Bambuko žaliuzės

Aukštos kokybės   pagal užsakymą pagamintos bambukinės žaliuzės su lamelėmis, kurių plotis: 25mm ir 50mm

Bambuko langų užuolaidos

Bambuko langų atspalviai yra rafinuotumo įkūnijimas, išskirtiniame dizaine atitinkantys tiek estetinį subtilumą, tiek funkcinį meistriškumą. Pagaminti iš atsinaujinančių bambuko išteklių, šie atspalviai yra ekologiška alternatyva sintetinėms medžiagoms ir taip sukuria organišką ir harmoningą atmosferą bet kurioje gyvenamojoje erdvėje. Kaip langų danga, bambukiniai langų atspalviai puikiai filtruoja šviesą – sušvelnina atšiaurius spindulius ir išlaiko optimalų privatumo lygį. Jų atsparumas tempimui pranoksta daugelio tradicinių medžiagų stiprumą, todėl jie yra atsparūs nusidėvėjimui net ir nuolat veikiant saulei. Supinta grotelių struktūra ne tik prisideda prie šilumos izoliacijos, bet ir suteikia tekstūros sudėtingumo, padidindama atspalvio vizualinį patrauklumą. Sukurti išrankiems namų šeimininkams, bambukiniai langų atspalviai be vargo užpildo atotrūkį tarp prabangos ir tvarumo, todėl bambuko langų užuolaidos yra nepriekaištingas pasirinkimas bet kokiam rafinuotam interjerui.

Bambuko žaliuzės

Bambukinių žaliuzių charakteristikos

Knall parduotuvėje siūlomi bambukiniai užvalkalai yra dviejų variantų, besiskiriančių lentjuosčių pločiu: 25 mm ir 50 mm. Pirmasis yra toks lengvas, kad gali būti tvirtinamas ne tik prie sienos ir lubų, bet ir prie lango rėmo. Žaliuzės su 50 mm pločio lentjuostėmis yra pastebimai sunkesnės. Atsižvelgiant į tai, jie turėtų būti tvirtinami tik prie sienos arba lubų.

Bambuko žaliuzių Knall lentjuostės gaminamos sujungiant siauras lentjuostes iš natūralaus medžio, gauto iš kokybiško bambuko. Dėl to jie yra neįtikėtinai ploni ir lengvi. Tai reiškia ne tik montavimo paprastumą, bet ir neįkyrią išvaizdą – susuktoje padėtyje roletai užima mažai vietos, todėl neatkreipia į save dėmesio.

Mažas svoris nebūtinai turi būti subtilumo ir jautrumo pažeidimams sinonimas. Bambukas yra itin kieta mediena, net kietesnė nei ąžuolas! Taigi galite tikėtis, kad tinkamai prižiūrimas užvalkalas išsaugos savo grožį ir funkcionalumą daugelį metų.

Verta paminėti, kad bambuko mediena pasižymi maža statine elektra, todėl ji mažiau pritraukia dulkes. Tai reiškia, kad bambukinių žaliuzių valymas nėra problema. Dėl šios unikalios savybės bambukinės žaliuzės taip pat rekomenduojamos alergiškiems žmonėms.

bambukinės žaliuzės juostos kopėčios

Bambuko mediena yra natūrali medžiaga, o tai reiškia, kad norint išlaikyti aukštas estetines vertes, ją reikia apdoroti ypač atsargiai. Laimei, bambukinės žaliuzės yra vienos iš mažiausiai varginančių švarų, jei naudotojas jas reguliariai valo. Kad jūsų natūralios žaliuzės nedulkėtų, būtinai nuvalykite jas minkšta, sausa arba šiek tiek drėgna šluoste (nepamirškite nusausinti lentjuosčių po valymo). Taip pat galite naudoti tam skirtą šluotą su minkštais šereliais. Verta naudoti specialius šiai medienos rūšiai skirtus preparatus, kurie žaliuzėms ne tik suteiks gražaus blizgesio, bet ir apsaugos nuo nepalankių veiksnių. Plati spalvų gama ir unikalus bambuko medienos dizainas – dėl šių dviejų savybių bambuko žaliuzes lengva pritaikyti beveik bet kurioje patalpoje. Nauji rezultatai suteiks jūsų namams natūralesnio pojūtio: bambukinės žaliuzės gražiai atrodys svetainėje, tačiau prieš montuojant miegamajame, virtuvėje ar net vonios kambaryje nėra jokių kontraindikacijų. Jums tereikia pasirinkti tinkamą spalvą. Renkantis sau bambukinės žaliuzės variantą, verta jį pritaikyti prie langų dydžio. Esant mažiems langų plotams, geriausiai tiks žaliuzės su 25 mm pločio juostelėmis. Didesnis variantas, 50 milimetrų, gražiai atrodo didelių langų fone.

