Markizės

Mūsų tentas užtikrina optimalią apsaugą nuo perkaitimo. Pasirinkite savo markizės sistemą:

pasirinkti tipą

Terasos markizės

Apsauga nuo intensyvios saulės spinduliuotės yra mūsų markizės užduotis. Mūsų terasos markizės yra ne tik puiki apsauga, bet ir unikali išvaizda. Beveik šimtas skirtingų dizainų ir spalvų audinių kartu su penkių spalvų aliuminio konstrukcijų patenkins net išrankiausius klientus. Aukščiausia kokybė yra mūsų įmonės šūkis! Markizėms gaminti naudojami tik aukščiausios kokybės aliuminio lydiniai ir geriausių Vakarų Europos gamintojų impregnuoti audiniai.

Pirkti dabar

Vertikalios markizės VMZ ekranas

Markizės VMZ yra pagamintos iš patvaraus, oro sąlygoms atsparaus stiklo pluošto audinio. Audinys montuojamas ant ritinėlio, spyruoklinis ir įmontuotas aliuminio korpuse, kuris įtaisytas lango viršuje. Tai leidžia lengvai valdyti žaliuzes ir naudoti platesnį audinį, taip užtikrinant papildomą apsaugą nuo šviesos patekimo

Pirkti dabar

VERANDA markizės

Stoglangiai, peršviečiami stogai ar žiemos sodai – ne tik efektyvus architektūrinis gydymas, bet ir šviesesnės bei patogesnės patalpos. Tačiau įstiklinti paviršiai yra pagrindinė vieta, kur prasiskverbia saulės šviesa. Norint, kad interjerai gerai atliktų savo funkcijas, nevirstų šiltnamiais ir suteiktų komfortą vartotojams, tinkama apsauga nuo saulės vertėtų pasirūpinti dar projektavimo stadijoje.

Pirkti dabar