Ekrano žaliuzės

Ekrano žaliuzės pagamintos pagal išmatavimus su Magic ekrano roletais su ZIP arba STANDARD

Magic screen roletai

Atskleidžiančios technologinio išradingumo ir estetinio rafinuotumo įkūnijimą, stebuklingos ritininės žaliuzės iš naujo apibrėžia langų apdailos avangardą. Šios avangardinės žaliuzės, sudarytos iš sudėtingų poliesterio siūlų, apgaubtų PVC danga, suteikia neprilygstamą pusiausvyrą tarp šviesos filtravimo ir privatumo. Peržiūrėkite visas mūsų ekranines žaliuzes:

Magic screen roletai

Ekrano žaliuzės

Ekrano tipo roletai

Ekrano išorinės žaliuzės – vienas moderniausių sprendimų išorinių dangčių grupėje. Inovacijų pagrindas yra gamybos procese naudojamos medžiagos. Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir pageidavimus, galite pasirinkti užvalkalą be blizgesio, tačiau galite pasirinkti ir tokį, kuriame sklendės šarvai visiškai neužstoja saulės spindulių. Iki šiol išorinės žaliuzės visiškai uždengdavo interjerus ir nebuvo pasirinkimo leisti šviesai pro tokio tipo dangą. Ekrano tipo roletai pasižymi specialia aukštos kokybės medžiaga, primenančia smulkų tinklelį. Pati lango paviršių dengianti medžiaga yra stiklo pluošto ir PVC plastiko derinys. Profiliai pagaminti iš aukščiausios kokybės aliuminio lakšto. Novatoriška šarvų medžiaga pastebimai įtakoja buvimo kambariuose komfortą, kai žaliuzės nuleistos. Visų pirma, kaip ir bet kuris išorėje montuojamas dangtelis, ekrano tipo roletai sukuria barjerą saulei ir neleidžia tiesioginiam saulės spindulių kontaktui su stiklu. Dėl šios priežasties jis taip pat vadinamas „terminiu ekranu“. Tuo pačiu metu ekranas dėl savo šarvų tinklelio visiškai neužstoja interjero. Galite naudoti dienos šviesą be dirbtinio apšvietimo. Tai ypač svarbu dirbant kompiuteriu ar žiūrint televizorių – net ir blanki saulės šviesa žmogaus akims ne taip kenkia. Būtent todėl šilkiniai roletai puikiai tinka ne tik gyvenamuosiuose namuose, bet ir biurų pastatuose.

Individualizuotos ekraninės roletai

Išorinio ekrano tipo roletų funkcionalumas

Ekrano tipo roletų funkcionalumas glaudžiai susijęs su kokybiška medžiaga, iš kurios jie gaminami. Dėl mažų angų, nuleistas roletas neužstoja natūralios šviesos, tačiau vis tiek puikiai apsaugo nuo įkaitimo. Tuo pačiu metu, kaip išorinis skydas, ekranas taip pat turi savybę neleisti šilumai išeiti iš pastato. Kai lauke atšąla, pastatas per langus praranda didžiąją dalį šilumos; roleto pavidalo užtvara sumažina šilumos nuostolius, taigi daro įtaką pastato ekonomiškumui. Būtent todėl tokio tipo roletai noriai naudojami šiuolaikinėje energiškai efektyvių namų statyboje. Ekranai leidžia išnaudoti natūralią šviesą, kuri įtakoja buvimo kambariuose komfortą išėjus iš jų. Be to, tinklelis nuo uodų veikia ir tinklelio tipo roletais. Atidarius langus, namuose ar biure neatsiras nepageidaujamų vabzdžių. Nuleidę žaliuzes galite palikti atidarytus langus ir įjungti šviesą, kai lauke sutemsta, nesibaimindami, kad tai pritrauks nemalonių vabzdžių. Ekrano tinklelis taip pat puikiai apsaugo nuo dulkių ir nešvarumų. Ant baldų ar kitos įrangos nusėdę nešvarumai į vidų nepatenka. Taip jas lengviau priderinti prie fasado išvaizdos. Dėl to namas ar biurų pastatas pasižymi estetiška išorine išvaizda ir „harmonija“ su aplinka.

ekraninės žaliuzės vertikaliems langams

Išorinių ekrano tipo roletų montavimas

Ekrano tipo roletus galima montuoti ne tik statomuose, bet ir jau eksploatuojamuose namuose. Tai turėtų būti patikėta profesionalų komandai. Ekrano tipo roletai valdomi automatiškai; Knall parduotuvėje siūlome Selve variklius ir žinomus Somfy pavaras. Taip pat galite įdiegti automatinius prieblandos jutiklius, laiko kontrolę ar valdymo sistemą, integruotą su namų automatika (išmanieji namai). Ekrano žaliuzės gali būti valdomos nuotolinio valdymo pulteliu arba jungikliu. Taip pat galima jungti roletus į grupes ir sumontuoti pavarą su kliūčių aptikimo jutikliu. Ekrano tipo roletai yra dviejų grupių: HEROAL STANDARD ir HEROAL ZIP. HEROAL STANDARD yra klasikinis išorinis ekraninis roletas. Manoma, kad jis yra pastato statybos etape arba esamame. Tinklelis praleidžia šviesą; jis taip pat veikia kaip tinklelis nuo uodų ir yra barjeras nuo dulkių ir purvo. Gaminamas pagal užsakymo metu nurodytą dydį; taip pat galima pritaikyti dideliems stiklams. HEROAL ZIP yra PREMIUM ekrano tipo roletų versija. Jų charakteristika yra šoniniai kreiptuvai, integruoti su audiniu. Užsegimo užtrauktuku technologija leidžia tobulai įtempti roletą; tuo pačiu tokio tipo ekranas yra labai atsparus vėjo gūsiams – iki 145 km/val. Abiejose grupėse galite rinktis skirtingas spalvų versijas.
Papildoma informacija:
Langų matavimo instrukcijas užsakant ekranines roletus rasite matavimo skirtuke. Kaip pasirinkti spalvą - Išorinių roletų, įskaitant ekrano roletus, spalvas reikėtų derinti prie pastato fasado spalvos. Spalvų paletės išdėstymas sudarytas taip, kad būtų galima tinkamai priderinti tiek tinklelio, tiek priedų spalvą prie pastato projekto. Kaip montuoti - Ekrano roletus naujame pastate montuoti gali atlikti išorės įmonė arba pirkėjas. Instrukcijas rasite surinkimo instrukcijose.