Roller Blind - MGS puskasetė - A 601 Camila white

/

Roller Blind - MGS puskasetė

išsiskleidė
4.4 cm cm 15.5 cm 1.67 cm
sulankstytas
cm
Loading...

Įvertinkite šį produktą:

Loading...

Klientų nuomonė:

Roletai - MGS puskasetė > Vidaus žaliuzės > tamsinimas / užtemimas > Pagaminta pagal išmatavimus Vidiniai roletai Balta – viena dažniausiai interjere pasirinkimų spalvų. Tai asocijuojasi su grynumu, gaivumu ir elegancija. Balta taip pat yra neutrali spalva, todėl ją galima lengvai derinti su kitomis spalvomis. Miegamajame galite naudoti baltas sienas ir spalvingus priedus, kad sukurtumėte ramią, atpalaiduojančią atmosferą. Virtuvėje ir svetainėje balta spalva gali suteikti kambariui ryškumo ir erdvės, o tai ypač svarbu mažuose namuose ir butuose. Balta taip pat puikiai tinka naudoti kaip pagrindinę spalvą minimalistiniame interjere, kur užtenka kelių papildymų, kad patalpoje suteiktų asmeniškumo. Bet kokiu atveju balta universali spalva, kuri ne tik suteikia elegancijos, bet ir padeda sukurti ramią atmosferą yra interjeroose.

Roller Blind - MGS puskasetė

MGSs roletai pasižymi dideliu universalumu. Jis sujungia klasikinių roletų funkcijas su roletų stiliumi ir išvaizda kasetėje. Su universaliomis rankenomis žaliuzę galima montuoti visur.
two years warranty safe shopping factory online 100% made in EU
puikiai tinka roller blind MGS

puikiai tinka

„Laisvai pakabinamas MGS“ – MGS žaliuzės pasižymi plačiu pritaikymu. Jis sujungia laisvai pakabinamos žaliuzės funkcijas su kasetinio roleto stiliumi ir išvaizda. Roletai puikiai tinka biuro, svetainės, vonios ar vaikų kambario dekoravimui ir šešėliavimui. Puikiai tinka dideliems paviršiams užtemdyti. Estetinė išvaizda, nesudėtingas montavimas – tai savybės, dėl kurių aklas toks populiarus tarp klientų.

Visos mūsų žaliuzės yra pagamintos pagal išmatavimus, todėl jos visada puikiai tinka.

mgs Roller Blinds - MGS half cassette

Charakteristikos

  • savaime stabdomas grandinės mechanizmas, leidžiantis sustabdyti roletą bet kurioje padėtyje
  • galimos įrangos spalvos (mechanizmas, rankenos, grandinėlė): balta, ruda
  • dengiantis profilis, panašus į kasetę
  • plain and day&night fabrics available
  • galimybė padengti didelius paviršius
  • galima tvirtinti prie sienos, lubų, per kaiščius
  • roleto veikimas: grandinėlė
  • platus audinių spalvų pasirinkimas.
Knall how to order

Kaip užsisakyti?

Tai neįtikėtinai lengva nusipirkti Knall parduotuvėje. Tiesiog užpildykite reikiamus prekės parametrus ir įdėkite į krepšelį. Kad nesuklystumėte, geriausia vadovautis mūsų instrukcijomis, kurios yra po klaustukais viršutiniame dešiniajame kiekvieno žymės langelio kampe. Prieš įtraukdami prekę į krepšelį, po centrine nuotrauka visada galite pamatyti esamą jos kainą.

panašių produktų