Pieštukų klostuotos užuolaidos

Pencil Pleat Curtains ant bėgelių – inovatyvus užuolaidų išdėstymo būdas, jose į takelio užuolaidą pastoviai įsiūti nedideli plastikiniai kabliukai, kurie užtikrina, kad audinys visada klostysis vienodais intervalais.

Mikroflex užuolaidų bėgių užuolaidos

Pristatome revoliucinę „Mikroflex Curtain Track System“ sistemą, kuri keičia žaidimą langų dangų srityje. Sukurta itin tiksliai, šioje avangardinėje sistemoje naudojami aviacinės klasės aliuminio vikšrai, kurie ne tik užtikrina bekompromisį patvarumą, bet ir palengvina užuolaidų slydimą be vargo. Atskleidžiant naują pritaikymo standartą, kiekvienas takelis gali būti kruopščiai pritaikytas, kad atitiktų lango matmenis milimetro tikslumu, taip pašalinant bet kokią nesutapimo galimybę. Patikrinkite daugiau:

Mikroflex užuolaidų bėgių užuolaidos

Pieštukų klostuotos užuolaidos

Dekoratyvinių užuolaidų ir tinklinių užuolaidų ypatybės

Dekoratyvinių užuolaidų audiniai yra natūralūs, identiški romėniškų užuolaidų audiniams. Dėl aukštos kokybės audinių ir raukinių jie atrodo ir išdėstomi labai patraukliai. Tuo pačiu natūralių medžiagų naudojimas puikiai dera prie naujausių interjero dizaino tendencijų, kurios grįstos paprastumu, minimalizmu ir gamta. Dėl to užuolaidos ir/ar užuolaidos (priklausomai nuo pasirinktos medžiagos) papildo interjerus, įrengtus pagal šiuolaikinius interjero architektūros projektus. Kartu negalima pamiršti, kad užuolaidos yra pats klasikiniausias langų uždengimo būdas. Bėgant metams keitėsi audiniai, tam tikrų spalvų, išaugo naudojamų medžiagų kokybė. Taip pat vis dažniau naudojamos pačios užuolaidos (be užuolaidų), kurias nuslinkus paliekama atvira (dažnai didelių) stiklų erdvė. Namas tampa kupinas erdvės ir šviesos, o jo interjero dizaine dera klasika ir modernumas. Tokiu būdu užuolaidos tampa vienu universaliausių lango erdvės dekoravimo ir šešėliavimo būdų.
Individualizuotos užuolaidos

Medžiagos ir spalvos

Spalvų pasirinkimas ir medžiaga, iš kurios bus siuvamos užuolaidos, turi atitikti interjero dizainą ir jo dydį. Pagrindinė užuolaidų užduotis – kuo labiau sumažinti į patalpą patenkančios saulės šviesos kiekį ir papuošti jos interjerą; užuolaidos daugiausia atlieka dekoratyvinę funkciją. Atviri langai suteikia visą namą šviesos ir erdvės; tačiau šiltesnėmis dienomis per daug saulės gali prisidėti prie nemaloniai aukštos temperatūros. Užlenkta užuolaidų medžiaga sumažins saulės patekimą, taigi ir šilumą į vidų. Be to, jis sumažins žalingą UV spindulių poveikį, dėl kurio gali išblukti sienų ir baldų spalvos. Antroji, ne mažiau svarbi užuolaidų ir užuolaidų funkcija yra susijusi su interjero dizaino stiliaus papildymu. Didžiulis užuolaidų ir užuolaidų privalumas – universalumas, todėl itin gerai atrodo tiek moderniu, tiek klasikiniu stiliumi dekoruotuose kambariuose. Be to, jie puikiai tiks ir kitokio dydžio (kvadratinių metrų) namuose/butuose. Tačiau abiem šiais atvejais reikia tinkamai parinkti audinio storį ir tekstūrą.

Mažesnėms patalpoms geriausiai tiks šviesių spalvų, lygios arba labai subtilaus šviečiančio rašto, pasiūtos iš plonesnių medžiagų. Dėl to interjeras taps optiškai didesnis. Užuolaidos, skirtingai nei žaliuzės, nėra integruotos į langą, bet užima aplink jį esančią erdvę; sunkūs ir tamsūs gali dominuoti mažesniuose interjeruose. Panašiai yra ir su intensyviais sienų ar baldų spalviniais akcentais – užuolaidos ir/ar užuolaidos tokiame interjere yra tik fonas ir jų spalvos turėtų būti neutralios.
Individualizuotos microflex užuolaidos

Microflex užuolaidų sistemos

„Microflex“ užuolaidos – inovatyvus užuolaidų išdėstymo būdas, jose pastoviai įsiūti nedideli plastikiniai kabliukai, kurie užtikrina, kad audinys visada būtų sulankstytas vienodais intervalais. Šis tvirtinimo būdas gali sėkmingai pakeisti klasikines užuolaidas su skirtukais. Kadangi kasdieniame gyvenime natūralu, kad užuolaidas galima dažnai varstyti ir užsegti, perkant jas reikia tinkamai išmatuoti ilgį. Idealiu atveju jie turėtų baigtis maždaug 1,5 cm virš grindų.

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Užuolaidos matuojamos metrais; užsegus Microflex žiedus ar kabliukus, visa tai bus dvigubai mažesnė. Žiedai (kreipiančiosios) yra 4 cm skersmens, rinkinyje yra 6 žiedai 1 metre. Atliekant matavimus, reikia manyti, kad užuolaida turi baigtis 1,5 cm virš grindų. Taip įstumiant/išstumiant dugnas nesusiteps.

Kaip pasirinkti spalvą
Užuolaidos gali turėti užtemdymo funkciją, tuomet galima rinktis tamsesnes spalvas ir storesnę audinio tekstūrą. Jie taip pat gali veikti kaip užuolaidos, o vėliau yra siuvami iš subtilių ir skaidrių medžiagų. Pasirinkimas dažnai priklauso nuo patalpos funkcijos, pavyzdžiui, miegamajame reikės daugiau užtemdymo, o virtuvėje ar svetainėje – mažesnio. Užuolaidų spalvos priklauso ir nuo to, kaip įrengtas interjeras; šis stilius gali turėti įtakos audinio spalvai, tekstūrai arba audinio su raštu pasirinkimui. Interjero dydis taip pat gali nulemti spalvą; mažesniuose tamsių spalvų roletai neturėtų atsirasti, nes gali optiškai sumažinti.

Kaip montuoti
Užuolaidos gali būti kabinamos ant vamzdinių užuolaidų bėgelių arba specialių Microflex kabliukų. Abiem atvejais audinys bus estetiškas. Mūsų parduotuvėje yra ir elektriniai užuolaidų bėgeliai, kurie žymiai palengvina užuolaidų perkėlimą. Tai bus ypač svarbu užsakant didelių dydžių užuolaidas ir kai audinys, iš kurio jos bus siuvamos, bus storas, taigi ir sunkesnis.

Kaip valyti
Užuolaidas galima skalbti skalbimo mašinoje, o paskui lyginti – pagal ant audinio esančias instrukcijas. Didelėms užuolaidoms/užuolaidoms, kurių negalima skalbti mašinoje, naudokite skalbimo paslaugą.