Pergolės

Pergolės su stogu – pavėsinės terasai ar sodui, pagamintos iš aliuminio

Pergolės

Terasinės sodo pavėsinės – charakteristikos

Knall internetinėje parduotuvėje esančių pavėsinių konstrukcija pagaminta iš presuotų aliuminio profilių ir plieninių elementų. Ekstruzinis aliuminis yra labai atsparus oro sąlygoms (lietus, saulės spinduliai), todėl ilgą laiką išlaiko savo estetines savybes. Stogas yra patraukiamas arba pagamintas iš judančių menčių (elektrinis valdymas); jas nustatę į tinkamą padėtį, pakeitę pasvirimo kampą, galite apšiltinti vietą po pavėsine. Be to, pavėsinėje įrengta integruota drenažo sistema.

Pergolės privalumai ir dizainas

Pergolės privalumai pirmiausia susiję su tuo, kad ji leidžia sode ar virš terasos sukurti papildomą ir dengtą erdvę. Dėl to sode įgyjate papildomos erdvės, kurioje galėsite pabūti tiek karštu oru, tiek lyjant. Jei kiemo terasa neturi stogo, idealus sprendimas bus naudoti pavėsinę. Jo dėka prie pat namo bus sukurta stogu dengta vieta, kurioje galėsite be problemų leisti laiką net ir esant ne itin palankiems orams lauke – lietus, karštis. Sieninė pavėsinė taip pat labai geras sprendimas maitinimo įstaigoms; jį naudodami lengvai ir greitai susikursite jaukų kavinės sodą.
Pavėsinė ant stogo dengtoje terasoje

Antrasis gaminio variantas – laisvai pastatoma pavėsinė, kurią galima pastatyti bet kurioje sodo vietoje. Privalumai čia yra identiški – erdvės, kurioje nepalankiu oru galima likti lauke, gavimas. Taip pat yra modulinio išplėtimo galimybė, todėl galima padidinti plotą po stogu.

Terasinių pavėsinių konstrukcija taip pat gali sukurti nuostabią sodo puošmeną, jei aplink ją yra gėlių, vijoklinių augalų arba ant jos yra sumontuoti papildomi apšvietimo elementai. Sodo parduotuvių pasiūloje galite rasti daugybę augalų, kurių auginimas neužima daug laiko, tad žalios pavėsinės puošybos efekto ilgai laukti neteks. Taip pat galite pasirinkti augalus, kuriems nereikia ypatingos priežiūros ir jums nereikia būti patyrusiu sodininku, kad išlaikytumėte jų estetiką.
nestandartinio dydžio sieninės pavėsinės

Pergolės dėka galime geriau išnaudoti teritoriją už namo ribų. Taip pat sukuriamas stogas dideliems plotams (dėl galimybės derinti modulius). Knall parduotuvėje esančios terasinės pavėsinės yra dažytos milteliniu būdu bet kokia spalva iš RAL paletės, nurodytos pateikiant užsakymą. Dėl didelės paletės visa konstrukcija nesugadins jūsų namų sodo / kavinės išvaizdos, nesuderindama prie fasado, tačiau ji lengvai tilps.

Šoninės langinės gali būti naudojamos kaip pavėsinės. Be to, jie apribos saulės srautą po stogu ir užtikrins privatumą. Be to, jie apsaugo ir nuo nedidelio lietaus. Nuo lietaus pavėsinę taip pat saugo latakai, išleidžiantys vandenį į išorinius polius.

Parduotuvė Knall turi savo gamybos ir logistikos patalpas, todėl užtikrina kuo trumpesnius pristatymo terminus. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad montuojant konstrukciją, ypač atskirai stovinčią konstrukciją, gali tekti papildomai paruošti pagrindą. Terasinės pavėsinės išsiskiria estetika ir tvirtu apdirbimu; turi aukščiausią atsparumo vėjui klasę 3. Atskirų gaminių aprašymuose yra informacija, ar pavėsinė pagaminta pagal užsakymo metu nurodytą dydį, ar tai yra konkrečių matmenų gatavas gaminys.

Terasinės pavėsinės skiriasi matmenimis ir stogo dangos tipu. Visi jie aprūpinti LED apšvietimu

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Mūsų parduotuvėje esančios pavėsinės gaminamos nurodytais dydžiais arba jas galite užsisakyti pagal dydį (maksimali nurodyta prekės aprašyme). Atskirų gaminių aprašymuose rasite informaciją apie dydžių pasirinkimą. Užsakymo metu reikia nurodyti reikiamą dydį. Pergoles galima išdėstyti moduliškai ir taip padidinti jų asortimentą.

Kaip pasirinkti spalvą
Pergolės gaminamos dviejų tipų: montuojamos prie sienos arba laisvai pastatomos. Pavėsinės, skirtos terasai uždengti, spalva turėtų būti derinama su namo fasado spalva. Dėl to jis bus ne tik funkcionalus, bet ir sukurs estetinę visumą su pastatu. Kita vertus, laisvai stovinti pavėsinė gali stovėti bet kurioje sodo vietoje, o čia irgi pastato fasado spalva gali būti raktas į spalvos pasirinkimą (pavyzdžiui, jei pavėsinė pastatyta arti jos). Taip pat galite pasirinkti spalvą, kuri dera su augalų žaluma, kad pavėsinė gražiai įsilietų į sodą.

Kaip montuoti
Pergolės surinkimo instrukcijas rasite surinkimo instrukcijų skirtuke. Montuojant gali prireikti tinkamo paviršiaus paruošimo. Todėl galite apsvarstyti galimybę samdyti profesionalią surinkimo komandą.

Kaip valyti
Pavėsinės konstrukcijai valyti geriausia naudoti aukšto slėgio plovimo įrenginį, kuris kruopščiai pašalins nešvarumus. Prieš valant stogą reikia suvynioti. Nešvarumus nuo stogo, pvz., sausus lapus ar šakeles, galima pašalinti šepečiu.