Žiemos sodo markizės

Žiemos sodo markizės VERANDA sistemoje yra su audinio įtempimo sistema, kuri išlaiko audinio įtempimą net ant didelių paviršių. Roleto konstrukciniai elementai (kasetė, kreiptuvai, apatinė sija) pagaminti iš ekstruzinio aliuminio ir padengti milteliniu būdu, kuris apsaugo paviršių nuo UV spindulių ir kitų atmosferos veiksnių poveikio. Dėl šios priežasties produktas gali būti naudojamas tiek pastato viduje, tiek išorėje. VERANDA galima įsigyti tik su elektriniu valdymu.

Žiemos sodo markizės

Žiemos sodo tentų VERANDA charakteristikos

Žieminės sodo markizės VERANDA yra stogo markizės tipas. Jie apsaugo nuo saulės stoglangių, peršviečiamų stogų, žiemos sodų ir visokių stiklinių priestatų, kurie dengiami lygiu ar nuožulniu paviršiumi.

Žiemos sodo kambariai yra labai geras būdas gauti papildomos erdvės poilsiui, sklandžiai sujungiant namą su sodu. Ši erdvė yra ne tik papildoma poilsio vieta, bet ir efektyvi architektūrinė procedūra, leidžianti sukurti originalią ir žalią vietą ištisus metus. Labai dažnai šaltaisiais mėnesiais pasigendame vešlios pavasario žalumos. Įstiklintas žiemos sodas gali būti augmenijos ir poilsio oazė. Be to, jame galima auginti ir egzotiškesnių augalų.

Tačiau dėl įstiklinimo tokia patalpa turi būti kruopščiai apsaugota nuo saulės. Nors žiemą maloniai šilta, vėlyvą pavasarį ir vasarą temperatūra viduje tampa nepakeliama. Tokia vieta negali priminti šiltnamio. Darant prielaidą, ji skirta atsipalaidavimui ir jame negali būti karšta. Idealus sprendimas – tekstilinių roletų Veranda naudojimas, kurie efektyviai nustelbia visą stogo paviršių, o kartu atrodo itin stilingai ir estetiškai. Veranda tekstilinės žaliuzės naudojamos dideliems ir plokštiems paviršiams (horizontaliai ir įstrižai) šešėliuoti. Veranda ant stogo

Veranda markizės savybės

Markizės Veranda apsaugo stogo paviršių ir palaiko malonią temperatūrą patalpoje. Oro kondicionavimo įrenginiai dažnai įrengiami žiemos soduose, o tokio tipo tentai sumažina oro kondicionavimo sąnaudas, taigi ir energijos sąnaudas.

Todėl energijos taupymas yra vienas iš pagrindinių Veranda markizių privalumų. Žiemos sodo tipo interjerai labai įspūdingi – tiek žiūrint iš išorės, tiek iš vidaus. Tačiau jiems reikia oro kondicionavimo, ypač kai dėl klimato kaitos vasaros tampa labai karštos, o aukšta temperatūra išlieka iki vėlyvo paros.
rudenį. Horizontali stogo danga efektyviai apsaugo nuo perkaitimo ir taip sumažina poreikį įjungti oro kondicionierių.

Labai svarbus privalumas taip pat yra aukšta Veranda markizės kokybė ir funkcionalumas. Konstrukciniai elementai, tokie kaip: kasetė, kreiptuvai ir apatinė sija yra pagaminti iš ekstruzinio aliuminio ir padengti milteliniu būdu, todėl jų paviršius yra apsaugotas nuo žalingo UV spindulių poveikio ir tokių veiksnių kaip lietus ar vėjas. Dėl to ilgai išlaikoma dangos estetika. Pats audinys taip pat pasižymi aukšta kokybe, užtikrinančia jo ilgaamžiškumą, o speciali įtempimo sistema leidžia dirbti ant plokščių ir įstrižų paviršių.

Markizės Veranda yra paprastos ir estetiškos struktūros efektyvaus įstiklintų patalpų šešėliavimo derinys. stiklo stogo sistema

Tipai

Knall parduotuvėje siūlomos verandos markizės gali būti montuojamos žiemos sodų viduje ir lauke; valdikliai yra grynai elektriniai. Gaminys turi specialius aliuminio tvirtinimo laikiklius, leidžiančius greitai ir lengvai surinkti.

Markizės gali uždengti didelius stiklinių stogų plotus, galimas ir modulinis montavimas. Integruota audinio įtempimo sistema išlaiko savo įtempimą net esant dideliam paviršiui, todėl sukurta tenta nepraranda estetikos. Kasetė yra horizontali, tačiau sistema veikia bet kokiu pasvirimo kampu. Visa konstrukcija pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, atsparaus oro sąlygoms, o audinių spalvų paletė plati. Tai leidžia pasirinkti dangą pagal fasado spalvą (jei tentas sumontuotas lauke) arba pagal dekoro stilių (jei tentas sumontuotas viduje), ir taip išlaikyti skoningą pastato ar interjero išvaizdą.

Gaminyje yra galimybė naudoti oro automatizavimą, leidžiantį valdyti krintančios šviesos kiekį.

Papildoma informacija

Kaip išmatuoti
Verandos markizės naudojamos apsaugoti stiklinius stogus, stoglangius ir kt. Gaminamos specifinių dydžių. Tačiau galite juos sujungti moduliniu būdu ir taip padengti atitinkamą paviršių.

Kaip pasirinkti spalvą
Verandos markizės naudojamos, pavyzdžiui, vadinamuosiuose žiemos soduose, kurių įstiklinti stogai turi būti efektyviai apsaugoti nuo saulės. Dėl funkcijos, kurią jie turi atlikti, jų spalva parenkama taip, kad derėtų tiek su pastato fasado spalva, tiek su patalpos interjero stiliumi, kurie turi apsaugoti nuo saulės.

Kaip surinkti
Kadangi Veranda markizės dengia įstiklintus paviršius, geriau jas sumontuoti pavesti profesionaliai įmonei. Savaiminio surinkimo instrukcijas rasite mūsų svetainės skirtuke Surinkimo instrukcijos.

Kaip valyti
Verandos markizės yra specifinio tipo uždangalai, skirti padengti stikliniams stogams, sumontuotiems jų vidinėje arba išorinėje pusėje. Dėl to, kad jie yra švarūs, geriau patikėti įmonei, kuri su tuo užsiima profesionaliai.