Venecijos žaliuzės

Mūsų parduotuvėje siūlome Aliuminines žaliuzes su 25 ir 50 mm lamelėmis ir turtinga spalvų palete bei atmosferines 25 mm ir 50 mm medines žaliuzes, kurios pasižymi elegantiška ir estetiška apdaila.

Medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės puikiai dera tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio interjero. Dėl plataus spalvų asortimento ir elegantiškų bei estetiškų aksesuarų (tokių kaip viršutinis maskavimo rėmas, pagaliukai ar grandinėlių galai) šias žaliuzes itin vertina net reikliausi viešbučių, biurų ir butų savininkai.

Pirkti dabar

Bambuko žaliuzės

Bambuko žaliuzės yra nesenstantis pasirinkimas, siūlantis unikalų elegancijos, universalumo ir natūralaus grožio derinį, todėl puikiai papildys bet kokią erdvę. Pagamintos iš aukštos kokybės bambuko ūglių, šios žaliuzės yra puiki alternatyva tradicinėms medžiaginėms ar plastikinėms žaliuzėms. Jie yra ekologiškas pasirinkimas, nes bambukas yra atsinaujinantis išteklius, kuris auga daug greičiau nei kietmedžiai, todėl jam reikia mažiau vietos ir vandens.

Pirkti dabar

Aliumininės žaliuzės

Aliumininės žaliuzės

Nepaisant daugelio metų gyvavimo rinkoje, žaliuzės vis dar yra funkcionali ekranavimo sistema, leidžianti laisvai reguliuoti į patalpą patenkančią šviesą. Tobulėjant žaliuzėms, ji tapo patrauklesnė pristatant įvairias jo formas. Mūsų parduotuvėje siūlome laisvai pakabinamas aliuminio žaliuzes trijų tipų lamelių pločio: 25mm, 50mm

Pirkti dabar

Išorinės žaliuzės

Žaliuzių sistema atitinka visus šiuos reikalavimus, padeda sumažinti oro kondicionavimo įrangos naudojimą ir taip taupyti elektros energiją. Tokio tipo apsaugos nuo saulės konstrukcija reiškia, kad tarp užuolaidos ir stiklų nėra vadinamosios „Airbag“, nes orą išpučia vėjas, o priekinis stiklas išlieka vėsus. Be to, lentjuosčių kampo reguliavimo funkcija leidžia reguliuoti tamsumo laipsnį pagal individualius vartotojo pageidavimus. Kontroliuoti saulės šviesos patekimą taip pat galima naudojant orų automatiką, kuris nuosekliai matuoja saulės padėtį ir sklandžiai valdo žaliuzes.

Pirkti dabar

Vertikalios žaliuzės

Vertikalės yra langų dekoracijos, kurios puikiai tinka didelių plotų uždengimui, ypač biuruose, konferencijų salėse ir auditorijose. Vienas didžiausių jų privalumų – galimybė tiksliai reguliuoti į patalpą patenkančios šviesos kryptį ir kiekį. Tai įmanoma dėl didelių, besisukančių lentjuosčių. Dėl vertikalių patalpos yra ne tik apsaugotos nuo šviesos, bet ir nuo įkaitimo. Vertikalių veikimą palengvina sumontuoti varikliai, kurių dėka sklendė gali suktis, o lentjuostes galima perkelti kartu ir atskirti norimu būdu. Mūsų parduotuvėje vertikalės yra įvairių spalvų, skirtingo tamsumo laipsnio ir skirtingo pločio lentjuosčių.
Be tradicinių medžiagų, siūlome ir specialius patvirtinimus turinčius gaminius: higieniškus ir nedegius.

Pirkti dabar

Ar žaliuzės yra svarbūs namų elementai, keičiantis kiekvieno interjero veidą?

Roletai yra ne tik praktiškas bet kokio interjero elementas, bet gali tapti ir svarbiu namų elementu, turinčiu įtakos interjero stiliui ir kambarių atmosferai. Įvairių modelių ir dydžių roletai ir žaliuzės leidžia valdyti į patalpą patenkančios šviesos kiekį ir taip reguliuoti šviesos kiekį patalpoje. Tarp įvairių tipų langų uždangalų, vidinės žaliuzės ir išorinės roletai yra dvi pagrindinės kategorijos, kurių sutiksime savo pasiūloje.

Medinės žaliuzės – tai gaminiai, puikiai tinka stilingam, klasikiniam interjerui, pristatantys jiems natūralaus medžio šilumą. Dėmesio Vertos ir aliuminio žaliuzės, kurios dėl lengvo valymo yra puikus moderniame interjere, ypač vonios kambariuose ir virtuvėse.

Aliumininės žaliuzės vs medinės žaliuzės – ką rinktis?

