Fasadinės žaliuzės – išorinė apsauga nuo saulės

« Grįžti į tinklaraštį

Fasadinės žaliuzės – modernaus ir stilingo tipo uždangalai, montuojami langų išorėje. Dažniausiai jos asocijuojasi su dideliais, įstiklintančiais pastatais, tačiau fasadinės žaliuzės vis dažniau naudojamos privačiuose namuose. Taip yra daugiausia dėl to, kad jų konstrukcija yra lengva ir paprasta, todėl puikiai dera su įvairiais architektūros stiliais. Be to, jie yra puikus sprendimas dideliems stiklams, o tokie šiuo metu itin madingi šiuolaikinėje statyboje.

Kuo išskirtinės fasadinės žaliuzės? Tiesą sakant, tai paslėpta jų vardu. Fasadinės žaliuzės veikia taip pat, kaip ir klasikinės vidinės žaliuzės, o tai reiškia, kad jų konstrukcijos dėka galime reguliuoti šviesos srautą į patalpas, tinkamai sureguliuodami lentjuostes.

Fasado žaliuzės praktikoje
Fasadines žaliuzes galima montuoti statomuose arba jau eksploatuojamuose pastatuose. Pabaigtų pastatų atveju rekomenduojamos paviršinės fasado langinės , o statomuose – paslėptos .

Kadangi tai išorinė danga, gamyboje naudojamos tik aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančios medžiagos; papildomai jie yra termiškai fiksuoti. Jos turi būti atsparios įvairioms oro sąlygoms (intensyviai saulei, vėjui, lietui, krušai, sniegui ir kt.), kad neprarastų estetinės išvaizdos ir nesugadintų pastato. Lentelės (horizontalios žaliuzės lamelės) pagamintos iš profiliuoto aliuminio ir gali įgauti raidės C arba Z formą. Formos pasirinkimas, žinoma, priklauso nuo pastato projekto ir nuo to, kas prie jo geriau derės.

Žaliuzės yra valdomos elektra nuotolinio valdymo pulteliu. Jų veikimo principas toks pat kaip ir vidinių žaliuzių. Priklausomai nuo paros laiko, saulės intensyvumo ar kritimo kampo, pakreipiame lentjuostes taip, kad į patalpas patektų tik tiek šviesos, kiek mums reikia. Tai svarbus fasadinių žaliuzių privalumas – tik kai kurių tipų išorinės žaliuzės užtikrina natūralios šviesos srautą, o fasadinės žaliuzės priklauso šiai grupei. Dėl saulės patekimo į kambarius galite laisvai veikti. Tuo pačiu metu, visiškai uždengus lameles, pastatas yra efektyviai apsaugotas nuo šildymo vasarą ir nuo šilumos nuostolių žiemą. Tam įtakos turi oro pagalvė, suformuota tarp lango stiklo ir užrakto šarvų.

Pastato estetika
Fasado žaliuzės, kaip ir visi www.knall.com.pl uždangalai, gaminami pagal išmatavimus. Todėl juos nesunku priderinti prie individualaus projekto. Lamelių (lamelių) formos pasirinkimas leidžia pabrėžti fasado išvaizdą iš išorės; visiškai nuleistomis žaliuzėmis.

Pasirinkimas taip pat taikomas lentjuosčių spalvai ir pločiui. Spalvų paletė parinkta taip, kad galėtumėte lengvai pasirinkti fasado dizainą atitinkančią spalvą. Lygiai taip pat ir lamelių pločio diferencijavimas yra tam, kad fasado žaliuzes būtų lengviau priderinti prie pastato išvaizdos, kad viskas derėtų tarpusavyje, o baigtas projektas atrodytų estetiškai.

Dienoraštis

Taip pat patikrinkite.

Provanso stiliaus dekoras

Provanso stiliaus dekoras

Savo tinklaraštyje mes atsitiktinai klaidžiojame po įvairias pasaulio vietas. Galų gale mes susiduriame su langų uždangalais ir langai yra pasaulio vaizdas....

Daugiau »

Visi straipsniai ir patarimai »