Išorinės žaliuzės

Išorinės žaliuzės fasadui su Z ir C raidžių formos juostelėmis

Langų žaliuzės lauke

Padidinkite gyvenimo lauke patirtį naudodami aukščiausius langų uždengimo sprendimus: lauko langų žaliuzes. Sukurtos atlaikyti elementus, lauko žaliuzės yra pagamintos iš labai patvarių medžiagų, tokių kaip PVC dengtas poliesteris ir jūrinio nerūdijančio plieno komponentai. Tiksliai suprojektuoti, kad būtų atsparūs, jie siūlo neprilygstamą apsaugą nuo UV spindulių ir puikiai sumažina saulės šilumos padidėjimą, taip padidindami energijos vartojimo efektyvumą. Įrengtos automatizuotos valdymo sistemos ir integruoti vėjo jutikliai, langų žaliuzės lauke sklandžiai įsitraukia nepalankiomis oro sąlygomis, užtikrindamos ilgaamžiškumą. Jie be vargo suderina funkcionalumą su estetika, yra įvairių dizaino ir spalvų palečių, kad papildytų bet kokį architektūros stilių. Iškilminga technologijų ir meistriškumo sąjunga – lauko žaliuzės yra ne tik aksesuaras, bet ir esminis šiuolaikinio išorės dizaino elementas.

Išorinės žaliuzės

Fasadinės žaliuzės - charakteristikos

Fasadinės žaliuzės turi dar vieną reikšmingą pranašumą – jų konstrukcija identiška klasikinių vidinių žaliuzių. Konstrukciją sudaro horizontaliai išdėstytos lamelės, ty kilnojamos juostos, kurių pokrypis gali būti keičiamas priklausomai nuo saulės šviesos intensyvumo ir kritimo kampo. Taigi, vidaus patalpos neturi būti visiškai užtemdytos, o viduje bus tiekiamas grynas oras. Patalpos gali būti gerai apšviestos ir žiemą, kai saulė ne tokia intensyvi, o žaliuzių lentjuostes galima visą laiką pakelti. Tas pats pasakytina ir apie debesuotas dienas. Šviesos intensyvumą taip pat galima reguliuoti naudojant orų automatiką, kuris matuoja saulės padėtį ir valdo lameles. Apsaugos nuo vagystės fasadinės žaliuzės – kaip išorinis skydas, tokio tipo žaliuzės gali atlikti ir apsaugos nuo vagystės funkcijas. Nuleisti šarvai apsaugo vidų nuo bandymų įsilaužti, todėl sunku patekti į vidų. Fasadinės žaliuzės taip pat izoliuoja kambarius nuo garso ir apsaugo nuo triukšmo, sklindančio iš lauko.

Įleidžiamos išorinės žaliuzės

Fasadinių žaliuzių montavimas

Fasadinės žaliuzės pagamintos iš itin kokybiškų medžiagų, kurių dėka yra atsparios oro sąlygų poveikiui. Juostelės (lamelės) gaminamos iš profiliuoto aliuminio C arba Z raidės formos (pasirinktinai). Kartu su tinkamai parinktais kreiptuvais ir skydais ovalo ar kvadratinio skerspjūvio lakštinio metalo arba aliuminio kasetės pavidalu fasado langinė daro didelę įtaką pastato fasado estetikai. Pačios juostelės yra įvairių pločių ir spalvų ir nėra problemų jas priderinti prie fasado spalvos. Jie gaminami iš labai patvarių medžiagų, papildomai termiškai fiksuojami, dėl to atsparumas besikeičiančioms oro sąlygoms (sniegas, stiprus vėjas, šerkšnas) ir UV spinduliams (be blukimo efekto) spalva.