Aliuminio ir medinės žaliuzės yra du populiariausi rinkoje esantys žaliuzių modeliai. Aliuminis yra itin patvarus ir atsparus drėgmei, todėl puikiai tinka vonios kambariui ir kitoms patalpoms, kuriuose yra daug drėgmės. Žaliųjų aliuminio juostų plotis gali būti reguliuojamas pagal Jūsų poreikius, kas leidžia tiksliai reguliuoti patenkančios šviesos kiekį.

Medinės žaliuzės, pagamintos iš kokybiškos medienos, šilta, natūralia išvaizda, kuri puikiai dera prie bet kokio interjero išdėstymo. Tai puikus sprendimas miegamajame, vaikų ar svetainėje, kur estetika ir atmosfera yra labai svarbios. Jų dekoratyvūs ir dekoratyvūs interjerai jaukumo.

Praktiškas ir elegantiškas sprendimas – žaliuzės ar žaliuzės?

Žaliuzės yra toks pat populiarus, kaip ir žaliuzės, kai kalbama apie langų uždengimą. Jų yra daugybė modelių, tiek vidinių, tiek išorinių roletų. Roletai apsauga puikiai tinka patalpoms, kurioms mums reikia tinkamos nuo saulės spindulių, ypač karštomis dienomis.

Žaliuzes ir žaliuzes galima montuoti įvairiai – į lango varčią, ant lango, lango įduboje ar ant sienos. Montavimo būdo pasirinkimas priklauso nuo langų dydžio ir tipo, taip pat nuo estetinių reikalingų.

Koks yra žaliuzių pasirinkms patalpoms?

Tinkamų medinių žaliųjų pasirinkimas kambariams gali būti iššūkis. Reikia atsižvelgti į veiksnius, tokius kaip lango matmenys, interjero stilius ir patalpos funkcija. Miegamajame verta rinktis roletus, kurie užtikrina atitinkamą užtemimo lygį, padėtų mums pailsėti bet kuriuo paros metu. Miegamajame puikiai tiks ir žaliuzės, ir medinės žaliuzės.

Aliuminio žaliuzės puikiai tinka vonios kambariui. Aliuminis yra drėgmei atspari medžiaga, kuri taip pat lengva valyti.

Svarbi kiekvieno interjero problema – Ar žaliuzių montavimas sudėtingas?

Žaliųjų montavimas yra pagrindinis interjero dizaino proceso elementas. Reikėtų prisiminti, kad žaliuzių dydis turėtų būti pritaikytas prie lango matmenų, kurie užtikrins jų veikimą. Mūsų pasiūlymas yra nestandartinių matmenų žaliuzės, kurios dėka galima pritaikyti prie patogių langų ir stogolangų. Ir vadovų dėka jie veiks net ir pravertus langą.

Montavimas nesudėtingas, bet verta patikėti profesionalams, kad jie tinkamai atlikti. Tiek roletai, tiek roletai montuojami ant kreiptuvų, kurie užtikrina jų stabilumą ir naudojimo patogumą.

Ar mūsų gaminiai yra įvairių spalvų?

Mūsų pasiūlyme yra įvairių spalvų žaliuzės ir roletai. Dėl to juos galima nesunkiai priderinti prie interjero stiliaus ir kambarių spalvų. Siūlome klasikinių sidabro atspalvių aliuminio žaliuzes, taip pat ir kitų spalvų, pavyzdžiui, raudonos arba mėlynos.

Medinės žaliuzės yra natūralių medienos atspalvių, nuo šviesių smėlio iki tamsiai rudos. Ieškantiems šiek tiek tiek modernesnių sprendimų siūlome žaliuzes iš plastiko, kurios yra įvairių spalvų.

Įeinančios šviesos kiekio kontrolė – kaip neleisti įkaisti salono?

Viena pagrindinių žaliuzių privalumų – galimybė kontroliuoti į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Reguliuodami lentjuosčių kampą, galite nuspręsti, kiek šviesos įsileidžiate į savo namus. Tai puikus sprendimas, ypač patalpose, kurios didžiosios dienos yra veikiamos saulės šviesos.

Dėl žalių taip pat galite išvengti patalpų šildymo karštomis dienomis. Žaliuzės gali efektyviai uždengti langus, apsaugodamos vidų nuo saulės spindulių ir taip užtikrindamos malonią vėsą patalpoje.

Medinės vidinės langų žaliuzės – ar gali būti praktiška ir elegantiška?

Vidinės langų žaliuzės yra puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems eleganciją ir praktiškumą. Jie yra įvairių modelių ir išmatavimų, todėl juos galima lengvai priderinti prie bet kokio tipo langų, įskaitant ir stogo langus.

Vidines langų žaliuzes paprasta ir palaikyti švarą, o jų montavimas nereikalauja patalpų išdėstymo pakeitimų. Tai puikus sprendimas žmonėms, kurie nori uždengti langus neprarandant elegantiškos interjero išvaizdos.

