Roletai

Roletai išoriniams langams saugiose prisitaikančiose sistemose, elektriniai ir rankiniai, tradiciniai arba su tinkleliu nuo uodų

Parduotuvės langinės

Langų uždengimo srityje parduotuvių langinės yra neprilygstamos, siūlančios ne tik estetinį rafinuotumą, bet ir tvirtą funkcionalumą. Šios langinės, sudarytos iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip aliuminis, cinkuotas plienas arba didelio smūgio polikarbonatas, suderina patvarumą su dizainu, siūlo bekompromisę užtvarą nuo neteisėto patekimo ir kartu papildo komercinių fasadų architektūrinį subtilumą. Peržiūrėkite visas mūsų išorines langines:

Parduotuvės langinės , Apsauginės žaliuzės , Išorinės langinės langams

Apsauginės žaliuzės

Nuolat besikeičiančiame langų dangų kraštovaizdyje apsauginės žaliuzės yra ir architektūrinės estetikos, ir bekompromisės apsaugos pavyzdys. Pagamintos iš tvirto didelio tempimo aliuminio, šios langinės užtikrina tvirtą priekinę apsaugą nuo galimų įsibrovimų, vandalizmo ir ekstremalių oro sąlygų.

Išorinės žaliuzės langams

Atskleidžiančios transformacinį sluoksnį langų estetikos ir funkcionalumo srityje, išorinės langinės yra neabejotinai žaidimo keitiklis. Sukurtos tiksliai, šios langinės yra pagamintos iš aukštos kokybės aliuminio, todėl jos žada ilgaamžiškumą ir padidintą vizualinį patrauklumą. Šios langinės, žinomos dėl savo neprilygstamų šilumos izoliacijos savybių, be vargo reguliuoja patalpų temperatūrą ir žymiai sumažina energijos sąnaudas.

Roletai

Pagal išmatavimus pagamintų išorinių roletų charakteristikos

Visi mūsų roletai langams uk, kuriuos galite užsisakyti internetu Knall roletų parduotuvėje ir gamintojo, yra aukštos kokybės ir priklauso labai specifinei langų uždangalų kategorijai. Ekonomiškai efektyvios išorinės žaliuzės, pažymėtos CE ženklu, ne tik padidina mūsų kliento turto vertę, nes puikiai atrodo, bet ir tinka komercinėms ar buitinėms apsauginėms roletams. Metalinės presuotos aliuminio langinės užtikrina aukštą apsaugą nuo įsilaužimo, ypač jei jos naudojamos kaip roletai, priešgaisrinės žaliuzės, pramoninės durys arba kaip standartinės buitinės roletai. Palyginus mūsų apsauginės žaliuzės aliuminio juostas su cinkuoto plieno skersiniais, mūsų skersiniai yra lengvesni, todėl jų valdymas bus lengvesnis. Galėsime jas naudoti kaip buitines volas ir galbūt kaip vidines langines arba išorines greitaeigias duris. Visi Knall internetinėje parduotuvėje rasti roletų modeliai pasižymi aukšta šilumos izoliacija. Mūsų klientai yra apsaugoti nuo per didelio karščio vasarą ir šilumos nuostolių šaltuoju metų laiku bei žiemą. Mūsų apsauginėmis langinėmis apšiltinta įstaiga suteiks daugybę pranašumų, nes bus mažesnės namų priežiūros išlaidos ir galimybė viduje sutalpinti daugiau šilumos, kol lauke šalta. Jei nuspręsite įsigyti elektrines langines, kurios yra Knall parduotuvėje, galite būti tikri dėl mūsų profesionalių akreditacijų, visos mūsų langinės atitinka ES teisės aktus, bus tinkamos komerciniam ir pramoniniam naudojimui. Mūsų priešgaisrinės žaliuzės siūlo priešgaisrinę apsaugą (priešgaisrinės žaliuzės yra tokios, kurios neturi saulės energijos, jose naudojamos baterijos gali sukelti problemų gaisro metu).

Patogus gyventi ar naudoti kaip roletus garažo vartams

Apsauginės izoliuotos žaliuzės yra labai populiarios, jos apsaugo nuo šilumos ar šilumos nuostolių komercinių įmonių būstinėms ar komunaliniams pastatams. Mūsų apsauginės žaliuzės yra daugiafunkcės ir šiuolaikiškos. Roletai turi daugybę spalvų, kuriuos galima derinti prie fasado, įskaitant dirbtinės medienos langines. Elektrinių langinių veikimas yra saugus komercinėms JK pramoninėms durims arba buitiniam naudojimui, įskaitant roletus automobiliui. Langai yra atsakingi už maždaug 80% vidaus šildymo vasarą, o žiemą apie 30% namo šilumos išeina pro langai. Mūsų gaminamos izoliuotos žaliuzės padidina atsparumą šilumai ir jos nuostoliams. Tai sumažina pastato energijos nuostolius ir padeda sutaupyti išmatuojamą kiekį.

roletai pagal užsakymą

Roletai yra pagaminti iš geriausių medžiagų, o tai reiškia labai aukštą kokybę. Roletų profiliai yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lakšto, kuris yra padengtas dviejų sluoksnių laku PUR - RA sistemoje, kuri pasižymi padidintu atsparumu dilimui. Greito apyvartumo dėka mūsų klientai gali gauti savo kokybiškos priešgaisrinės žaliuzės greitai pagaminamos.

