Žaliuzės

Šiais laikais žaliuzės yra neatsiejama kiekvieno namo ar biuro erdvės dalis. Jos skirtos tam, kad užstotų perteklinę saulės šviesą, apsaugotų nuo perkaitimo, bet ir nepageidaujamų kaimyno akių. Roletai taip pat yra puikus dekoratyvinis elementas. Siūlome platų tradicinių, dieninių ir naktinių arba romanetinių žaliuzių pasirinkimą.

pasirinkti tipą

Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės – tai langų uždangalai, kurie efektyviai apsaugo Jūsų butą ar biurą nuo pernelyg didelės saulės šviesos. Priešingai nei klasikinės žaliuzės ar šešėliai, klostuotos žaliuzės leidžia uždengti bet kurį jūsų lango fragmentą, perkeliant audinį tiek iš apačios, tiek iš viršaus. Dėl klosčių funkcionalumo ir plataus audinių asortimento apsauga nuo saulės spindulių yra efektyvesnė, o patalpos įgauna naują ir originalią išvaizdą.

Pirkti dabar

Vidinės Screen roletai RS

Vienas iš naujausių pasiūlymų langų dekoravimo srityje – diena-naktis roletai, dar vadinami zebru arba duetu. Dėl naujoviško pritaikymo – galimybės reguliuoti šviesos patekimą į vidų, jis sulaukia vis daugiau pritarėjų. Atsižvelgdami į poreikius galime patalpą visiškai užtemdyti arba įsileisti kuo daugiau šviesos iš lauko. Įkvėptos horizontalių žaliuzių, dieninės ir naktinės žaliuzės gaminamos iš dviejų sluoksnių audinio. Jie sėkmingai pakeičia tiek užuolaidas, tiek tradicines žaliuzes ar užuolaidas.

Dieną, kai norime pamatyti, kas vyksta lauke, ant nuleistos žaliuzės dedame medžiagos juosteles, kad ji būtų skaidri, tačiau kai reikia intymumo ir apsaugos nuo išorinio pasaulio, langą uždengiame visiškai.

Pirkti dabar

Romanetės

Romanetės Knall puikiai dera prie bet kokio interjero stiliaus. Jie puikiai atrodo kartu su tradicinėmis užuolaidomis ir kaip savarankiška puošmena. Priklausomai nuo jų gamybai naudojamos medžiagos, jie atlieka užuolaidų arba užuolaidų vaidmenį. Jie suteikia interjerui elegancijos ir nepaprastos išvaizdos ir, nepaisant to, ar yra išsivysčiusioje, ar paslydytoje padėtyje, atrodo originaliai.

Pirkti dabar

Dienos ir nakties roletai bei roletai ZEBRA

Labai dekoratyvūs ir funkcionalūs Day & Night audiniai susideda iš skaidrių ir tamsėjančių juostelių. Du audinio sluoksnių perdengimas ir judinimas vienas kito atžvilgiu suteikia plačias galimybes reguliuoti insoliacijos ar patamsėjimo laipsnį. Be to, priklausomai nuo spalvos, jis gali apsaugoti namų ūkio narių privatumą sutemus.

Pirkti dabar

Išoriniai roletai

Tai praktiška sistema, kuri apsaugo mus trimis būdais: puikia izoliacija, mūsų privatumo apsauga ir ramybe, tuo pačiu užtikrinant veiksmingą „apsaugos nuo įsilaužimo barjerą“. Roletų sistemos dėka galime būti tikri, kad mūsų namai yra saugūs, ypač mūsų nebuvimo metu – atostogų ar žiemos atostogų metu.

Pirkti dabar

Ekrano ritininės žaliuzės STANDARTINIS

SCREEN roletai visų pirma yra apsauga nuo pernelyg didelės saulės šviesos. Dėl to galime sutaupyti oro kondicionavimo išlaidų. Saulės spinduliuotės sumažinimas iki 75%, taip sumažinant pastato eksploatacines išlaidas. Didelis ekranų privalumas – galimybė uždengti stiklinius paviršius iki 5 m pločio arba iki 15 m2 ploto. Mūsų estetinį įspūdį pagilina kokybiški audiniai su plačia spalvų gama.

Pirkti dabar

Langų žaliuzės
Roletų kategorijoje yra dvi prekių grupės – vidinės roletai ir išorinės roletai. Pagrindinis skirtumas, žinoma, susijęs su montavimo vieta. Kiti skirtumai yra susiję su žaliuzių rūšimis.

Vidinių roletų grupę sudaro:
Medžiaginės žaliuzės
Dienos ir nakties roletai
Romanetės
Plisuotos žaliuzės
Į išorinių roletų grupę įeina

Klasikiniai išoriniai roletai
Ekrano tipo išorinės žaliuzės
Išsamūs aprašymai pateikiami kiekvienai prekių grupei.

Vidinės žaliuzės
Vidinės žaliuzės atlieka dvi svarbias funkcijas. Visų pirma, jie apsaugo interjerus dienos metu nuo per didelio įkaitimo saulėtu oru. Antroji svarbi vidinių roletų funkcija yra susijusi su interjero dekoru ir žaliuzių stiliumi. Roletai turi derėti su interjero dizainu – papuošti ir papildyti dekorą. Todėl mūsų pasiūlymas pateikiamas taip, kad nesunkiai išsirinktumėte audinio tipą ir spalvą, kuri derės prie daugelio interjero dizainų.