Energijos taupymas dėl žalių – ar galime tikėtis sutaupyti oro kondicionierių?

Žaliuzės ir žaliuzės gali padėti sutaupyti energijos jūsų namuose. Jų dėka galite apsaugoti saloną nuo per didelio įkaitimo, taip sumažinant naudoti oro kondicionierių. Tačiau žiemos žaliuzės gali suteikti daugiau langų izoliaciją, o tai sumažina šilumos nuostolius.

Tinkamų žaliuz ir roletų pasirinkimas yra individualus reikalas, priklauso nuo daugelio faktorių. Tačiau verta atminti, kad tai ne praktiški sprendimai, bet ir dekoratyviniai elementai, galintys reikšmingai paveikti interjero.

Roletai – ar jie puikiai tinka kiekvieniems namams?

Roletai – tai gaminiai, kurie puikiai tiks kiekvieniems namams. Jie yra praktiški, lengvai prieinami ir švarūs bei suteikiami elegancijos bet kokiam interjerui. Galimi įvairių modelių ir matmenų, jie gali patenkinti net išrankiausių klientų poreikius.

Nesvarbu, ar jums labiau patinka medinės ar aliuminio žaliuzės, ar ieškote roletų stogo langams ar standartinių – mūsų pasiūloje tikrai rasite kažką sau. tinka, kad žaliuzės – tai investicija, kuri atneš naudos ilgus metus.

Ar medzės puikiai dera bet kuriame žaliu?

Medinės žaliuzės – itin universalus langų uždangalų tipas. Jų šilta, natūrali estetika puikiai dera prie bet kokio interjero stiliaus – nuo tradicinių, klasikinių aranžuočių iki modernių ir minimalistinių. Mediena taip pat yra medžiaga, kuri puikiai dera prie tvaraus vystymosi idėjos, kartu yra patvari ir lengvai valoma.

Medinės žaliuzės komplektuojamos su reguliuojamomis skersinėmis, leidžiančiomis kontroliuoti į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Dėl savo namų insoliacijos gali reguliuoti savo poreikius – nuo paros laiko ar oro už lango.

Ar montavimo būdas turi įtakos žaliuzių funkcionalumui?

Renkantis roletus savo namams, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jų poreikius, bet ir į montavimo būdą. Žaliųjų montavimas turėtų būti gerai apgalvotas ir priderintas prie mūsų namo langų tipo. Pavyzdžiui, stogo langų atveju žaliuzių montavimas šiek tiek skiriasi nuo standartinių langų.

Be to, žaliuzių montavimas turėtų būti atliekamas taip, kad jų valdymas kuo paprastesnis. Tai reiškia, kad žaliuzės turėtų būti montuojamos ant kreiptuvų, leidžiančių lengvai reguliuoti lentjuosčių kampą. To pasiekti galiime nesunkiai valdyti į patalpą patenkančios šviesos kiekį.

Ar langų apsauga gali apsaugoti jūsų namus?

Vienas iš aspektų, į kurį verta atkreipti dėmesį renkantis langų apsaugas – saugumas. Tai ypač pasakytina apie namus, yra mažų vaikų. Kalbant apie žaliuzes, verta atkreipti dėmesį į jų veikimo mechanizmą – jis turėtų būti saugus ir patogus naudoti tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Pavyzdžiui, medinės žaliuzės gali būti aprūpintos belaidžiu veikimo mechanizmu, kuris yra saugus vaikams. Be to, mediena yra saugi ir ekologiška medžiaga, todėl šios žaliuzės yra puikus pasirinkimas vaikų kambariui.

Kokią įtaką kambario klimatui turi žaliuzės?

Žaliuzės daro įtaką patalpos klimatui. Tinkamai jie gali kuriant jaukią ir patogią atmosferą. Medinės žaliuzės dėl savo natūralios estetikos gali suteikti šilumos bet kokiam interjerui. Savo ruožtu aliuminio žaliuzės dėl savo modernios estetikos gali suteikti kambariui charakterio.

Be to, žalizės gali padėti reguliuoti atsiradusią patalpoje, sulaikyti saulės spindulių vasarą ir suteikti daugiau izoliaciją žiemą. Dėl to jie gali prisidėti prie patogesnio naudojimosi patalpoje ir energijos taupymo.

Kodėl verta rinktis roletus?

Roletai yra puikus pasirinkimas ieškantiems praktiškų ir estetiškų langų uždangalų. Juos paprasta naudoti, lengva išlaikyti švarius, jų galima įsigyti įvairių variantų tiek medžiagų, tiek spalvos atžvilgiu.

Renkantis žaliuzes prisiminti keletą esminių dalykų – tinkamų medžiagų parinkimą, surinkimo būdą, veikimo mechanizmą ir saugumą. Taip pat prisiminkime, kad žaliuzės yra ne tik praktiški sprendimai, bet ir svarbus interjero apdailos elementas.