Garažo vartai

Garažo vartai – apšiltinti segmentiniai garažo vartai pagal išmatavimus arba paruošti

Izoliuoti garažo vartai

Izoliuoti garažo vartai užtikrina puikų šiluminį efektyvumą ir saugumą jūsų namams. Šiluminiai segmentiniai garažo vartai turi keletą plokščių, kurios atsidaro vertikaliai, taupant erdvę ir suteikiant lengvą priėjimą. Galimi įvairių stilių ir apdailos, šios durys derina patvarumą ir estetinį patrauklumą, padidindamos komfortą ir patrauklumą.

Izoliuoti garažo vartai , Elektriniai garažo vartai

Elektriniai garažo vartai

Elektriniai garažo vartai užtikrina lengvą valdymą ir padidina jūsų namų saugumą. Vien mygtuko paspaudimu šios durys atsidaro sklandžiai ir tyliai. Galimi įvairių stilių ir apdailos, jie pasižymi ir funkcionalumu, ir estetiškumu, todėl yra patogus ir stilingas bet kurio garažo priedas.

Garažo vartai

Garažo vartai ir jų savybės

Garažo vartai tarnauja ne tik kaip funkcionalus įėjimas į jūsų namus, bet ir atlieka lemiamą vaidmenį bendram estetiniam patrauklumui. Garažo vartų pasirinkimas yra labai svarbus statant ar renovuojant namą, o segmentiniai garažo vartai yra populiarus pasirinkimas dėl savo stiliaus, funkcionalumo ir kokybės derinio. Šios durys žinomos dėl savo erdvę taupančio dizaino, pagerinančios pastato fasadą, nepakenkiant įėjimo pločiui ar išvaizdai.

Išskirtinė segmentinių garažo vartų savybė – išskirtinė šilumos izoliacija. Ši savybė yra labai svarbi energijos taupymui namuose, ypač moderniose, energiją taupančiose konstrukcijose. Šiose duryse naudojamos izoliuotos plokštės yra sandarios, kad būtų išvengta skersvėjų, žymiai sumažinant šilumos nuostolius šaltesniais mėnesiais ir prisidedant prie bendro pastato energinio efektyvumo. Ši izoliacija ne tik taupo energiją, bet ir suteikia akustinės naudos, ypač naudinga namams šalia judrių vietovių.

Aluminium blinds Funkcionalumas ir saugumas

Ritininių segmentinių garažo vartų funkcionalumas neapsiriboja jų izoliacijos pranašumais. Jų dizainas, kuris slypi garaže, išlaiko glotnią ir neperkrautą išvaizdą. Vertikalus šių durų veikimas nepažeidžia važiuojamosios dalies erdvės, todėl jos idealiai tinka namams su trumpais įvažiavimais. Be to, dėl dizaino lankstumo galima naudoti įvairias formas, įskaitant arkines sąramas, atitinkančias skirtingus architektūros reikalavimus.

Saugumas ir naudojimo paprastumas yra itin svarbūs projektuojant segmentinius garažo vartus. Su elektrinėmis pavaromis nuotoliniam valdymui, šios durys užtikrina sklandų, tylų ir patogų priėjimą. Saugos funkcijos apima apsaugą nuo pirštų įstrigimo ir laidų trūkimo saugiklius, užtikrinančius, kad durys išliktų saugios net ir sugedus komponentams. Be to, šios durys padidina namų saugumą, nes užtikrina tvirtą atsparumą neteisėtam patekimui.

Mūsų pasirinkimas dėl Fakro izoliuotų garažo vartų

Knall internetinė parduotuvė išdidžiai siūlo Fakro segmentinius garažo vartus – prekės ženklą, kuris yra inovacijų, saugumo ir aukštos kokybės meistriškumo sinonimas. Šios durys yra standartinių ir nestandartinių dydžių, kad atitiktų įvairius klientų poreikius. „Fakro“ durys iliustruoja šiuolaikinės konstrukcijos idealus su išmaniosiomis funkcijomis, tokiomis kaip patobulinta izoliacija ir saugos mechanizmai, todėl jos yra puikus pasirinkimas bet kuriuose namuose.

Knall segmentinių garažo vartų sistemos siūlomos pagal išmatavimus arba paruoštos:

  • Fakro stiliaus F garažo vartai; paruoštos durys
  • Fakro stiliaus F+ garažo vartai; paruoštos durys
  • Fakro stiliaus F garažo vartai; durys pagamintos pagal išmatavimus
  • Fakro stiliaus F+ garažo vartai; durys pagamintos pagal išmatavimus

Išsamias kiekvienos grupės charakteristikas galima rasti svetainėje „paspaudus“ ant konkretaus produkto/sistemos.

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti

Garažo vartų matavimą geriausia patikėti renovacijos brigadai (parengtame name) arba statybų brigadai (jei durys įrengiamos statomame name). Taip pat yra paruoštų garažo vartų, kurių matmenys yra nurodyti.

Kaip pasirinkti spalvą

Garažo vartų spalva derinama su pastato fasado spalva. Įėjimas į garažą, taigi ir durys, yra pastato priekyje; tai labai matosi iš išorės. Todėl verta užtikrinti, kad jis gražiai derėtų su viso pastato išvaizda.

Kaip įdiegti

Kaip ir jo matavimą, taip ir garažo vartų montavimą reikėtų patikėti specialistams. Konstrukcija sumontuota garažo viduje, o uždanga pakeliama vertikaliai. Garažo vartai naudojami dažnai, todėl turi būti saugūs ir funkcionalūs. Todėl profesionalus montavimas yra labai svarbus.

Kaip valyti

Garažo vartams nereikia specialių valymo procedūrų. Tai galima padaryti valant fasadą.