Bambuko žaliuzės

Aukštos kokybės pagal užsakymą pagamintos bambukinės žaliuzės su lamelėmis, kurių plotis: 25mm ir 50mm

pasirinkti tipą

Bambuko žaliuzės

Bambukinių žaliuzių charakteristikos

Knall parduotuvėje siūlomi bambukiniai užvalkalai yra dviejų variantų, besiskiriančių lentjuosčių pločiu: 25 mm ir 50 mm. Pirmasis yra toks lengvas, kad gali būti tvirtinamas ne tik prie sienos ir lubų, bet ir prie lango rėmo. Žaliuzės su 50 mm pločio lentjuostėmis yra pastebimai sunkesnės. Atsižvelgiant į tai, jie turėtų būti tvirtinami tik prie sienos arba lubų.

Bambuko žaliuzių Knall lentjuostės gaminamos sujungiant siauras lentjuostes iš natūralaus medžio, gauto iš kokybiško bambuko. Dėl to jie yra neįtikėtinai ploni ir lengvi. Tai reiškia ne tik montavimo paprastumą, bet ir neįkyrią išvaizdą – susuktoje padėtyje roletai užima mažai vietos, todėl neatkreipia į save dėmesio.

Mažas svoris nebūtinai turi būti subtilumo ir jautrumo pažeidimams sinonimas. Bambukas yra itin kieta mediena, net kietesnė nei ąžuolas! Taigi galite tikėtis, kad tinkamai prižiūrimas užvalkalas išsaugos savo grožį ir funkcionalumą daugelį metų.

Verta paminėti, kad bambuko mediena pasižymi maža statine elektra, todėl ji mažiau pritraukia dulkes. Tai reiškia, kad bambukinių žaliuzių valymas nėra problema. Dėl šios unikalios savybės bambukinės žaliuzės taip pat rekomenduojamos alergiškiems žmonėms.

żaluzje drewniane drabinka taśmowa

Bambuko mediena yra natūrali medžiaga, o tai reiškia, kad norint išlaikyti aukštas estetines vertes, ją reikia apdoroti ypač atsargiai. Laimei, bambukinės žaliuzės yra vienos iš mažiausiai varginančių švarų, jei naudotojas jas valo reguliariai. Kad jūsų natūralios žaliuzės nedulkėtų, būtinai nuvalykite jas minkšta, sausa arba šiek tiek drėgna šluoste (nepamirškite nusausinti lentjuosčių po valymo). Taip pat galite naudoti tam skirtą šluotą su minkštais šereliais. Verta naudoti specialius šiai medienos rūšiai skirtus preparatus, kurie žaliuzėms ne tik suteiks gražaus blizgesio, bet ir apsaugos nuo nepalankių veiksnių. Didelė spalvų gama ir unikalus bambuko medienos dizainas – dėl šių dviejų savybių bambuko žaliuzes lengva pritaikyti beveik bet kurioje patalpoje. Nauji rezultatai suteiks jūsų namams natūralesnio pojūtio: bambukinės žaliuzės gražiai atrodys svetainėje, tačiau prieš montuojant miegamajame, virtuvėje ar net vonios kambaryje nėra jokių kontraindikacijų. Jums tereikia pasirinkti tinkamą spalvą. Renkantis sau bambukinės žaliuzės variantą, verta jį pritaikyti prie langų dydžio. Esant mažiems langų plotams, geriausiai tiks žaliuzės su 25 mm pločio juostelėmis. Didesnis variantas, 50 milimetrų, gražiai atrodo didelių langų fone.

żaluzje drewniane kolor

Bambukinės ir medinės žaliuzės

Ar bambukinės žaliuzės nuo tradicinių medinių modelių skiriasi tik naudojama žaliava? Gerai ne. Reikšmingus skirtumus galima pastebėti ir abiejų variantų individualiose charakteristikose. Iš bambuko pagaminti modeliai yra aiškiai lengvesni nei iš naminės medienos. Jų lentjuostės yra plonesnės, todėl sulankstytos užima žymiai mažiau vietos. Ši savybė taip pat reiškia, kad šviesos pralaidumas bus šiek tiek didesnis, o šilumos izoliacija mažesnė. Dėl to bambuko variantas yra geriausias gyvenamosioms patalpoms, tačiau naudoti juos naktiniuose kambariuose nėra bloga idėja. Jų pranašumas yra unikalus dizainas, atsirandantis dėl unikalaus gamybos proceso.

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Specialiai savo klientams parengėme išsamias žaliuzių matavimo instrukcijas. Jį rasite skirtuke Matavimas. Ten patalpintų patarimų dėka kiekvienas gali pats atlikti tikslų matavimą. Dėl to bambukinės žaliuzės gali būti pritaikytos prie visų langų, net ir nestandartinių išmatavimų. Užsakydami nurodykite matmenis.

Kaip pasirinkti spalvą
Mūsų pasiūlyme yra įvairių spalvų bambukinės žaliuzės. Visi klientai gali rinktis iš šviesių ir tamsių variantų, taip pat yra stilingų baltos, pilkos ir juodos atspalvių. Pasirinkta spalva turi atitikti interjero, kuriame bus montuojamas dangtis, stilistinę konvenciją. Spalvas galima rinktis harmoningai, tačiau niekas netrukdo sukurti stilingo kontrasto, sugretinus iš pažiūros prieštaringas spalvas.

Kaip montuoti
Pakanka šiek tiek rankinių įgūdžių, kad galėtumėte patys susitvarkyti su bambuko žaliuzių montavimu. Išsamios instrukcijos pateikiamos skirtukų surinkimo instrukcijose.

Kaip valyti
Kad visi namų ūkio nariai džiaugtųsi mūsų bambuko žaliuzių estetine išvaizda, jas būtina tinkamai prižiūrėti. Kartkartėmis reikia nuvalyti dulkes nuo lentjuosčių, pageidautina minkštu, sausu skudurėliu. Norėdami apsaugoti medžiagą nuo kenksmingų veiksnių, naudokite bambuko medienos priežiūros priemonę. Nėra jokių kontraindikacijų dangtelio valymui drėgnu skudurėliu, tačiau tokiu atveju nepamirškite kruopščiai išdžiovinti kiekvieną juostelę.