Laisvai pakabinamos medžiaginės žaliuzės ir kasetinės audinio žaliuzės
Tai vienas iš klasikiniausių vidinių roletų tipų. Mūsų medžiaginės ritininės žaliuzės skiriasi montavimo būdu – neinvazinės arba tvirtinamos prie sienos/lubų su kaiščiais. Pakeldami/nuleisdami roletų medžiagą reguliuojate į vidų patenkančios šviesos kiekį. Kasetėje esantys medžiaginiai roletai visiškai paslepia medžiagą suvyniojus, o tai naudojimo požiūriu turi įtakos estetinei jos išvaizdai. Taip pat galite rinktis roletą pusiau kasetėje, kuri apsaugos audinį nuo dulkių. Medžiaginės žaliuzės pagal išmatavimus gaminamos pagal užsakymo metu nurodytą dydį – atitinkantį langą pagal mūsų svetainės „pagalbą“. Padarius dangčius pagal dydį, visuose languose, neatsižvelgiant į jų dydį, galima naudoti vieno tipo dangčius ir įgyti nuoseklų viso namo interjero dizaino pobūdį.

Dienos ir nakties roletai
Jie laikomi vienu moderniausių langų uždengimo būdų. Jie susideda iš dviejų sluoksnių medžiagos, vienas sluoksnis yra skaidrus, o kitas yra nepermatomas, abu juda vienas kito atžvilgiu, todėl galite visiškai išplėsti žaliuzes arba visiškai užtemdyti, arba įleisti šiek tiek šviesos, nustatydami skaidrius dirželius. kad prasiskverbtų šviesa. Atsižvelgdami į orą, paros laiką ar saulės intensyvumą, nustatome atitinkamą juostelių išdėstymą. Kiek kainuoja dieninės ir naktinės žaliuzės, priklauso nuo užsakymo parametrų, pvz., dydžio. Dienos-nakties žaliuzės gaminamos pagal individualų užsakymą, todėl gali uždengti nestandartinių matmenų langus, įskaitant ir aukščiausios kokybės langus.

Romanetės
Tarp vidinių žaliuzių jos išsiskiria tuo, kad yra pagamintos iš natūralių medžiagų. Dėl (ne tik) dėl šios priežasties jie puikiai papildo skandinaviško stiliaus ir panašius interjerus, kuriuose naudojami natūralūs audiniai ir žaliavos. Taigi išskirtinės romėniškos užuolaidos puikiai dera prie šiuolaikinio interjero projektų. Romanetės gali pakeisti užuolaidas, priklausomai nuo mūsų pasirinktos medžiagos storio. Visuose modeliuose yra specialūs strypai ir juostos, kurios palaiko medžiagą ir gražiai priglunda. Miegamajame puikiai tiks iš storesnės tekstūros audinio pagamintos romėniškos užuolaidėlės, o prie svetainės langų – iš plonesnio ir subtilesnio audinio. Pagal užsakymą pagamintos romėniškos žaliuzės dengs įvairaus dydžio langus, taip pat ir nestandartinius – tai privalumas, kai mūsų parduotuvėje užsakomos užuolaidos pagal užsakymą.

Plisuotos žaliuzės
Tai gaminys žmonėms, ieškantiems išskirtinių sprendimų langams uždengti. Jie išsiskiria išvaizda ir tuo pačiu efektyviai apsaugo interjerą nuo saulės. Jų unikali išvaizda atsiranda dėl paties dizaino – klostuotas audinys dedamas tarp dekoratyvinių bėgelių. Bėgiai gali būti judinami tiek iš apačios, tiek iš viršaus. Tokiu būdu visą žaliuzę galima pastatyti net lango stiklo viduryje. Jis atrodo originalus, o tuo pačiu leidžia nustatyti visą dangtelį tiksliai toje vietoje, kur tam tikru paros metu krenta saulė (reguliavimas pagal šviesos kritimo kampą). Plisuotos žaliuzės skirtos horizontaliems langams arba stogo langams. Platus spalvų pasirinkimas leidžia pasirinkti roletus pagal interjero stilių. Plisuotos žaliuzės gaminamos pagal užsakymą pagal užsakymo metu nurodytus matmenis.

Išoriniai roletai
Išoriniai roletai montuojami lango išorėje, todėl laikomi geriausia apsauga nuo nepatogiai aukštos temperatūros viduje, kai lauke karšta. Išorinės žaliuzės veikia kaip šiluminis ekranas ir neleidžia saulės spinduliams liestis su stiklu, o būtent per stiklą į vidų patenka daugiausia šilumos. Klasikinių išorinių roletų atveju jų šarvai visiškai užblokuos šviesos srautą į namus. Taip pat nuleistas roletas izoliuoja patalpą nuo triukšmo, taip pat yra labai gera apsauga nuo įsilaužimo. Ekrano tipo išorinis roletas yra roletų tipas, kuris leidžia natūraliai šviesai patekti į vidų, kai nuleidžiama. Išorinio roleto audinys pagamintas iš aukštos kokybės stiklo pluošto ir plastiko derinio, susipynusio į labai smulkų tinklelį, kuris išsklaido saulės šviesą, bet netrukdo jos tekėjimui. Tokio tipo Premium tipo žaliuzės gali veikti ir kaip tinkleliai nuo uodų. Išorinės elektrinės roletai arba ekraninės žaliuzės valdomos nuotolinio valdymo pulteliu ir gali būti integruotos su išmaniojo namo automatika. Kiek kainuoja elektriniai roletai priklauso nuo užsakymo parametrų, pvz., jų dydžio, kiekio ir pan.