Elektriniai užuolaidų stulpai

Nuo labai tylaus veikimo, švelnaus paleidimo ir sustabdymo iki atminties funkcijos, sustabdyti pasipriešinimą ir pradėti patraukdami užuolaidą.
KNALL suteikia nepaprastą patirtį kiekvieną kartą naudojant.

pasirinkti tipą

Elektriniai užuolaidų stulpai

Elektriniai užuolaidų bėgiai – gaminio charakteristikos

Elektriniai užuolaidų bėgiai yra gaminys, atitinkantis šiuolaikinių vidaus apdailos būdų poreikius – juose dera skoninga išvaizda ir naudojimo patogumas. Pats užuolaidų strypas yra būtinas elementas, kai langus norima uždengti dekoratyvinėmis užuolaidomis. Šiuolaikinėje statyboje langai projektuojami didesnių, dažnai nestandartinių dydžių. Be to, įstiklinimas gali sudaryti visas sienas. Projektuose taip pat yra nestandartinių formų langai. Elektriniai užuolaidų bėgeliai puikiai tinka dideliems langams, kai reikia tinkamai palaikyti ir užuolaidų audinio dydį, ir gaunamą svorį. Be to, elektriniai užuolaidų bėgeliai gali turėti arkos formą, leidžiančią uždengti stiklines sienas formuojančius langus.

Didelis stiklas gražiai apšviečia interjerą, todėl jis tampa erdvesnis ir pilnesnis šviesos. Tačiau interjerai greitai įšyla ir yra labai gerai matomi iš išorės (ypač jei viduje dega šviesa). Būtent todėl verta užtikrinti intymumą ir komfortą. Dekoratyvinės užuolaidos, kurios veikia ir kaip užuolaidos, reikalauja atitinkamo prisegimo. Jie taip pat turėtų lengvai slysti ir slysti. Tai nesunku padaryti su mažesniais audinio plotais. Tačiau erdvesniuose interjeruose ar kambariuose, pvz., jungiant virtuvę su svetaine, užuolaidų medžiagos paviršius tampa didelis, taigi ir sunkus.

Elektriniai užuolaidų bėgiai išlaikys didelį užuolaidos plotą ir palengvins slydimą. Elektrinė pavara yra tyli ir lengvai valdoma nuotolinio valdymo pulteliu. Mechanizmas praktiškai nematomas, todėl nesugadins visumos estetikos.

Elektrinių užuolaidų bėgių privalumai

Elektriniai užuolaidų bėgeliai palengvina kasdienį užuolaidų ir dekoratyvinių užuolaidų naudojimą. Juose įrengta elektrinė pavara yra valdoma nuotolinio valdymo pulteliu, programėlėmis arba avariniu atveju rankiniu būdu. Automatinio užuolaidų strypų valdymo programos yra: Google asistentas, Android, IOS ir Alexa Amazon. Šis sprendimas dera su bendromis vadinamųjų „Išmaniųjų namų“ prielaidomis. Šie sprendimai skirti palengvinti buitinės technikos naudojimą.

Elektriniai užuolaidų bėgeliai suprojektuoti taip, kad juos būtų galima montuoti tiek tiesioje atkarpoje, tiek vingyje. Tokiu būdu visas interjeras bus estetiškai padengtas. Šis sprendimas labai gerai veikia ne tik gyvenamuosiuose namuose, bet ir viešbučiuose bei konferencijų salėse.

Užuolaidų strypas yra nepakeičiama dekoratyvinių užuolaidų įranga. Užuolaidų medžiagų pasirinkimas yra platus, todėl jos gali veikti ir kaip užuolaidos. Storesni ir nepermatomi audiniai užtemdys interjerą ir visiškai uždengs jį nuo vaizdo iš išorės. Lengvos ir skaidrios medžiagos kaip užuolaidos uždengs patalpą, bet kartu į jas įleis natūralios šviesos. Elektriniai užuolaidų bėgiai leidžia valdyti dvi dangčių eiles. Taigi galima uždengti langus užuolaidomis ir užuolaidomis bei valdyti juos abiejuose sluoksniuose elektros pavaros pagalba.

„Feirge“ elektrinėje užuolaidų bėgių pavaroje yra taip vadinamas „Soft start / stop“. Tai reiškia, kad pajudėjus, o ypač sustojus, audinys stovi vietoje, nesukeldamas negražaus siūbavimo. Tai ypač svarbu su didesnėmis užuolaidomis. Be to, sistema sustabdo aklą, kai jis susiduria su kliūtimi; sistemą galima paleisti iš naujo patraukus audinį. Išmanusis ribotuvas turi atminties funkciją, todėl nereikia jo nustatyti rankiniu būdu. Visas diskas yra nematomoje vietoje ir neturi įtakos visumos estetinei išvaizdai. Be to, jis yra labai tylus, o tai dar labiau padidina naudojimo komfortą.

Prietaiso montavimas yra labai paprastas. Vadovas pagamintas iš aliuminio. Elektrinę užuolaidų bėgių sistemą galima užsisakyti pagal dydį. Maksimalus ilgis 2m; jei užuolaidų strypas turi būti ilgesnis, elementai turi būti sujungti, o tai neturi įtakos surinkimo patogumui ir įrenginio veikimo kokybei.

Elektriniai užuolaidų bėgiai pirmiausia yra patogumas. Pavara paleidžia audinį be jokių problemų judant net didelius paviršius. Audinys tvarkingai sutvarkytas ir dailiai susegtas. Taip pat nėra jokių problemų jį uždėjus ant lanko. Dvigubo audinio sluoksnio valdymas leidžia panaudoti tiek dekoratyvines užuolaidų, tiek užuolaidų funkcijas. Dėl to elektrinis užuolaidų bėgelis yra ne tik patogumas, bet ir jokių apribojimų vidaus apdailai, jei kambariuose atsiras užuolaidos ir užuolaidos. Dekoratyvinės užuolaidos suteikia interjerui šiltą atmosferą. Jie sušildo minimalistinius kambarius. Jie taip pat sukuria unikalią atmosferą labai erdviuose kambariuose. Jie pasiūti iš natūralių audinių ir ilgai išlaiko estetinę išvaizdą, o kartu atitinka ekologiškas interjero dizaino tendencijas.

Knall elektriniai užuolaidų bėgiai

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi elektriniai užuolaidų bėgiai yra KNALL modelio su Feierge elektrine pavara. Užuolaidų pavara turi imtuvą, suderinamą su visais KNALL siųstuvais. Užuolaidos gali būti valdomos atskirai arba grupėmis. Gaminio specifikacijoje yra trumpas filmas su elektrinio užuolaidų strypo montavimo instrukcijomis. Taip pat yra vaizdo įrašas, kuriame parodytas teisingas užuolaidos veikimas su elektriniu užuolaidų strypu.

Pateikdami užsakymus Knall internetinėje parduotuvėje užpildykite nurodytus parametrus, o tada įdėkite prekę į krepšelį. Užsakymo suma nurodyta po nuotrauka. Pasirinkimo laukeliuose prie klaustukų (viršutiniame dešiniajame kampe) yra patarimų, kurie padės pateikti užsakymą internetu.