Fasadinės žaliuzės pagal dydį
Fasadines žaliuzes galima montuoti ne tik statomuose, bet ir jau paruoštuose pastatuose. Baigtuose pastatuose montuojamos paviršinės fasado žaliuzės, o statomuose – įleidžiamos fasado žaliuzės. Įleidžiamose žaliuzėse yra sumontuota kasetė, skirta montuoti į žemę su iškyša, leidžiančia atlikti išorinį tinkavimą; pagamintas iš ekstruzinio aliuminio.

Abiejų tipų įleidžiamose ir paviršiuje montuojamose žaliuzėse poliesterio tekstilės elementai yra termiškai fiksuojami, o kopėčios papildomai sutvirtintos kevlaru. Skylės lamelėse
yra suvynioti, kad juostos nesitrintų. Standartinių juostelių spalvų skaičius - 15; papildomai galima lakuoti bet kokia spalva iš RAL paletės. Fasado žaliuzės komplektuojamos su elektrine arba rankine pavara.

Fasado žaliuzių skaičiuoklė – atliekant užsakymą Knall internetinėje parduotuvėje, apatiniame kairiajame kampe automatiškai atsiranda išlaidų skaičiuoklė.

Automatinės fasado žaliuzės

Fasadinių žaliuzių tipai

Knall internetinėje parduotuvėje fasadines žaliuzes galima suskirstyti į dvi grupes – įleidžiamas ir montuojamas ant paviršiaus. Abiem atvejais užsakymai ruošiami individualiai pagal kliento nurodytą dydį. Pateikiant užsakymą, pasirenkama ir spalvų gama.

C arba Z skersinių formų fasadinės/paviršinės žaliuzės
Naudojant C-blade variantą, pavara gali būti elektrinė arba rankinė; maksimalus plotis 4,5m, maksimalus aukštis 5m. Su Z-blade parinktimi, tik elektrinė pavara; maksimalus plotis 4,5m, maksimalus aukštis 3m.

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Fasadinės žaliuzės gaminamos pagal individualius matmenis, todėl gali būti naudojamos įvairiuose projektuose bei pastatuose su nestandartinių matmenų langais. Kad išvengtumėte matavimo klaidų, perskaitykite matavimo instrukcijas.

Kaip pasirinkti spalvą
Išorinių žaliuzių, įskaitant ir fasadines, spalva atitinka pastato fasado spalvą. Tokiu atveju visa tai turėtų sukurti vientisą ir estetišką išvaizdą. Spalvų pasirinkimas pasiūloje parenkamas taip, kad būtų galima pasirinkti fasadines žaliuzes skirtingiems fasadams.

Kaip montuoti
Fasado žaliuzės montuojamos lango išorėje. Jie gali būti montuojami esamuose (paviršiniuose) arba statomuose (montuojamiems) namuose. Montavimo instrukcijas rasite skirtuke Surinkimo instrukcijos. Išorinių žaliuzių atveju montavimas turėtų būti patikėtas profesionalų komandai; ypač esant didesniam užsakytų skydų skaičiui ir daugiaaukščiuose pastatuose.

Kaip valyti
Išorinių apsaugų valymą geriausia patikėti profesionalų komandai, kuri turi specialią įrangą ir valymo priemones. Tai būtina, pavyzdžiui, daugiaaukščiuose pastatuose, kur aukštesnio lygio langus sunku naudoti aukšto slėgio plovimo mašiną. Be to, problemų gali kilti savarankiškai kruopščiai išvalius tarpą tarp lentjuosčių.


Kam naudojamos fasado žaliuzės?

Pirmoji asociacija susijusi su fasadinėmis žaliuzėmis, gali priminti langų uždangalus pastatų išorėje, kurie apsaugomi nuo saulės. Tačiau fasado žaliuzės yra daug daugiau nei paprasti langų uždangalai. Išorinės žaliuzės, dar žinomos kaip fasadinės žaliuzės, tampa vis dažnesnės šiuolaikinių namų ir biurų elementai. Jie yra įvairių formų, dydžių ir spalvų, kurių dėka gali būti pritaikomi prie individualių pastato matmenų, taip sukuriant elegantišką ir šiuolaikišką vaizdą. Fasadinių žaliuzių panaudojimas labai platus – nuo gyvenamųjų pastatų, per biurų pastatus, iki komunalinių pastatų.

