Romanetės

Romanetės gaminamos pagal išmatavimus, romėniški užuolaidos sistemose su horizontaliu standumu arba be jo:

Romėniško atspalvio žaliuzės

Romėniško atspalvio žaliuzės siūlo išskirtinį estetikos ir funkcionalumo sintezę, įkūnijančią nesenstančią eleganciją, kuri pranoksta trumpalaikes dizaino tendencijas. Sukurtas kruopštus dėmesys detalėms, šiose langų dangose tolygiai išdėstytos horizontalios klostės, kurios grakščiai atsitraukia arba išsiplečia, leidžia sklandžiai valdyti šviesą ir valdyti privatumą. Pažiūrėkite daugiau:

Romanetiškos žaliuzės , romėniškų žaliuzių komplektai

Romėnų žaliuzių komplektai

Atraskite transformuojančią romėniškų žaliuzių rinkinių galią – esminį komponentą pritaikytų langų dangų srityje. Formos ir funkcijos sintezė, šie rinkiniai suteikia dizaino universalumo su inžinerijos tikslumu ir siūlo racionalų požiūrį į tradiciškai daug darbo reikalaujantį projektą.

Romanetės

Romėnų užuolaidų charakteristikos

Romanetės yra unikalus langų uždangalo tipas. Visų pirma, tai kompromisinis sprendimas tarp klasikinių žaliuzių ir užuolaidų bei užuolaidų. Be to, jie dera prie įvairių stilių interjero. Jose derinamas funkcionalumas, ty galimybė efektyviai nuspalvinti patalpas, su išskirtine estetika, daugiausia paremta medžiagos išdėstymu suvyniojus žaliuzes – audinys sukuria dekoratyvinį lambrekiną.

Romanetės pagal dydį

Romos užuolaidos gaminamos iš natūralių medžiagų, todėl laikomos idealiu sprendimu žmonėms, kuriems tradicinės užuolaidos ir užuolaidos yra per sunkios ir taip dominuoja langų erdvėje bei vizualiai sumažina patalpą, o klasikinės žaliuzės atrodo per griežtos. jiems. Romėniškas audinys uždengia šiltus interjerus, nereikia kabinti užuolaidų. Natūrali jų išvaizda susilies su įvairiausiais interjero stiliais: nuo minimalistinio, pavyzdžiui, sukomponuoto skandinavišku stiliumi, iki labiau tradicinių.

Medžiaginių žaliuzių pasirinkimas: su muntin grotelėmis ar be jų priklauso ir nuo lango, kuriame bus kabinama žaliuzė, dydžio. „Muntin“ strypai pirmiausia naudojami didesnių matmenų langinėse, tada nebus problemų dėl medžiagos išdėstymo lygiomis horizontaliomis klostėmis. Ši taisyklė galioja ir plonesnėms, skaidrioms ir permatomoms medžiagoms. Mažesnio paviršiaus languose galite apsieiti be muntin grotelių, net ir su kiek storesniais audiniais – čia medžiaga yra griežtesnė, sukurianti subtilią formą.

Romanetės vertikaliems langams

Romanetės svetainei, virtuvei, miegamajam, vonios kambariui

Kambario tipas neturi įtakos tam, ar jame galima įdėti romėnišką žaliuzę, ar ne. Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomų romėniškų langų žaliuzių plotis yra iki 3 metrų (maksimalus) – todėl puikiai tiks prie didesnių svetainės ar balkono langų. Su madingais dideliais stiklais juos galima išdėstyti dvigubai, vieną šalia kito. Tokio tipo žaliuzės, nepaisant to, kad pagamintos iš natūralių medžiagų, puikiai tiks ir virtuvėje bei vonioje. Tereikia šias patalpas vėdinti, kad audinys neliktų drėgnas.

Romanetės Knall internetinėje parduotuvėje

Knall internetinėje parduotuvėje parengėme romėniškų langų žaliuzių pasiūlymą keturiose grupėse. Kiekviename iš jų galite pasirinkti įvairių spalvų ir skirtingo šviesos perdavimo laipsnio medžiagas. Produktai pasižymi estetika ir aukšta kokybe, jie susideda iš priekinio profilio su Velcro ir atraminio profilio. Be to, mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomos individualiai nurodyto dydžio romėniškos užuolaidos. Praktiškai tai reiškia, kad juos galėsite pritaikyti įvairaus tipo patalpoms, kuriose langai gali skirtis pagal dydį ir turėti nestandartinių dydžių: svetainės langai, balkono ar terasos langai, virtuvės, miegamojo ar vonios langai. Mūsų sukurtos romėninės žaliuzės valdomos grandininiu mechanizmu, kuris yra labai patogus ir leidžia sustabdyti žaliuzes bet kuriame lango aukštyje. Taip pat svarbu, kad mechanizmas yra mažas ir estetiškas. Profilyje, ant kurio dedama medžiaga, yra specialus Velcro užsegimas, todėl nekyla problemų dėl žaliuzių švaros. Tereikia jį atsegti ir išplauti drungname vandenyje su švelnia skalbimo priemone arba nunešti į skalbyklą.

