Užuolaidos su kilpomis

Užuolaidos su kilpomis yra pats klasikinis dekoratyvinių užuolaidų kabinimo būdas. Žiedo skersmuo 4cm, standinimo diržo plotis 10cm. Jie dedami virš lango.

Grommet užuolaidos

Padidinkite bet kurios interjero erdvės estetinį patrauklumą ir funkcionalumą su įvorėmis – prabangiu langų uždengimo sprendimu, kuriame naujovės sujungiamos su senais dizaino principais. Sudėtyje yra aukštos kokybės audinys, įsriegtas per elegantiškas metalines kilpas, įvorės yra nepriekaištingos, banguotos užuolaidos, kurios bet kokiam kambariui suteikia vizualinio gylio ir lytėjimo. Šios kruopščiai pagamintos langų apdailos priemonės užtikrina sklandų šviesos filtravimą, pagerina atmosferą ir suteikia išskirtinį privatumą. Jiems būdingas ilgaamžiškumas kyla dėl tvirtų europietiškų komponentų, o paprastas montavimas leidžia lengvai pritaikyti juos pagal poreikius, sklandžiai integruojantis su šiuolaikinio ar tradicinio dizaino motyvais. Kruopščiai sukonstruotos užuolaidos su įvorėmis atspindi optimalų elegancijos, ilgaamžiškumo ir funkcinio efektyvumo derinį, paversdamos paprastus langus įspūdingais židinio taškais. Patikrinkite daugiau:

Grommet užuolaidos

Užuolaidos su kilpomis

Dekoratyvinių Eyelet užuolaidų ir tinklinių užuolaidų ypatybės

Storio skirtumai turi įtakos užuolaidų funkcijai; jie gali pakeisti užuolaidas ir į patalpas patekti daugiau šviesos. Storio skirtumai taip pat reiškia, kad užuolaidas galima naudoti ir mažesnės erdvės patalpose. Dėl to, kad užuolaida sukuria kažką panašaus į rėmą aplink langą ir negali būti integruota į jo erdvę, mažesniuose interjeruose turėtų būti naudojami subtilesni ir lygesni, be raštų audiniai.

Medžiagos ir spalvos

Dekoratyvinių užuolaidų audinių pasiūla labai plati. Pasirinkimas taikomas spalvoms, medžiagos storiui, tekstūroms ir ornamentiniams raštams. Visi audiniai natūralūs. Jie taip pat yra aukštos kokybės. Negana to, užuolaidų pasiūla pagal užsakymą leidžia priderinti prie įvairių, taip pat ir nestandartinių, matmenų langų.

Tačiau jei dekoratyvinės užuolaidos atsiras mažesniuose interjeruose, verta rinktis lygią medžiagą, be dekoratyvinių raštų ar dekoracijų. Be to, čia spalvos turėtų būti šviesesnės, kad būtų išvengta optinio efekto, kuo labiau sumažinant patalpos dydį.
Užuolaidos ant žiedų

Subtilesni ir lengvesni audiniai taip pat puikiai tiks tokiose patalpose kaip svetainės (dažnai sujungtos su virtuve), ty kur mums reikia daug šviesos dienos metu. Šio tipo audiniai pritemdys šviesą ir užtemdys interjerą, tačiau visiškai neatskirs saulės spindulių. Kita vertus, storesni audiniai puikiai tiks ten, kur turėtų būti užblokuota šviesa, pvz., miegamajame. Jam reikia ne tik daugiau vėsinimo (apsaugos nuo saulės dieną), bet ir nutraukti dirbtinės šviesos srautą naktį.