Fasadinės žaliuzės gaminamos iš įvairių medžiagų, tačiau populiariausios yra iš aliuminio. Aliuminis yra lengva medžiaga, atspari oro sąlygoms, todėl žaliuzės yra patvarios ir lengvai montuojamos. Paprasta fasadinių žaliuzių formos aliuminio konstrukcija su C arba Z skersiniais yra ne tik estetiškai patraukli, bet ir itin funkcionali. Fasado žaliuzės turi kreiptuvus, leidžiančius sklandžius valdyti lentjuosčių kampą. Dėl to vartotojas gali reguliuoti šviesos prasiskverbimo į vidų laipsnį.

Kaip vyksta fasadinių žaliuzių montavimas ir naudojimas?

Fasadinių žaliuzių montavimas yra tikslumo ir reikalaujantis procesas. Tai ypač svarbios fasadinėms žaliuzėms, kurios montuojamos pastato išorėje. Tinkamas montavimas yra labai svarbus žaliuzių veikimui ir atsparumui oro sąlygoms.

Nors fasad žaliuzių galiinių sudėtingas montavimas, tai paprastas ir greitas procesas. Dėl paprastos aliuminio konstrukcijos ir lengvo surinkimo fasadinės žaliuzės yra puikus sprendimas kiekvienam, kuris vertina komfortą ir atlikimo greitį. Be to, fasadinių žaliuzių naudojimas yra intuityvus ir paprastas, reikia nuo to, ar buvo pasirinktas rankinis, ar elektrinis valdymas.

Fasadinės žaliuzės ir išorinės roletai – kuo skiriasi?

Nors iš pirmo žvilgsnio fasado žaliuzės gali priminti išorines roletus, iš tikrųjų tai yra du skirtingi žaidimai. Tiek žaliuzės, tiek roletai yra skirti apsaugoti pastato vidų nuo saulės spindulių, bet jų atlikimo kito būdas.

Išorinės roletai, panašiai kaip ir fasadinės žaliuzės, montuojamos pastato išorėje. Tačiau jų pagrindinis skirtumas yra tai, kaip jie reguliuoja į vidų patenkančias šviesos kiekius. Ritininių žaliuzių atveju galima tik visiškai uždengti langą arba jį atidengti. Fasado žaliuzės, savo ruožtu, galima sklandžiai reguliuoti šviesos kiekį, nes reguliuojamas lentjuosčių kampas.

Ar tikitės energijos taupymo dėl fasadinių žaliuzių?

Energijos taupymas yra vienas iš svarbiausių fasadinių žaliųjų naudojimo aspektų. Dėl galimybės reguliuoti lentjuosčių kampą fasadinės žaliuzės leidžia valdyti į patalpą patenkančios šviesos ir šilumos kiekį. Tai ne tik padidina naudojimo komfortą, bet ir leidžia sumažinti šildymo bei oro kondicionavimo išlaidas.

Šildymo sezono metu atviros žaliuzės leidžia maksimaliai išnaudoti saulės šilumą, todėl šiltas poreikis. Tačiau vasarą, kai saulė aukštai, uždarytos žaliuzės apsaugotos nuo didžiausios saulės šviesos, riboja oro kondicionavimo veikimas ir žymiai sutaupyti elektros energijos.

Kodėl verta rinktis fasadines žaliuzes?

Fasadinės žaliuzės yra puikus funkcionalumo ir estetikos derinys. Jų naudojimas suteikia daug privalumų – nuo energijos taupymo, naudojimo komforto iki modernaus pastato išvaizdos. Galimi įvairių formų ir spalvų, juos galimati prie bet kokio pastato pritaikymo, nuo jo dydžio ar stiliaus.

