Tinkleliai durims

Tinkleliai durims – pagal išmatavimus pagaminti varstomi ir klostuoti durų tinkleliai

Tinkleliai durims

Tvirtinimo tinkleliai durims yra praktiškas sprendimas, kad į jūsų namus nepatektų vabzdžių, o grynas oras galėtų patekti į jūsų namus. Šie ekranai, pagaminti pagal užsakymą, puikiai tiktų jūsų durims, yra lengvai montuojami ir naudojami. Jų aptakus dizainas užtikrina, kad jie sklandžiai dera su bet kokiu dekoru, siūlydami ir funkcionalumą, ir stilių.

Tinkleliai durims

Tinkleliai durims

Durų ekranai – funkcijos

Durų tinkleliai yra praktiški užvalkalai, kurie kartu su langų tinkleliais apsaugo namus ar butus nuo vabzdžių. Kylant temperatūrai, vabzdžiai tampa ypač aktyvūs, ypač prie vandens telkinių ir žaliųjų zonų. Gražūs orai skatina atidaryti langus ir balkono duris, tačiau bijodami vabzdžių daugelis riboja patalpų vėdinimą. Praktiški durų užsklandos sukuria barjerą, todėl jums nereikės apsiriboti tokiu būdu.

Su tokio tipo tinkleliu nuo uodų galite plačiai atverti visas duris, mėgaudamiesi grynu oru. Speciali tinklelio struktūra užtikrina, kad joks vabzdys neprasiskverbs į jį, padidins komfortą namuose. Vabzdžiai nešioja pavojingas bakterijas ir gali sukelti alergiją. Tinkleliai yra beveik 100 % veiksmingi, todėl jums nereikės dėl to jaudintis.

durų ekranas matuoti

Fly Screens – funkcijos

Durų tinkleliai neleidžia vabzdžiams patekti į patalpas su mažomis 1x1 mm tinklinėmis skylutėmis. Pagaminti iš plonų stiklo pluošto virvelių ir apsaugoti PVC sluoksniu, yra atsparūs saulei, lietui ir vėjui. Aliuminio profiliai yra lengvi, atsparūs pažeidimams ir korozijai, todėl užtikrina ilgalaikį funkcionalumą. Tinkamai pritaikyti prie durų angos, šie pagal išmatavimus pagaminti tinkleliai užtikrina veiksmingą apsaugą.

Fly screens – tipai

Tinkleliai gali apsaugoti balkoną, terasą ir įėjimo duris. Knall parduotuvėje siūlome keletą tipų:

  • Sparnų durų užsklandos,
  • Plisuotos durų tinkleliai.

Sparnų durų užsklandos atsidaro priešinga kryptimi nei tinkamos durys, su tvirtais vyriais ir praktiška rankena. Plisuotos durų tinkleliai taupo erdvę ir veikia net esant didelėms durų angoms (iki 4 metrų). Tinklelis susilanksto į akordeoną ir pasislepia šoniniame profilyje. Visos sistemos netrukdo durų naudojimui; tinklelį galima atidaryti, susukti arba sulankstyti vienu judesiu.

balkono durų ekranas

Fly Screens – galimos sistemos

Siūlomi tinkleliai tinka montuoti viduje ir išorėje. Praktiški uždangalai nuo vabzdžių tinka montuoti į balkono durų staktas, terasas, įėjimus ir kitas duris. Kartu su pagal užsakymą pagamintais langų tinkleliais jie sudaro barjerą nuo vabzdžių. Norint išlaikyti funkcionalumą, rekomenduojama reguliariai valyti minkšta kempine arba šluoste.

Fly Screens – spalvos

Tinkleliai gali atrodyti kaip neatsiejama durų dalis. Pasirinkite profilių spalvą, kad ji atitiktų kitus. Galimos spalvos apima:

  • antracitas,
  • baltas,
  • Ruda.

Galimi ir riešutmedžio bei ąžuolo medžio imitacijos variantai. Pasirinkite tinklelio spalvą: pilka (beveik nematoma) arba juoda (sumažina riziką netyčia įeiti į uždarą tinklelį). Plati spalvų gama leidžia lengvai priderinti prie durų stalių, o tai užtikrina efektyvią apsaugą nuo vabzdžių.

Fly Screen for Doors

Muselių tinkleliai yra kliūtys nuo uodų ir kitų vabzdžių, būtinos Europoje. Aukštos kokybės gaminiuose, pvz., Knall siūlomuose gaminiuose, naudojami europietiški komponentai, užtikrinantys ilgaamžiškumą ir efektyvumą.

„Knall“ durų ekranai

Knall durų tinkleliai apsaugo nuo vabzdžių, užtikrina saugumą ir komfortą. Jie taip pat suteikia estetinio žavesio durims ir fasadams dėl įvairių raštų ir spalvų.

klostuotas durų ekranas

Pasirinkus produktus, pagamintus iš europietiškų komponentų, palaikoma vietos ekonomika ir sumažinamas anglies pėdsakas.

Smėlio ekrano montavimas ant durų ir santrauka

„Pasidaryk pats“ montuoti pagal išmatavimus pagamintus tinklelius paprasta. „Knall“ siūlo pritaikytus tinklelius, tinkančius įvairių dydžių ir formų durims, užtikrinant puikų prigludimą. Durų tinkleliai yra praktiški, pabrėžiantys namų charakterį ir komfortą bei atspindintys ekologinį sąmoningumą. Knall siūlo estetiškus ir patvarius tinklelius pagal individualius poreikius.

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Instrukcijas, kaip matuoti tinklelių langus, rasite matavimo skirtuke. Pagal išmatavimus pagamintas tinklelis garantuoja veiksmingą apsaugą nuo vabzdžių.

Kaip pasirinkti spalvą
Kad atrodytų estetiška, tinklinio tinklelio spalva turi atitikti lango rėmą. Pagaminta iš stiklo pluošto, tinklelis yra plonas ir plonas, todėl jo praktiškai nesimato.

Kaip įdiegti
Galimi dviejų tipų tinkleliai: įrėminti arba klostuoti. Surinkimo instrukcijas rasite skirtuke „Kaip išmatuoti“.

Kaip valyti
Muselių tinklelius galima lengvai išmontuoti ir nuvalyti aukšto slėgio plovimo mašina arba kempine. Naudodami nuvalykite drėgna šluoste/kempinėle per stipriai nespausdami.