2021 m. Velykos – dekoracijos

« Grįžti į tinklaraštį

Velykos jau visai šalia. Pats metas pagalvoti apie dekoracijas, kurios pabrėš Kalėdų atmosferą ir suteiks namams išskirtinumo. Dekoracijos atsiranda ne tik ant stalų. Jiems taip pat yra vietos ant palangių, nedidelių staliukų ar komodų.

Velykinėse dekoracijose, be su jų simbolika susijusių elementų, galima įžvelgti ir daug pavasario džiaugsmo. Tai laikas, kai pradedame juo mėgautis vis labiau.

Taigi, kas karšto per šias Kalėdas?

Gamta visada. Natūralūs dekoracijų elementai visada yra tai, ko dekoracijose neturėtų trūkti. Puiki idėja – girliandos iš šakelių ar vytelių. Galite juos nusipirkti paruoštų skirtingų spalvų. Jie dažnai kuria jau paruoštas velykines dekoracijas. Tačiau galite juos papuošti ir patys. Naudokite klasikinius Kalėdų simbolius – spalvingus velykinius kiaušinius, ėriuką, zuikį ir vištą, taip pat samanas, spalvingus kaspinus ar džiovintus aksesuarus. Tokia nendrė gali stovėti ant stalo, bet ir ant palangės; galima pakabinti ir ant durų.

Šviežios gėlės ir pagrindas – jų turėtų būti ir mūsų namuose per Kalėdas. Geltoni narcizai ar spalvingos tulpės gali paversti interjerą neįprasta vieta. Dekoratyviniai aksesuarai – tai ne tik gėlės. Tai taip pat figūrėlės, simbolizuojančios Kalėdas zuikio, ėriuko, velykinių kiaušinių pavidalu. Jie gali stovėti ant stalo ar komodos šalia gėlių vazos.

Be to, nebijokite spalvų. 2021 metais žalia, geltona, oranžinė ir mėlyna bus madingiausia Velykų puošmena. Tačiau pavasaris toks spalvingas – kodėl dekoracijose nepanaudojus mėgstamų spalvų? Juk geriausią kalėdinę atmosferą kuriame patys – kiekviena dekoracija tampa unikali tada, kai yra kuriama su malonumu ir tampa artimųjų susitikimo vieta.

Artėjančių Velykų proga savo klientams linkime, kad tai būtų laikas, praleistas artimų žmonių kompanijoje. Ramybės, džiaugsmo ir visų rūpesčių pamiršimo metas.
Linksmų švenčių!
Knall komanda

Dienoraštis

Taip pat patikrinkite.

Užblokuotas Kalėdų senelis

Užblokuotas Kalėdų senelis

Kiekvienais metais tokiu metu mūsų tinklaraštyje pasirodo pasakojimas apie Nikolajaus (Kalėdų Senelio) nuotykius. Deja, šiemet nėra apie ką rašyti -...

Daugiau »

Šventasis Nikolajus ir didieji pokyčiai

Šventasis Nikolajus ir didieji pokyčiai

Kalėdų senelis niūriai pažvelgė į lėkštę, ant kurios gulėjo vienas salotos lapas. - Kas čia? – niūriai paklausė jis. - Pietūs, - šaltai atsakė ponia Kalėdų senelis. Kalėdų Senelis atsiduso...

Daugiau »

Visi straipsniai ir patarimai »