DUK

Kiemo markizės

Puikus sprendimas kuriant pavėsį terasose. Tvirta jų konstrukcija ir patvarios medžiagos apsaugo nuo saulės ir nedidelio lietaus. Paprasti naudoti, dažnai aprūpinti automatiniais išskleidimo ir įtraukimo mechanizmais, jie prisitaiko prie įvairių architektūrinių stilių.

Verandos markizės

Specialiai sukurta verandose ir dengtose terasose. Jie ilgaamžiškumu ir atsparumu oro sąlygoms. Jų dizainas visapusiškai išnaudoti leidžia lauko erdvę, sukuriant malonų pavėsį ir apsaugo nuo lietaus.

Balkonų markizės

Puikiai tinka butams su balkonais. Jie suteikia šešėlį ir privatumą, neužimdami daug vietos. Juos lengva montuoti ir naudoti, o spalvų ir raštų įvairovė leidžia priderinti prie bet kokio balkono stiliaus.

Šoninės markizės

Jie suteikia apsaugą nuo saulės ir vėjo terasoje ar balkone. Jie puikiai tinka sukurti intymią lauko erdvę. Lengva naudoti, juos galima greitai išskleisti arba rasti, kai nereikia.

Langų markizės FAKRO

dažnai vadinamos ekraninėmis žaliuzėmis, jos montuojamos tiesiai virš langų ir apsaugotų vidų nuo per didelio įkaitimo ir saulės spindulių. Jų elegantiškas dizainas su funkcionalumu, todėl šiltomis dienomis nereikia naudoti oro kondicionieriaus.

Išorinės žaliuzės

Išorinės žaliuzės, kurios yra ne tik praktiškas, bet ir estetinis fasado elementas. Jie puikiai kontroliuoja saulės šviesą, taip pat izoliuoja šilumą, padidina pastato energijos vartojimo efektyvumą.

Roletai

Jie apsaugo nuo saulės, lietaus ir net triukšmo. Padidinkite privatumą ir saugumą. Galimi įvairių stilių ir spalvų, juos lengva naudoti, juose gali būti įrengtos automatinės valdymo sistemos.

Pergolės

Puikiai tinka sukurti stilingą, dengtą erdvę sode ar terasoje. Pergolės yra ne tik funkcionalios, bet ir suteikia elegancijos bet kokiai lauko erdvei, nes leidžia auginti vijoklinius augalus, kuriuos suteikia papildomai pavėsio ir puošybos.

Stogo žaliuzės

Specialiai sukurti stogo langams, jie efektyviai apsaugo nuo saulės ir suteikia šilumos izoliaciją. Jų spalvų ir raštų įvairovė leidžia harmoningai įsilieti į bet kiek interjerą.