žaliuzės nuo įsilaužimo

Mūsų gaminamų langinių ir roletų tipai

Mūsų roletų montavimas yra labai paprastas, dauguma žmonių, kurie perka langines internetu, tai daro patys, ty kaip roletus vidaus ar plantacijų langines. Greitaeigiai vartai siūlo daugybę privalumų, jie apsaugo JK namus, jiems nereikia remonto, ir galite būti tikri, kad garažo durys greitai atsidarys, jei norite vairuoti automobilį. „Pasidaryk pats“ plantacijų langinės niekuo nesiskiria nuo tų, kurių montavimui samdytumėte statybininkų komandą, jos tiesiog pigesnės, nes statybų įmonei daugiau pinigų neduodate. Nusprendus pirkti langines iš internetinio gamintojo, reikia rinktis tokią internetinę parduotuvę, kuri būtų patikimas informacijos šaltinis. Knall internetinė parduotuvė ir gamintojas turi daugiau nei 7 metų patirtį. Gaminame ir vykdome eksporto užsakymus visoje Europoje, instrukcijos, esančios viršutiniame dešiniajame užsakymo vartotojo sąsajos kampe, padės be problemų tinkamai išmatuoti ir apsipirkti langines. Roletų montavimas gali būti įtrauktas į pastato projektą, tačiau jie gali būti montuojami ir esamuose pastatuose. Statomose patalpose įrengiamos įleidžiamos žaliuzės; jie skirti sukurti lango angą išorinėse ir vidinėse pastatų sienose. Jį galima įrengti jau esančiame pastate, tačiau tam reikia atlikti tam tikrus sąramos pakeitimus. Įleidžiamos žaliuzės dėžutės priekyje turi griovelį, leidžiantį atlikti bet kokį tinkavimą, kad jos būtų sunkiai matomos. Išoriškai montuojami roletai, kitaip tariant, prisitaikantys roletai, pirmiausia skirti montuoti jau esamuose pastatuose. Jų surinkimas nereikalauja specialių paruošimų ir jie nėra integruoti su langu – netrukdo pastato būklei. Jie gali būti montuojami lango įduboje arba tiesiai ant sienos. Langinių dėžutės dydis priklauso nuo langinių šarvų profilio aukščio ir lango angos aukščio.

išorinių roletų spalvos


Ar yra išorinės balkono žaliuzės?

Mūsų žaliuzės gali būti naudojamos norint pritvirtinti balkono duris į namą ar butą. Jie yra idealus sprendimas apsisaugoti nuo vidaus šildymo, kurį verta rinktis, jei saulės spinduliai ypač vargina tam tikroje jūsų namų patalpoje.

Kas yra išorinės žaliuzės?

Išorinės roletai yra neatsiejamas tiek daug pastatų – tiek gyvenamųjų, visuomeninių – elementas. Jie ne tik funkcionalumu, bet estetika, suteikiant pastato fasadui savitumo. Mūsų internetinėje apsaugos esantys roletai efektyviai interjerą nuo saulės spindulių.

Kokios yra išorinių žaliuzių savybės?

Pagrindinis kiekvieno roleto elementas yra profiliai, kurie gali skirtis medžiaga, forma ar spalva. Tinkamų profilių pasirinkimas yra labai svarbus vaidmuo funkcionalumui ir estetikai.

Renkantis roletų spalvą, verta atkreipti dėmesį ne tik į estetinį klausimą, bet ir į tai, kaip spalva paveiks roleto šilumines savybes. Ypač efektyvios šiuo aspektu bus baltos išorinės žaliuzės. Jie ne tik sukurs oro pagalvę su izoliacinėmis savybėmis, bet ir atspindi saulės šviesą – pagrindinę patalpų perkaitimo priežastį vasarą.

Ar gali išoriniai roletai reguliuoti siūlome?

Išorinės žalios gali veiksmingai paveikti sukeliau patalpose. Priklausomai nuo užuolaidų ir profilių medžiagos bei spalvos, roletai gali efektyviai blokuoti saulės spindulius, neleisdami kambariams perkaisti karštomis dienomis. Dėl to jie gali padėti palaikyti patogią pastato viduje, o tai teigiamai veikia vartotojų komfortą.

Išoriniai roletai – ar jie suteikia akustinį komfortą?

Išorinių pagalba galite reguliuoti ne tik žalių. Su šio tipo roletais galime pagerinti patalpų akustinį komfortą. Dėl tinkamo dizaino ir parinktų medžiagų vaidmens gali efektyviai slopinti iš išorės sklindantį triukšmą, ypač besikeičiantį triukšmingomis miesto sąlygomis.

