Venecijos žaliuzės

Mūsų parduotuvėje siūlome Aliuminines žaliuzes su 25 ir 50 mm lamelėmis ir turtinga spalvų palete bei atmosferines 25 mm ir 50 mm medines žaliuzes , kurios pasižymi elegantiška ir estetiška apdaila.

pasirinkti tipą

Aliumininės žaliuzės

Aliumininės žaliuzės

Nepaisant daugelio metų gyvavimo rinkoje, žaliuzės vis dar yra funkcionali ekranavimo sistema, leidžianti laisvai reguliuoti į patalpą patenkančią šviesą. Tobulėjant žaliuzėms, ji tapo patrauklesnė pristatant įvairias jo formas. Mūsų parduotuvėje siūlome laisvai pakabinamas aliuminio žaliuzes trijų tipų lamelių pločio: 25mm, 50mm

Pirkti dabar

Vertikalios žaliuzės

Vertikalės yra langų dekoracijos, kurios puikiai tinka didelių plotų uždengimui, ypač biuruose, konferencijų salėse ir auditorijose. Vienas didžiausių jų privalumų – galimybė tiksliai reguliuoti į patalpą patenkančios šviesos kryptį ir kiekį. Tai įmanoma dėl didelių, besisukančių lentjuosčių. Dėl vertikalių patalpos yra ne tik apsaugotos nuo šviesos, bet ir nuo įkaitimo. Vertikalių veikimą palengvina sumontuoti varikliai, kurių dėka sklendė gali suktis, o lentjuostes galima perkelti kartu ir atskirti norimu būdu. Mūsų parduotuvėje vertikalės yra įvairių spalvų, skirtingo tamsumo laipsnio ir skirtingo pločio lentjuosčių.
Be tradicinių medžiagų, siūlome ir specialius patvirtinimus turinčius gaminius: higieniškus ir nedegius.

Pirkti dabar

Venecijos medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės puikiai dera tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio interjero. Dėl plataus spalvų asortimento ir elegantiškų bei estetiškų aksesuarų (tokių kaip viršutinis maskavimo rėmas, pagaliukai ar grandinėlių galai) šias žaliuzes itin vertina net reikliausi viešbučių, biurų ir butų savininkai.

Pirkti dabar

Fasadas Išorinės žaliuzės

Žaliuzių sistema atitinka visus šiuos reikalavimus, padeda sumažinti oro kondicionavimo įrangos naudojimą ir taip taupyti elektros energiją. Tokio tipo apsaugos nuo saulės konstrukcija reiškia, kad tarp užuolaidos ir stiklų nėra vadinamosios „Airbag“, nes orą išpučia vėjas, o priekinis stiklas išlieka vėsus. Be to, lentjuosčių kampo reguliavimo funkcija leidžia reguliuoti tamsumo laipsnį pagal individualius vartotojo pageidavimus. Kontroliuoti saulės šviesos patekimą taip pat galima naudojant orų automatiką, kuris nuosekliai matuoja saulės padėtį ir sklandžiai valdo žaliuzes.

Pirkti dabar