Stogo žaliuzės

Langų uždengimo sistemos FAKRO ir VELUX stogo langams

Roletai FAKRO

Gyvenk su spalvomis...
Standartiniai roletai apsaugo nuo šviesos ir tuo pačiu gali būti papildomu puošybos elementu palėpėje. Roletai sumažina patenkančios šviesos kiekį, suteikia kambariui stiliaus, o platus audinių dizaino pasirinkimas (paprastas, raštuotas) leidžia roleto medžiagą derinti arba kontrastuoti su bet kurios patalpos dekoru.

Pirkti dabar

FAKRO užtemdančios žaliuzės

Naktis iš dienos...
ARF Sunset - puikiai apsaugo nuo saulės spindulių ir užtikrina visišką kambario vidaus užtemimą.

ARF užtemdančios žaliuzės pagamintos iš elegantiškos, dekoratyvios medžiagos. Jie turi šoninius bėgelius, leidžiančius užtemdyti kambario vidų. ARF užtemimo žaliuzę galima sustabdyti bet kurioje lango vietoje.

Pirkti dabar

FAKRO žaliuzės

Šviesa tavo rankose...
Venecijos AJP žaliuzės yra populiarus stogo lango priedas, galintis valdyti į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Keisdami lamelių kampą galime valdyti saulės spindulių kryptį ir sukurti unikalią atmosferą.

Roletai apsaugo nuo perkaitimo ir yra dekoratyvinis elementas. Šoniniai aliuminio turėklai leidžia visiškai užtamsinti patalpą ir taip pat leidžia pasukti varčią nuleidus žaliuzę.

Pirkti dabar

FAKRO Plisuotos žaliuzės

Apsupkite save grožiu...
APS klostuota žaliuze yra stilinga ir dekoratyvi roleta. Jis suteikia patalpoje minkštą, išsklaidytą šviesą, kurios spalvos derės prie bet kokio interjero dizaino.

Šoniniai balti aliuminio kreiptuvai dengia audinio kraštą ir papildomai apriboja patenkančios saulės šviesos kiekį. Žaliuzę galima pastatyti bet kurioje vietoje.

Pirkti dabar

Roletai stogui FAKRO

Atrask oazę...
Išorinės žaliuzės suteikia visišką komfortą naudojant palėpės erdvę, nes apsaugo nuo perkaitimo, leidžia visiškai užtemdyti patalpą, sumažina triukšmą iš išorės ir užtikrina privatumą visiškai uždengus langą.

Išorėje sumontuotos roletai pagerina apsaugą saulėtomis dienomis nuo nepatogaus šilumos padidėjimo. Vidinis aliuminio juostų paviršius padengtas specialia danga, kuri riboja įeinančią šilumą.

Pirkti dabar

Roletai VELUX

VELUX roletai suteikia pagrindinio privatumo, kartu praleidžiant natūralią šviesą. Roletai yra aliuminio šoniniuose kanaluose ir gali būti pastatyti bet kurioje lango vietoje. Roletai yra efektyvus ir praktiškas sprendimas, užtikrinantis apsaugą ir gerą išvaizdą. Todėl roletai puikiai tinka gyvenamosioms patalpoms, namų biurams, žaidimų kambariams ir kambariams, kuriuose norite elementaraus privatumo ir galimybės skleisti šviesą.

Pirkti dabar

VELUX užtemdančios žaliuzės

VELUX užtemdančios žaliuzės užtikrina 100% užtemimą tiek dieną, tiek naktį. Roletų vidinėje pusėje esanti aliuminio danga vasarą atspindi saulės spindulius, o žiemą palaiko šilumą. Roletai turi siaurus, aliuminio kreipiklius, kurie užtikrina puikų prigludimą ir leidžia roletą sustabdyti bet kurioje lango vietoje. Užtemdančios žaliuzės puikiai tinka miegamiesiems, vaikų kambariams ar kitoms patalpoms, kuriose būtinas užtemdymas ir izoliacijos pagerinimas.

Pirkti dabar

VELUX žaliuzės

VELUX žaliuzės leidžia visiškai valdyti šviesą, nes juostelės neturi skylių ir gali būti pakreiptos taip, kaip norite, net kai langas atidarytas. Žaliuzės yra optimalus sprendimas patalpoms, kuriose norima reguliuoti patenkančios šviesos kiekį ir kryptį – iš tiesų tai bene vienas lanksčiausių siūlomų šešėliavimo sprendimų. Jis pasižymi dideliu užtemimo gebėjimu visiškai uždarytas ir gali pasiūlyti visą apšvietimo efektų spektrą su unikaliu pakreipimo mechanizmu.

Pirkti dabar

VELUX Plisuotos žaliuzės

VELUX klostuotos žaliuzės yra puikus būdas valdyti dienos šviesą jūsų kambaryje. Žaliuzės yra su viršutiniais ir šoniniais kanalais iš aliuminio ir leidžia sukurti spalvingus ir originalius šviesos efektus, kurie gali papildyti jūsų asmeninį baldų ir dekoro pasirinkimą. Be to, skraidančios klostuotos žaliuzės leidžia lengvai reguliuoti įeinančią dienos šviesą, nes ją galima pastatyti bet kurioje lango vietoje, nes ji nėra pritvirtinta nei viršuje, nei apačioje (tik rankiniu būdu). Tai užtikrina pagrindinį privatumą ir geresnę saulės šviesos kontrolę, todėl žaliuzes idealiai tinka montuoti svetainėse arba valgomojo zonose.

Pirkti dabar

VELUX markizės

VELUX markizės yra išorinės žaliuzės, puikiai tinkančios stipriai saulės šviesai ir karščiui sustabdyti dar prieš atsitrenkiant į stogo langą. Kai markizės nenaudojama, ji po jos korpusu susiriečia nepastebimai. Ištiestas iki varčios pagrindo, pusiau permatomas audinys išpjauna tiesioginius saulės spindulius, vis tiek leidžia visiškai matyti išorę, o saulės kaitrą sumažina 90%. Žaliuzę galima pastatyti bet kurioje lango vietoje, taip pat galima naudoti atidarius langą. Rankinę su kabliukais galima suvynioti tik iki galo aukštyn arba žemyn. Pasirinkite iš trijų spalvų su trimis skaidrumo lygiais.

Pirkti dabar

VELUX išorinės roletai

Nuo visiško apšvietimo iki visiško užtemimo dienos metu – VELUX roletai užtikrina visapusišką šiluminę apsaugą, nepriklausomai nuo sezono. Roletai vasarą apsaugo palėpę nuo įkaitimo, o žiemą išlaiko šilumą viduje. Jie leidžia blokuoti šviesą iš lauko bet kuriuo paros metu. Jie sumažina triukšmą krušos ir lietaus metu, apsaugo langą esant sudėtingoms oro sąlygoms ir suteikia papildomo saugumo jūsų namams. Pagaminti iš itin tvirto aliuminio, užtikrina maksimalų našumą bet kokiu oru. Išbandėme juos pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis, kad įsitikintume, jog jie jums tarnaus ilgus metus. Dėka apdovanojimus pelniusio dizaino, jie puikiai dera su stogu.

Pirkti dabar