Apie mus

Sertifikuota internetinė parduotuvė

SSL sertifikatas garantuoja mūsų klientų duomenų saugumą. Duomenys užšifruojami specialiu bitų raktu, užtikrinančiu maksimalią apsaugą.

Nemokamas transportas

Jei užsakymo vertė viršija 190 GBP ir apmokama banko pavedimu, siuntimo kaina NEMOKAMAS

Profesionalus patarimas

Esame ilgametė ir patyrusi langų žaliuzių pardavėja, garantuojame profesionalų aptarnavimą ir konsultacijas kiekviename užsakymo etape.

Veiksmingas skundas

Skundų atveju visada stengiamės, kad jūsų byla vyktų kuo sklandžiau ir baigtųsi sėkmingai.

Saugūs mokėjimai

Parduotuvėje „knall“ naudojami patys saugiausi atsiskaitymo būdai, mūsų partneriai yra tokios kompanijos kaip „Visa“, „Mastercard“, „Paypal“.

Min. Garantija 2 metai

Mūsų parduotuvėje įsigytoms prekėms taikomas dvejų metų garantinis laikotarpis

Daugelis mokėjimo formų, įskaitant grynuosius pristatymo metu

Vykdome užsakymus, apmokamus pristatymo metu. Ši mokėjimo forma galima už gaminius iki 2400 mm (240 cm) pločio.

Kokybės garantija

Mūsų įmonė yra vertinamas ir išsiskiriantis prekės ženklas langų aksesuarų pramonėje, mūsų tikslas – nuolatinis gaminių kokybės ir klientų aptarnavimo lygio tobulinimas ir gerinimas. Lenkijos verslo tinklo Londone „Pripažinimo sertifikato“ sertifikatas yra mūsų aukščiausių standartų atitikimo išraiška.

Patikimas Pardavėjas

Esame tiesioginis didžiausių žinomų gamintojų langų roletų sistemų, tentų, klostuotų žaliuzių, stogo roletų ir langų priedų platintojas. Dirbame tik su geriausiais! Mūsų siūlomos žaliuzės atitinka aukščiausius pasaulinius standartus, jos gaminamos tik Europos gamyklose.

20 metų rinkoje

Esame šeimos įmonė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį langų žaliuzių pramonėje. Mūsų bendradarbiavimas su tokiais prekių ženklais kaip FAKRO, VELUX ar SOMFY visada yra garantija mūsų klientams, kad garantuojamas griežtos kokybės kontrolės tikslumas ir ilgametė patirtis.