Dekoratyviniai langų uždangalai

« Grįžti į tinklaraštį

Dekoratyviniai audiniai dažnai yra tai, kas lemia interjero stilių. Kokį raštą pasirenkame, kur atsiranda dekorai ir kaip komponuojame visumą – vienas svarbiausių sprendimų, priimamų planuojant ar keičiant dekorą.

Išmokome galvoti, kad dekoratyviniai audiniai – tai baldų apmušalai, antklodės ir pagalvės, įvairių rūšių kilimėliai ar kilimai. Tačiau tai dar ne viskas. Langų uždangalai šiuo metu yra vienas svarbiausių interjero elementų – įvairūs tipai, dekoratyvinės medžiagos ir kokybiška furnitūra leidžia rinktis iš ko. Langams reikalingi užvalkalai, o spalvų ir raštų gama ant audinių leis juos lengvai priderinti prie stiliaus, kuriuo norime papuošti savo interjerą.

Madingi dizainai
Lango uždangalo audinio spalvos, rašto ir faktūros pasirinkimas ne tik papildys interjero dizainą, bet ir suteiks jam specifinio charakterio. Žinoma, atminkite, kad dekoro nėra per daug ir kad jis laikomas vienu stiliumi; be to, mažesni interjerai teikia pirmenybę ryškesnėms spalvoms, kad neatrodytų optiškai mažesnės.

Audinių raštų klausimai taip pat priklausomi nuo mados, štai keletas madingiausių šiais metais:

  • Geometriniai raštai – mėgstantiems išraiškingas aranžuotes. Turint daugiau erdvės, intensyvios spalvos ir išraiškingi raštai pritrauks dėmesį ir suteiks interjerui energijos. Trikampiai, deimantai, kvadratai, linijos ir apskritimai puikiai tiks tiek moderniame, tiek klasikiniame stiliuje. Tačiau su tokio tipo dizainu likusi interjero dalis (sienos, apmušalai ar kiti priedai) turėtų išlikti lygus.
  • Botaniniai raštai arba miesto džiunglės – gėlių motyvai, tokie kaip dideli lapai, gėlės ar vynmedžiai, yra viena populiariausių 2020 metų tendencijų. Tokio tipo dekorų galima rasti ir ant langų uždangalų audinių. Miesto džiunglių stilius puikiai dera su medžiu ir balta pilka spalva; svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp skydo dizaino ir kitų kambario elementų.
  • pastelės – jei nesate išraiškingų dekoracijų languose gerbėjas, pastelės vis dar madingos. Subtilių pastelinių spalvų skydinės medžiagos gali būti puikus fonas stipresnėms spalvoms ar aiškiems raštams ant sienos ar baldų. Be to, pastelės labai gerai dera su metaliniais priedais interjere – variu, auksu ar žalvariu.
  • Japandi – Japonijos įkvėpimas. Dekoras yra skandinaviško ir japoniško stiliaus derinys. Geriausios medžiagos, natūralios spalvos ir tam tikras griežtumas. Langų uždangaluose tai reiškia žemės atspalvius ir neutralius raštus.
  • blyksnis - blizganti medžiaga turėtų suteikti interjerui elegancijos. Glamour nata veiks moderniu, klasikiniu ir art deco stiliumi. Blizgantis užvalkalo audinys interjerui suteiks charakterio, tačiau yra reiklus ir kitiems aksesuarams. Atminkite, kad kiti elementai išryškina blykstę, o ne įneša sotumo ar chaoso.

Viršelių tipai
Dekoratyviniai audiniai – tai pirmiausia romėniškos žaliuzės ir dekoratyvinės užuolaidos . Čia renkamės iš daugybės spalvų ir raštų ant taninų pasiūlos. Knall svetainėje užtenka „paspausti“ ant pateikto audinio rašto, kad pamatytumėte jį padidintą ir/arba perskaitytumėte atskirų audinių grupių aprašymą.

Čia dėmesio nusipelno ir medžiaginės žaliuzės – jos gaminamos ne iš natūralių audinių, kaip romėniškos žaliuzės ir užuolaidos, tačiau spalvų gama plati, o aksesuarų kokybė itin aukšta. Be to, užsakydami galime pasirinkti ir interjero audinį bei stilių atitinkančią aksesuarų spalvą.

Dienoraštis

Taip pat patikrinkite.

Knall siūlomos romėniškos užuolaidos

Knall siūlomos romėniškos užuolaidos

Knall siūlomos romėniškos užuolaidos Kaip ir visų kitų langų uždangalų atveju, galime paruošti romėniškas užuolaidas pagal individualius matmenis. Mūsų...

Daugiau »

Visi straipsniai ir patarimai »