Jei ieškote sprendimo, kuris leistų sklandžiai valdyti į vidų patenkančios šviesos kiekį, o tuo pačiu užtikrintų komfortą bei energijos taupymą, fasado žaliuzės kaip tik jums. Nepriklausomai nuo to, ar statote naują būstą, ar planuojate renovaciją, verta pagalvoti apie fasadinių žaliųjų naudojimą.

Kur įsigyti fasado žaliuzes?

Žaliuzių galima įsigyti daug langų uždengimo parduotuvių. Tačiau verta rinktis gamintoją, kuris siūlo aukščiausios kokybės produktus ir teikia profesionalias konsultacijas. pasiūlymas mūsų pasiūlymas ir pažvelgti, kokias galimybes siūlo fasadinės žaliuzės. Knall reikia, kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai ir lūkesčiai, esame įsitikinę, kad rasite prekę, kuri pateisins Jūsų lūkesčius.

Fasado žaliuzių automatika – kaip veikia orų automatizavimo sistema?

Sklandus valdymas yra viena iš pagrindinių fasadinių žaliųjų savybių. Pažangiausios sistemos leidžia valdyti elektrą, o tai garantuoja naudojimo tikslumą ir patogumą. Dėl šios priežasties žaliuzių galima reguliuoti pagal individualius poreikius ir oro sąlygas.

Labai įdomus sprendimas, kuris vis labiau populiarėja – orų automatikos sistema. Jis veikia oro jutiklių, kurie reaguoja į oro sąlygų pokyčius, pagrindu. Priklausomai nuo saulės šviesos intensyvumo, temperatūros ar vėjo stiprumo, sistema savarankiškai reguliuoja lamelių pasvirimo kampą, užtikrina optimalias sąlygas patalpos viduje.

Kaip fasado žaliuzės bendradarbiauja su oro kondicionavimo sistema?

Kitas modernus sprendimas – fasadinių žaliuzių bendradarbiavimo su oro kondicionavimo sistemos galimybė. Dėl to, kad nuo žaliuzių nustatymų, oro kondicionavimo sistema sureguliuoja savo darbą, o tai daro optimalią pastato viduje.

Šis išmanus derinys sumažina oro kondicionieriaus keliamą triukšmo lygį, taip pat sumažina jo energijos sąnaudas. Tai ypač svarbu šiuolaikiniuose namuose, kur rūpinimasis aplinka ir energijos taupymas yra vienas iš svarbiausių prioritetų.

Išorinės žaliuzės – kiek jos atsparios oro sąlygoms?

Vienas pagrindinių fasadinių žaliuzių privalumų – jų ilgaamžiškumas ir atsparumas įvairioms oro sąlygoms. Dėl panaudotų kokybiškų medžiagų, tokių kaip aliuminis, žaliuzės yra atsparios saulei, lietui ar vėjui.

Kreiptuvai, ant kurių sumontuotos lentjuostės, taip pat yra pagaminti iš korozijai atsparių medžiagų. Dėl priežasties fas žaliuzės net ir po daugelio naudojimo metų išlaiko savo pirmąją šią ir funkcionalumą.

Kaip uždengti stiklinius fasadus? - Fasado žaliuzės!

Stikliniai – sprendimas, kuris vis labiau pasirenkamas šiuolaikinėje statyboje. Jie suteikia erdvumo ir šviesos efektą, tačiau reikalauja tinkamos apsaugos nuo saulės. Čia praverčia fasado žaliuzės.

Dėl galimybės valdyti lentjuosčių pasvirimo kampą fasadinės žaliuzės leidžia valdyti į vidų patenkančias šviesos kiekius. Tai ne tik padidina naudojimo komfortą, bet ir apsaugota nuo per didelio patalpų šildymo. Kartu su stiklo fasadais fasadinės žaliuzės sukuria harmoningą ir estetišką duetą, kuris yra ne tik praktiškas, bet ir efektyvus.