bambukinės žaliuzės spalvos

Bambukinės ir medinės žaliuzės

Ar bambukinės žaliuzės nuo tradicinių medinių modelių skiriasi tik naudojama žaliava? Gerai ne. Reikšmingus skirtumus galima pastebėti ir abiejų variantų individualiose charakteristikose. Iš bambuko pagaminti modeliai yra aiškiai lengvesni nei iš naminės medienos. Jų lentjuostės yra plonesnės, todėl sulankstytos užima žymiai mažiau vietos. Ši savybė taip pat reiškia, kad šviesos pralaidumas bus šiek tiek didesnis, o šilumos izoliacija mažesnė. Dėl to bambuko variantas yra geriausias gyvenamosioms patalpoms, tačiau naudoti juos naktiniuose kambariuose nėra bloga idėja. Jų pranašumas yra unikalus dizainas, atsirandantis dėl unikalaus gamybos proceso.

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Specialiai savo klientams parengėme išsamias žaliuzių matavimo instrukcijas. Jį rasite skirtuke Matavimas. Ten patalpintų patarimų dėka kiekvienas gali pats atlikti tikslų matavimą. Dėl to bambukinės žaliuzės gali būti pritaikytos prie visų langų, net ir nestandartinių išmatavimų. Užsakydami nurodykite matmenis.

Kaip pasirinkti spalvą
Mūsų pasiūlyme yra įvairių spalvų bambukinės žaliuzės. Visi klientai gali rinktis iš šviesių ir tamsių variantų, taip pat yra stilingų baltos, pilkos ir juodos atspalvių. Pasirinkta spalva turi atitikti interjero, kuriame bus montuojamas dangtis, stilistinę konvenciją. Spalvas galima rinktis harmoningai, tačiau niekas netrukdo sukurti stilingo kontrasto, sugretinus iš pažiūros prieštaringas spalvas.

Kaip montuoti
Pakanka šiek tiek rankinių įgūdžių, kad galėtumėte patys susitvarkyti su bambuko žaliuzių montavimu. Išsamios instrukcijos pateikiamos skirtukų surinkimo instrukcijose.

Kaip valyti
Kad visi namų ūkio nariai džiaugtųsi mūsų bambuko žaliuzių estetine išvaizda, jas būtina tinkamai prižiūrėti. Kartkartėmis reikia nuvalyti dulkes nuo lentjuosčių, pageidautina minkštu, sausu skudurėliu. Norėdami apsaugoti medžiagą nuo kenksmingų veiksnių, naudokite bambuko medienos priežiūros priemonę. Nėra jokių kontraindikacijų dangtelio valymui drėgnu skudurėliu, tačiau tokiu atveju nepamirškite kruopščiai išdžiovinti kiekvieną juostelę.


Kokias žaliuzes derinti su bambukiniais baldais?

Svarstant langų uždengimą prie bambuko baldų, natūralaus bambuko žaliuzės yra puikus pasirinkimas. Bambukas papildo gražių baldų stilių, nuo minimalistinio dizaino iki puošnesnių sąrankų. Dar geriau, kad bambukinės langų žaliuzės yra įvairios atspalvių, todėl galite rasti tobulą atspalvį, derantį su esamu dekoru. Patalpų bambuko atspalvių parinktys suteikia estetinį tęstinumą, kuris gražiai sujungia visus jūsų kambario elementus.

Bambukinių žaliuzių pasirinkimas yra įvairus, įskaitant susukamas bambuko žaliuzes, kurios puikiai tinka kaimiškesnei aplinkai, ir elegantiškos bambuko žaliuzės, kurios puikiai dera prie šiuolaikinio interjero. Nesvarbu, ar jūsų baldai yra bambukiniai, raudonmedžiai ar net plieniniai, bambukinės žaliuzės gali daug atotrūkį ir sukurti harmoningą dizaino kraštovaizdį.