Romėniškos užuolaidėlės montuojamos ant sienos, lango įduboje arba ant lango rėmo. Jų kainos priklauso nuo modelio, dydžio ir pasirinktos medžiagos tipo.

Romėniškos žaliuzės su muntin strypais

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Romėnų užuolaidų matmenys, atitinkantys lango dydį, pateikiami užsakymo metu. Norėdami tai padaryti tinkamai, perskaitykite instrukcijas skirtuke Matavimas .

Kaip pasirinkti spalvą
Romanetės siuvamos iš natūralių medžiagų, todėl dažniausiai derinamos prie interjero stilių, kurių pagrindas – natūralūs aksesuarai, tokie kaip skandinaviškas ar boho. Tada parenkamos daugiausia prislopintos spalvos (pvz., smėlio, pilka). Tačiau romėnų užuolaidų spalvos taip pat yra ryškios, pvz., raudona, o audiniai gali papuošti įvairius raštus. Todėl, nepriklausomai nuo interjero stiliaus, romanetės gali būti priderintos prie atitinkamos spalvų gamos.

Kaip montuoti
Galite patys sumontuoti romėniškas užuolaidas. Savo svetainėje įtraukėme specialias surinkimo instrukcijas; juos rasite skirtuke Surinkimo instrukcijos.

Kaip valyti
Romanetes galima skalbti drungname vandenyje, sumaišytame su švelniu plovikliu; išdžiovinkite išskleistoje padėtyje ir išlyginkite pagal instrukcijas. Didesniems dydžiams užvalkalą geriau nuvalyti skalbykloje. Tas pats pasakytina apie subtilius romėniškų užuolaidų audinius su užuolaidų funkcija.


Kam skirtinguose interjeruose naudojamos romėniškos užuolaidos?

Romanetės – visų naudojamų modernių interjeroose. Romanetės puikiai tiks svetainėje, miegamajame ir virtuvėje. Dėl daugybės galimų dizaino ir spalvų romanetės gali būti pritaikytos prie bet kokio interjero stiliaus.

Svetainėje jie gali tapti pagrindiniu dekoratyviniu tašku. Galite pasirinkti geometrinių raštų romėnišką užuolaidą su elegantiškomis klostėmis, kurios puošniai interjerui modernumo. Miegamajame jie gali padėti sukurti jaukią atmosferą ir kartu reikiamą privatumą. Virtuvėje romanetės yra praktiškos – jos gali būti pagamintos iš lengvai valomo audinio.

Romanetės lango rėmui – kokios jos rūšys ir medžiagos?

Galimi parduodami romėnų užuolaidų variantai. Galite rasti romėniškų žaliuzių, pagamintų iš įvairių medžiagų, nuo medvilnės iki poliesterio iki plono voile. Romėnų užuolaidų medžiagų pasirinkimas priklauso nuo daugelio faktorių, tokių kaip laukiamas estetinis efektas, funkcionalumas, valymo paprastumas. Tai yra mūsų užuolaidų karnizo privalumai.

Be to, yra įvairių romėniškų užuolaidų. Galite rinktis romėniškas žaliuzes su laido mechanizmu, kurį labai paprasta naudoti. Galima rinktis ir romėniškas žaliuzes su spyruokliniu mechanizmu, kuris yra kiek sudėtingesnis, tačiau suteikia daugiau reguliavimo galimybių.

Kur įsigyti pagal dydį pasiūtas romėniškas užuolaidas?

Daug kur galima įsigyti romėniškų užuolaidų. Jų galima įsigyti.tiek parduotuvės stacionarių prekių, tiek internetu Mūsų pasiūlyme rasite romėniškų užuolaidų platų, įvairių spalvų ir medžiagų. Nuoširdžiai kviečiame pasinaudoti mūsų pasiūlymu, garantuojame patrauklias kainas ir profesionalias konsultacijas. Mielai patarsime, kaip išsirinkti idealias romėniškas užuolaidas, kurios tiks jūsų interjerui. Nedvejodami susisiekite su mumis, mes esame jūsų žinioje.