Išorinės žaliuzės

Išorinės Venecijos fasado žaliuzės pagal išmatavimus su Z ir C raidžių formos lamelėmis

pasirinkti tipą

Išorinės žaliuzės

Fasadinės žaliuzės - charakteristikos

Fasadinės žaliuzės turi dar vieną reikšmingą pranašumą – jų konstrukcija identiška klasikinių vidinių žaliuzių. Konstrukciją sudaro horizontaliai išdėstytos lamelės, ty kilnojamos juostos, kurių pokrypis gali būti keičiamas priklausomai nuo saulės šviesos intensyvumo ir kritimo kampo. Taigi, vidaus patalpos neturi būti visiškai užtemdytos, o viduje bus tiekiamas grynas oras. Patalpos gali būti gerai apšviestos ir žiemą, kai saulė ne tokia intensyvi, o žaliuzių lentjuostes galima visą laiką pakelti. Tas pats pasakytina ir apie debesuotas dienas. Šviesos intensyvumą taip pat galima reguliuoti naudojant orų automatiką, kuris matuoja saulės padėtį ir valdo lameles. Apsaugos nuo vagystės fasadinės žaliuzės – kaip išorinis skydas, tokio tipo žaliuzės gali atlikti ir apsaugos nuo vagystės funkcijas. Nuleisti šarvai apsaugo vidų nuo bandymų įsilaužti, todėl sunku patekti į vidų. Fasadinės žaliuzės taip pat izoliuoja kambarius nuo garso ir apsaugo nuo triukšmo, sklindančio iš lauko. Įleidžiamos išorinės žaliuzės

Fasadinių žaliuzių montavimas

Fasadinės žaliuzės pagamintos iš itin kokybiškų medžiagų, kurių dėka yra atsparios oro sąlygų poveikiui. Juostelės (lamelės) gaminamos iš profiliuoto aliuminio C arba Z raidės formos (pasirinktinai). Kartu su tinkamai parinktais kreiptuvais ir skydais skardos arba aliuminio kasetės pavidalu su ovalo ar kvadrato skerspjūviu fasado langinė daro didelę įtaką pastato fasado estetikai. Pačios juostelės yra įvairių pločių ir spalvų ir nėra problemų jas priderinti prie fasado spalvos. Jie gaminami iš labai patvarių medžiagų, papildomai termiškai fiksuojami, dėl to atsparumas besikeičiančioms oro sąlygoms (sniegas, stiprus vėjas, šerkšnas) ir UV spinduliams (be blukimo efekto) spalva.
Fasadinės žaliuzės pagal dydį
Fasadines žaliuzes galima montuoti ne tik statomuose, bet ir jau paruoštuose pastatuose. Baigtuose pastatuose montuojamos paviršinės fasado žaliuzės, o statomuose – įleidžiamos fasado žaliuzės. Įleidžiamose žaliuzėse yra sumontuota kasetė, skirta montuoti į žemę su iškyša, leidžiančia atlikti išorinį tinkavimą; pagamintas iš ekstruzinio aliuminio.

Abiejų tipų, įleidžiamose ir paviršiuje montuojamose žaliuzėse poliesterio tekstilės elementai yra termiškai fiksuojami, o kopėčios papildomai sutvirtintos kevlaru. Skylės lamelėse
yra suvynioti, kad juostos nesitrintų. Standartinių juostelių spalvų skaičius - 15; papildomai galima lakuoti bet kokia spalva iš RAL paletės. Fasado žaliuzės komplektuojamos su elektrine arba rankine pavara.

Fasado žaliuzių skaičiuoklė – atliekant užsakymą Knall internetinėje parduotuvėje, apatiniame kairiajame kampe automatiškai atsiranda išlaidų skaičiuoklė. Automatinės fasado žaliuzės

Fasadinių žaliuzių tipai

Knall internetinėje parduotuvėje fasadines žaliuzes galima suskirstyti į dvi grupes – įleidžiamas ir montuojamas ant paviršiaus. Abiem atvejais užsakymai ruošiami individualiai pagal kliento nurodytą dydį. Pateikiant užsakymą, pasirenkama ir spalvų gama.

C arba Z skersinių formų fasadinės/paviršinės žaliuzės
Naudojant C-blade variantą, pavara gali būti elektrinė arba rankinė; maksimalus plotis 4,5m, maksimalus aukštis 5m. Su Z-blade parinktimi, tik elektrinė pavara; maksimalus plotis 4,5m, maksimalus aukštis 3m.

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Fasadinės žaliuzės gaminamos pagal individualius matmenis, todėl gali būti naudojamos įvairiuose projektuose bei pastatuose su nestandartinių matmenų langais. Kad išvengtumėte matavimo klaidų, perskaitykite matavimo instrukcijas.

Kaip pasirinkti spalvą
Išorinių žaliuzių, įskaitant ir fasadines, spalva atitinka pastato fasado spalvą. Tokiu atveju visa tai turėtų sukurti vientisą ir estetišką išvaizdą. Spalvų pasirinkimas pasiūloje parenkamas taip, kad būtų galima pasirinkti fasadines žaliuzes skirtingiems fasadams.

Kaip montuoti
Fasado žaliuzės montuojamos lango išorėje. Jie gali būti montuojami esamuose (paviršiniuose) arba statomuose (montuojamiems) namuose. Montavimo instrukcijas rasite skirtuke Surinkimo instrukcijos. Išorinių žaliuzių atveju montavimas turėtų būti patikėtas profesionalų komandai; ypač esant didesniam užsakytų skydų skaičiui ir daugiaaukščiuose pastatuose.

Kaip valyti
Išorinių apsaugų valymą geriausia patikėti profesionalų komandai, kuri turi specialią įrangą ir valymo priemones. Tai būtina, pavyzdžiui, daugiaaukščiuose pastatuose, kur aukštesnio lygio langus sunku naudoti aukšto slėgio plovimo mašiną. Be to, problemų gali kilti savarankiškai kruopščiai išvalius tarpą tarp lentjuosčių.