Vertikalios žaliuzės Classic 127mm - Belcanto 0150 White

/

Vertikalios žaliuzės Classic 127mm

Loading...

Įvertinkite šį produktą:

Loading...

Klientų nuomonė:

Vertikalios žaliuzės Classic 127mm Pagaminta pagal išmatavimus Vertikalios žaliuzės, spalvos Belcanto 0150 White, Knall internetinėje parduotuvėje. Balta – viena dažniausiai interjere pasirinkimų spalvų. Tai asocijuojasi su grynumu, gaivumu ir elegancija. Balta taip pat yra neutrali spalva, todėl ją galima lengvai derinti su kitomis spalvomis. Miegamajame galite naudoti baltas sienas ir spalvingus priedus, kad sukurtumėte ramią, atpalaiduojančią atmosferą. Virtuvėje ir svetainėje balta spalva gali suteikti kambariui ryškumo ir erdvės, o tai ypač svarbu mažuose namuose ir butuose. Balta taip pat puikiai tinka naudoti kaip pagrindinę spalvą minimalistiniame interjere, kur užtenka kelių papildymų, kad patalpoje suteiktų asmeniškumo. Bet kokiu atveju balta universali spalva, kuri ne tik suteikia elegancijos, bet ir padeda sukurti ramią atmosferą yra interjeroose.

Vertikalios žaliuzės Classic 127mm

Vertikalios žaliuzės Vertikalios su 127 mm pločio pelekais
two years warranty safe shopping factory online 100% made in EU
tobulas atitikimas Vertical blinds Klasikinis 127mm

tobulas atitikimas

Vertikalios 127 mm vertikalios žaliuzės klasikinėje versijoje yra puiki alternatyva užuolaidoms butuose, viešbučiuose ar biuruose. Jie yra labai geras sprendimas tose vietose, kur yra dideli plotai, kuriuos reikia uždengti. Vertikalės puikiai tinka didelių langų dekoravimui, įskaitant peržiūros langus. Jie puikiai padeda apsaugoti bet kurią patalpą nuo per didelio saulės poveikio, tuo pačiu padidindami jaukumo ir komforto jausmą. Galimos labai sodrios spalvos, taip pat įvairios medžiagos leidžia jas priderinti prie bet kokio interjero.

Visas vertikales gaminame pagal dydį, todėl jos visada puikiai derinamos.

high quality Vertical blinds Klasikinis 127mm

Aukštos kokybės medžiagos

Mūsų siūlomos vertikalios žaliuzės yra pagamintos iš pasirinktų medžiagų, garantuojančių aukščiausią jų kokybę. Verticale yra aprūpintas aukščiausios kokybės mechanizmu, kuris leidžia lentjuostes perkelti ir pasukti.. Mūsų Verticale yra labai praktiškas, patogus ir estetiškas sprendimas. Vertikalios žaliuzės kaip saulės skydeliai puikiai atlieka savo funkciją namuose, biuruose, bankuose ir viešbučiuose. Vertikalė – tai ne tik dekoratyviniai privalumai, sukuriantys individualų ir unikalų interjero dizainą, bet visų pirma galimybė labai tiksliai reguliuoti patenkančios šviesos kryptį ir kiekį.

Vertikalių tipai Vertical blinds Klasikinis 127mm

Vertikalių tipai

Verticale yra puikios apsaugos nuo saulės garantija ir puiki idėja uždengti didelius plotus pastato viduje, pavyzdžiui, įstiklintas sienas, atskirti darbo vietas ar padalinti konferencijų sales. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti 4 rūšių vertikalias žaliuzes:

 • Klasikinis 127mmklasikinė elegancija, 127 mm pločio lamelės Galimos 2 viršutinio bėgelio spalvos: baltas ir sidabrinis valdymas grandine + virvele ir elektrine pavara, klasikinės formos aliuminio viršutinis latakas
 • Klasikinis 89mmklasikinė elegancija, 89 mm pločio lamelės, galimos 2 viršutinio bėgelio spalvos: balta ir sidabrinė valdymas grandine + virvele ir elektrine pavara, klasikinės formos aliuminio viršutinis latakas
 • Premium 127mmPrestižinis pusapvalis aliuminio viršutinis bėgelis, kurį galima rinktis iš 5 elegantiškų spalvų: baltos, sidabrinės, rudos, juodos ir šampano spalvos. 127mm juostos, valdymas grandinėle + virvele arba strypu.
 • Premium 89mmPrestižinis pusapvalis aliuminio viršutinis bėgelis, kurį galima rinktis iš 5 elegantiškų spalvų: baltos, sidabrinės, rudos, juodos ir šampano spalvos. Lamelės 89mm, valdymas grandinėle + virvele arba strypu.
Charakteristikos Vertical blinds Klasikinis 127mm

