tai, kad jos neriboja lango varstymo laisvės. Dėl šios priežasties patalpoms idealiai tinka, pavyzdžiui, virtuvėje ar vonios jie. Be to, neinvazinės klostės yra labai estetiškos ir dera prie bet kokio interjero stiliaus.

Ar klostuotos žaliuzės puikiai uždengia langus?

Plisuotos žaliuzės – itin funkcionalus sprendimas, leidžiantis uždengti visą lango paviršių arba tik jo dalį. Dėl to galite reguliuoti į patalpą patenkančios šviesos kiekį ir apsaugoti vidų nuo žalingų saulės spindulių. Užtemdančios klostės ypač svarbios miegamuosiuose ir kambariuose, iš kurių norime visiškai užtemimo.

Tinkamas klostuotos žaliuzės dydis yra labai svarbus jos funkcionalumui. Tinkamai parinkta klostuota žaliuze ne tik puikiai priglunda prie lango, bet ir efektyviai apsaugo nuo saulės, uždengia bet kurią lango vietą. Plisuotos žaliuzės taip pat puikiai tinka žiemos sodų balkonų durims ir langams uždengti.

Kam skirtinguose kambariuose naudojamos klostuotos žaliuzės?

Plis žaliuzės yra labai universalūs gaminiai, kurie tiktų, kuriuose patalpoje – nuo miegamojo, per virtuvę, iki vonios kambario. Miegamajame langų klostuotos žaliuzės reikiamą šviesos kiekį, taip pat apsaugos nuo saulės spindulių. Virtuvėje praktiškas sprendimas bus klostuotos žaliuzės, kurios nėra tinkamos uždengs langus, bet ir apsaugos interjerą nuo žalingo saulės poveikio.

Vonios kambariuose, kur dažnai tenka susidurti su vidutinių formų langais, klostuotos žaliuzės yra puikus sprendimas. Dėl įvairių dydžių ir formų, jie lengvai tilps į bet kurį langą, užtikrindami privatumą ir apsaugą nuo saulės. Be to, klostuotas žaliuzes lengva valyti, o tai ypač svarbu tokiose patalpose kaip vonios kambarys.

Plisuotos žaliuzės ir tradicinės žaliuzės – kuo jos skiriasi?

Lyginant su tradicinėmis žaliuzėmis ir žaliomis, klostuotos žaliuzės naudojant unikalų dizainą ir funkcionalumą. Klostė suteikia roletams unikalaus charakterio, kuris dera prie minimalistinio interjero. Tuo pačiu klostuotos žaliuzės yra itin praktiškos – jas galima pakelti iš apačios, kas leidžia tiksliai reguliuoti į patalpą patenkančios šviesos kiekį.

Skirtingai nei žaliuzės, klostuotos žaliuzės yra įvairių formų, todėl jas galima montuoti net netobulų formų languose. Negana, klostuotos žaliuzės siūlomos daugybe skirtingų spalvų ir raštų, kas leidžia jas pritaikyti prie asmeninių ir interjero stiliaus.

Kas yra mūsų pasiūlyme klostuotos žaliuzės?

Mūsų pasiūloje yra įvairių rūšių klostuotos žaliuzės, kurios yra įvairių dydžių, spalvų ir raštų. Siūlome tiek klostuotas žaliuzes, skirtas montuoti ant lango rėmo, tiek neinvazines klostes. Visos mūsų plisuotos žaliuzės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios garantuoja jų ilgą tarnavimo laiką ir puikų veikimą.

Maloniai kviečiame susipažinti su visu pasiūlymu mūsų internetinėje parduotuvėje. Jei turite klausimų apie mūsų gaminius, mielai į juos atsakysime.

Plisuotos žaliuzės ir jų estetika bei praktiškumas – ar galima jas suderinti?

Plisuotos žaliuzės – puikus sprendimas vertinantiems tiek estetiką, tiek praktiškumą. Unikalios klostės šios dėka žaliuzės įneša į interjerą nepakartojamą atmosferą, o kartu yra itin funkcionalios. Galimi daugybės spalvų ir raštų, nesunkiai pritaikomi prie bet kokio interjero stiliaus.

Plisuotos žaliuzės įsigijimas yra investicija, kuri tikrai atneš daug naudos. Tai ne tik pagerins interjero patogumą, bet ir pagerins naudojimosi patogumą. Dėl galimybės reguliuoti gaunamos šviesos kiekį, klostuotos žaliuzės leidžia sukurti idealias sąlygas darbui, poilsiui ar miegui.