Didelėse erdvėse galite saugiai naudoti tamsesnių spalvų medžiagas, pasižyminčias stora tekstūra ir (arba) dekoratyviniais raštais. Didelėje patalpoje uždanga nesumažins savo dydžio, todėl erdvė taps šiltesnė ir jaukesnė. Tuo labiau, kad dabar tokios užuolaidos dažnai būna visiškai atidarytos dienos metu; lango erdvė atvira, o interjeras pilnas šviesos.
Banguotos užuolaidos pagal išmatavimus

Užuolaidų sistemos vamzdiniams užuolaidų stulpams

Vamzdiniai užuolaidų strypai yra pats klasikinis dekoratyvinių užuolaidų kabinimo būdas. Jie dedami virš lango. Jie pasižymi aukšta kokybe ir minimalistiniu dizainu. Jie palaiko užuolaidų medžiagą ir kartu su ja susilieja dėl savo klasikinių spalvų. Natūralu, kad kasdien užuolaidas galima dažnai varstyti ir užsidaryti; Todėl perkant juos reikia tinkamai išmatuoti ilgį. Idealiu atveju jie turėtų baigtis maždaug 1,5 cm virš grindų. Įvorės palengvina atidarymą ir slydimą. Užuolaidos ant įvorių yra užuolaidos su metaliniais žiedais, įsiūtais į skylutes, kurių dėka viskas lengvai slysta per užuolaidų strypą.

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Užuolaidos matuojamos metrais; užsegus Microflex žiedus ar kabliukus, visa tai bus dvigubai mažesnė. Žiedai (kreipiančiosios) yra 4 cm skersmens, rinkinyje yra 6 žiedai 1 metre. Atliekant matavimus, reikia manyti, kad užuolaida turi baigtis 1,5 cm virš grindų. Taip įstumiant/išstumiant dugnas nesusiteps.

Kaip pasirinkti spalvą
Užuolaidos gali turėti užtemdymo funkciją, tuomet galima rinktis tamsesnes spalvas ir storesnę audinio tekstūrą. Jie taip pat gali veikti kaip užuolaidos, o vėliau yra siuvami iš subtilių ir skaidrių medžiagų. Pasirinkimas dažnai priklauso nuo patalpos funkcijos, pavyzdžiui, miegamajame prireiks daugiau užtemimo, o virtuvėje ar svetainėje – mažesnio. Užuolaidų spalvos priklauso ir nuo to, kaip įrengtas interjeras; šis stilius gali turėti įtakos audinio spalvai, tekstūrai arba audinio su raštu pasirinkimui. Interjero dydis taip pat gali nulemti spalvą; mažesniuose tamsių spalvų roletai neturėtų atsirasti, nes gali optiškai sumažinti.

Kaip montuoti
Užuolaidos gali būti kabinamos ant vamzdinių užuolaidų bėgelių arba specialių Microflex kabliukų. Abiem atvejais audinys bus estetiškas. Mūsų parduotuvėje yra ir elektriniai užuolaidų bėgeliai, kurie žymiai palengvina užuolaidų perkėlimą. Tai bus ypač svarbu užsakant didelių dydžių užuolaidas ir kai audinys, iš kurio jos bus siuvamos, bus storas, taigi ir sunkesnis.

Kaip valyti
Užuolaidas galima skalbti skalbimo mašinoje, o po to lyginti – pagal instrukcijas, esančias ant audinio. Didelėms užuolaidoms/užuolaidoms, kurių negalima skalbti mašinoje, naudokite skalbimo paslaugą.

Kodėl verta pirkti užuolaidą Knall internetinėje parduotuvėje?

Mūsų internetinė parduotuvė klientams suteikia išskirtinį būdą papuošti savo namų interjerą. Didžioji dauguma mūsų gaminių, įskaitant pakabas užuolaidoms, elektrinius užuolaidų strypus ir, svarbiausia, pačias naujas užuolaidas, todėl kiekvienas mūsų klientas galės įsigyti sau tobulas užuolaidas. Gaminiai pagal užsakymą suteikia papildomų privalumų – dėl plačios spalvų paletės galime puikiai derinti spalvas prie interjero. Nėra jokių problemų nusipirkti užuolaidų priedus mūsų gaminiams.