Charakteristika

 • labai patogus ir lengvas aptarnavimas
 • aukštas gaminio estetikos lygis
 • viršutinis bėgis pagamintas iš aliuminio
 • greitas montavimas su lubų spaustukais arba ant sieninių laikiklių
 • lamelės, pagamintos iš 89 arba 127 mm pločio medžiagų
 • 5 unikalios viršutinės bėgelio spalvos galimos aukščiausios kokybės versijoje
 • platus įvairių tamsumo lygių audinių spalvų ir raštų asortimentas, įskaitant medžiagas su higienišku ir nedegumo sertifikatu
 • galimybė naudoti elektrinį valdymą
 • Maksimalus plotis: 4000 mm (400 cm)
  Maksimalus aukštis: 4000 mm (400 cm)
vertical 1.png (763 KB) Vertical blinds Klasikinis 127mm

Vertikalus 1

Langų uždangalas Vertikal yra idealus sprendimas biuruose ar visuomeniniuose pastatuose; taip pat galima sukurti pertvaras, pvz., gydytojų kabinetuose. Vertikal 1 serijoje yra šviesūs ekru atspalvių audiniai, su kitokiu audinio pynimu arba pritaikytais dekoratyviniais aukso ar sidabro raštais. Paletėje taip pat yra smėlio ir rudos spalvos, granatų ir juodos spalvos. Kai kurie raštai turi auksinį siūlą. Juostos yra 89 ir 127 mm pločio.

vertical 2.png (1.52 MB) Vertical blinds Klasikinis 127mm

Vertikalus 2

The Vertikalus 2 series offers an extensive color palette - from more subdued colors, e.g. white, ecru, beige, to e.g. intense fuchsia, orange or green in two shades, lighter and darker. vertikal will protect buildings with large glazing from the sun. The strips of material are put on a rail mounted to the ceiling, so they can also be used to create partition walls. The vertical is available in two widths: 89cm and 127mm.

vertical 3.png (1.48 MB) Vertical blinds Klasikinis 127mm

Vertikalus 3

Vertikali 3 serija – tai įvairių lamelių audinių kolekcija; tiek spalvų, tiek medžiagų tekstūrų atžvilgiu. Paletėje yra prislopintos spalvos – visi rudos atspalviai (šviesi ir tamsesnė), tamsiai mėlyna ir pilka, taip pat balta ir juoda. Yra ir intensyvesnių spalvų – raudona, violetinė ir žalia. Kai kuriuose raštuose audinys austas šviesesniu siūlu, kuris sukuria vizualų melanžo efektą. Lamelinis audinys yra dviejų pločių – 89 ir 127 mm.

vertical 4.png (1.37 MB) Vertical blinds Klasikinis 127mm

Vertikalus 4

The Vertikalus 4 series includes smooth fabrics of a uniform color and fabrics with an irregular structure, which gives the effect of accentuating individual weaves and, as a result, the impression of color irregularity. The effect is also visible from a distance. The series is extensive in terms of colors, there are dark and light colors in it; in various shades. In addition, there are also intense colors such as turquoise, orange or yellow. Vertikal is a very good way to protect the headquarters of companies or institutions with large glazing from the sun. The width of the slats - 89 and 127mm.

Knall how to order

Kaip užsisakyti?

Tai neįtikėtinai lengva nusipirkti Knall parduotuvėje. Tiesiog užpildykite reikiamus prekės parametrus ir įdėkite į krepšelį. Kad nesuklystumėte, geriausia vadovautis mūsų instrukcijomis, kurios yra po klaustukais viršutiniame dešiniajame kiekvieno žymės langelio kampe. Prieš įtraukdami prekę į krepšelį, po centrine nuotrauka visada galite pamatyti esamą jos kainą.

panašių produktų