Kodėl verta rinktis bambuko atspalvius?

Lango apdailos pasirinkimas yra daugiau nei tik estetinis sprendimas; kalbama apie funkcionalumą, tvarumą ir naudojimo paprastumą. Kodėl verta rinktis bambuko atspalvius? Pirma, jie yra ekologiški. Bambukas auga greičiau nei dauguma medžių ir gali būti nuimamas nepažeidžiant jo šaknų sistemos, todėl tai yra tvarus pasirinkimas. Bambuko langų atspalviai taip pat yra idealai universalūs, puikiai tinka įvairioms aplinkoms nuo tradicinių iki modernių.

Be to, bambukinius atspalvius palyginti lengva montuoti, o tai patinka „pasidaryk pats“ miniai. naudoti instrukcijas, procesas yra nesudėtingas, todėl šios paprastos žalios yra mėgstamos tiems, kurie nori patys susitvarkyti.

Padidinkite savo erdvę bambukinėmis žaliuzėmis

turtingas bambuko žaliuzių pasiūlymas

Geriausios spalvingos bambuko žaliuzės

Suteikite gyvybingumo jūsų kambariuose

Kalbant apie stiliaus ir praktiškumo suliejimą, mūsų spalvotos bambukinės žaliuzės daro viską kaip niekas kitas. Ryškūs atspalviai yra puikus būdas suteikti jūsų kambariui gyvybės išlaikant ekologišką estetiką. Nesvarbu, ar jums labiau patinka švelnios, natūralios spalvos bambukinės žaliuzės, ar dinamiškesni atspalviai, mūsų asortimente rasite kažką kiekvienam.

Tinkinimo privalumas

Mus išskiria mūsų individualaus dydžio žaliuzės. Galite ne tik pasirinkti atspalvį, kuris papildys jūsų erdvę, bet ir pagal užsakymą pagamintas bambuko žaliuzes, kurios tiksliai tinka jūsų langams. Tikslus matavimas yra labai svarbus, o mūsų žaliuzės pateikiamos su išsamiomis gairėmis šiam tikslui, užtikrinant, kad jūs puikiai priglustumėte.

Geriausios lauko bambuko žaliuzės

Lauko šventovės kūrimas

Įsivaizduokite savo kiemą ar terasą, papuoštą aukštos kokybės bambukinėmis žaliuzėmis, todėl kiekvieną kartą išeidami į lauką jausitės tarsi atostogaujant tropikuose. Šios žaliuzės yra ne tik patrauklios; jie siūlo šešėlių sprendimą, pritaikytą jūsų lauko erdvei. Neapdorota bambuko medžiaga atlaiko aplinkos veiksnius ir išlaiko savo grožį.

Pasirinkimai kiekvienai erdvei

Nesvarbu, ar turite modernų butą mieste, ar kaimo namą, mūsų pagal užsakymą pagamintos bambukinės žaliuzės lengvai prisitaiko. Bambuko atspalviai vidutiniškai filtruoja saulės šviesą, todėl galėsite mėgautis natūralia šviesa, tuo pačiu apsaugodami nuo žalingų UV spindulių. Mūsų išorinėje linijoje taip pat yra valdymo laidai, kad būtų lengva valdyti.

Geriausios nebrangios bambuko žaliuzės

Stilius atitinka prieinamą kainą

Kas sakė, kad elegancija ir biudžetas negali eiti koja kojon? Mūsų geriausios nebrangios bambukinės žaliuzės suteikia prabangos skonį nepažeidžiant pinigų. Šios žaliuzės, sukurtos iš aukštos kokybės, tvaraus bambuko, įrodo, kad galite turėti ir stilingą, ir funkcionalų patrauklią kainą.

Lengvas DIY montavimas

Vienas iš daugelio mūsų nebrangių bambuko variantų pranašumų yra jų montavimo paprastumas. Kiekviename rinkinyje yra vidinio tvirtinimo parinktis ir išsami naudojimo instrukcija. Naudodami minimalius įrankius savo naują, patrauklią bambukinę žaliuzę galite greitai pastatyti ir paleisti.