Ar išorinės roletai užtikrina saugumą?

Saugumas yra vienas svarbiausių aspektų, į kurį verta atkreipti dėmesį į renkantis išorinę roletus. Gerai pagaminti ir sumontuoti jie gali būti papildomai kliūtimi potencialiems įsilaužėliams. Čia svarbūs ir profiliai – kuo jie tvirtesni ir patvaresni, tuo didesnį saugumą užtikrina.

Ar galima įsigyti išorines žaliuzes stogo langams?

Stogo langai – tai specifinis langų tipas, kuriam reikalingas tinkamas požiūris renkantis išorines roletus. Dėl savo vietos ir formos standartinės žaliuzės gali netikti. Vietoje jų rekomenduojama naudoti specialias stogo roletus, pritaikytas šių langų specifikai. Stogo žaliuzes Knall rasite atskirame skirtuke – „Roletai“

Tokie išoriniai roletai stogo langams dažnai būna su specialiais kreiptuvais, kurie garantuoja stabilų ir saugų roletų darbą. Negana to, juos galima pritaikyti elektrai ar net saulės energijai pavarai, o tai žymiai padidino jų naudojimo komfortą.

Ar tinklelius nuo uodų galima naudoti kaip priedą prie išorinių žaliuzių?

Visur išorinėse roletuose įrengiami tinkleliai nuo uodų, kurie apsaugo patalpas nuo vabzdžių ir kitų smulkių organizmų. Tai naudinga šiltaisiais mėnesiais, kai ypač norime gauti gryną oru nesijaudinti dėl nepageidaujamų įsibrovėlių.

Tinkleliai nuo uodų gali būti montuojami pastoviai arba kaip papildomas elementas, kurį galima lengvai išardyti. Mūsų esantys išoriniai roletai su tinkleliu nuo uodų reikalų turi tinklelį nuo uodų, kuris veikia nuo išorinių rolių šarvų, todėl tinkleliu nuo uodų lengvai naudotis neuždengiant roleto.

Koks yra išorinių roletų pavaros pasirinkimas?

Tinkamos išorinių vaidmenų pavaros pasirinkimas yra svarbus klausimas, turintis įtakos vaidmens patogumui ir funkcionalumui. Tradiciškai naudojamos mechaninės pavaros, tokios kaip juostos ir spyruoklinės pavaros, yra lengvai naudojamos ir nereikalaujamos energijos. Tačiau vis labiau pasirenkamos elektrinės pavaros, kurios siūlo didesnį naudojimo komfortą ir nuotolinio valdymo galimybę.

Ar išorinės žaliuzės padidins mano turto vertę?

Taip, roletų įrengimas dažnai vertinamas kaip keičiamas turto priedas.

Ar galiu juos naudoti pats?

Jei turite tinkamus įrankius ir šiek tiek valios, diegimas sukelia kelti problemas. Jei kyla abejonių, šią užduotį visada galite perduoti specialistams.

Kokios yra išorinių vaidmenų priežiūros išlaidos?

Priežiūros išlaidos paprastai yra mažos. Tačiau, atsižvelgiant į naudojamą tipą ir medžiagą, gali prireikti reguliariai valyti ir galbūt sutepti mechanizmą.

Ar išorinės žaliuzės taupo energiją?

Taip, gerai suprojektuoti ir sumontuoti išoriniai roletai gali ženkliai apsaugoti pastato šilumos izoliaciją, o tai savo ruožtu gali padidinti šildymo ar oro kondicionavimo sąskaitą.

Ar yra įvairių rūšių išorinės žaliuzės?

Taip, yra įvairių rūšių – nuo aukščiau montuojamų ritininių žaliuzių, integruojamųjų vaidmenų iki sieninių ritininių žaliuzių. Kiekvienas iš šių tipų turi savų privalumų ir trūkumų, į kuriuos verta atsižvelgti į individualius poreikius.

Ar galiu pritaikyti žaliuzių spalvą ir stilių prie savo fasado?

Spalvos ir stilistikos galimybės dažniausiai yra labai turtingos, o tai leidžia lengvai priderinti roletus prie individualių poreikių ir skonio.

Kaip susidoroti su gedimais ir žala?

Sugedus mechanizmui ar sugadinus materialinius patarimus, rekomenduojama kreiptis į profesionalų servisą. Kai tai problemas lengvas, bet kai komponentas gali tekti pakeisti ar net visas žaliuzes

Ar išorinės žaliuzės yra atsparios oro sąlygoms?

Dauguma šiuolaikinių lauko žaliuzių yra sukurtos taip, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas – nuo stipraus vėjo iki krušos. Tačiau prieš perkant svarbu įsitikinti, kad pasirinkta prekė atitinka visus būtinus kriterijus.

Kokios yra išorinių žaliuzių valdymo galimybės?

Valdymo galimybės yra įvairios – nuo tradicinių kabelių ar švaistiklio mechanizmų, elektrinio valdymo iki pažangių sistemų, sujungtų su išmaniaisiais namais.