Interjero bambuko žaliuzės

Besiūlis interjero dizainas

Interjero bambukinės žaliuzės suteikia rafinuotą prisilietimą prie bet kurio jūsų namų kambario. Nuo svetainės iki miegamojo šios žaliuzės yra puikus fonas, pagerinantis esamą dekorą. Mūsų aukštos kokybės bambukinių žaliuzių asortimentas suteikia neprilygstamą estetinį patrauklumą.

Pritaikymas ir funkcionalumas

Pritaikomos bet kokiai aplinkai, mūsų pritaikytos žaliuzės puikiai dera prie įvairių interjero dizaino schemų. Nesvarbu, ar jūsų namai yra minimalistiniai, tradiciniai ar avangardiniai, šias žaliuzes galima pritaikyti pagal jūsų poreikius. Galimi didžiausio pločio variantai, todėl jie talpina net ir plačiausius langus.

Egzotiški įkvėpimai: bambukinės medinės žaliuzės

Už Ordinaro ribų

Jei norite pakelti įprastą į nepaprastą, ieškokite daugiau nei mūsų bambukinės medinės žaliuzės. Sukurtos tiksliai, šios žaliuzės įkūnija prabangos ir egzotiškos žavesio įkūnijimą. Jie užtikrina šviesos valdymą, privatumą ir neprilygstamą vizualinį patrauklumą.

Pagal užsakymą pagaminti šešėliai pagal individualius poreikius

Išmanusis funkcionalumas

Mūsų atspalviai yra ne tik pritaikomi, bet ir funkcionalūs. Juose yra valdymo laidai, kurie sukurti taip, kad būtų patogu naudoti. Tai leidžia lengvai reguliuoti atspalvius, todėl jūsų gyvenamoji erdvė gali būti pritaikyta skirtingoms nuotaikoms ir apšvietimo sąlygoms.

Lengvas montavimas: „pasidaryk pats“ rojus

Proceso supaprastinimas

Žaliuzių montavimas neturėtų būti sudėtinga užduotis. Štai kodėl mes orientuojamės į „pasidaryk pats“ gaminius. Kiekvienas iš bambukinių žaliuzių variantų pateikiamas su lengvai suprantamu vadovu, kuris supažindins jus su montavimo vidiniu ir išoriniu tvirtinimo procesu.

Puikiai tinka kiekvieną kartą

Norint nepriekaištingai priglusti, būtinas tikslus matavimas. Pateikiame išsamias gaires, kurios palengvina matavimus ir užtikriname, kad jūsų žaliuzės tinka taip, kaip turėtų. Atminkite, kad gerai sumontuota roleta yra pirmas žingsnis gražių namų link.

Bambukas: neprilygstama medžiaga

Tvarumo faktorius

Pasirinkimas žaliuzes iš bambuko yra ne tik stiliaus teiginys, bet ir ekologiškas sprendimas. Skirtingai nuo kitų medžiagų, bambukas sparčiai auga, todėl yra tvarus pasirinkimas jūsų namų dekoravimui.

Unikali, bet universali

Bambukas ypatingas yra jo unikali estetika, kuri kažkaip dera prie įvairių namų stilių. Nesvarbu, ar renkatės natūralios spalvos bambuko žaliuzes, ar ką nors daugiau nuotykių, pasirinkimų yra begalė. Dėl lytėjimo ir vizualinio bambukinių žaliuzių patrauklumo jas būtina turėti bet kuriuose namuose.

Maksimalus plotis maksimaliam poveikiui

Kambario dydis yra svarbus

Svarstant apie bambuko žaliuzių montavimą, labai svarbu atkreipti dėmesį į maksimalų jūsų langų plotį. Didesniems langams dažnai naudingos didesnio pločio žaliuzės, kurios suteikia drąsaus dizaino teiginio.

Sėkmės matavimas

Kad žaliuzės būtų veiksmingos ir patrauklios, būtinas tikslus matavimas. Mūsų gairės padeda išmatuoti maksimalų plotį ir aukštį, kad naujosios žaliuzės puikiai priglustų, atrodytų vientisai ir veiktų efektyviai.