FAKRO

*Norint tinkamai pasirinkti priedų dydį, būtina žinoti lango dydį, kuris nurodytas ant lango varčios esančioje duomenų lentelėje

pasirinkti tipą

FAKRO stogo markizės

Markizės užtikrina optimalią apsaugą nuo perkaitimo ir tuo pačiu suteikia vaizdą į išorę. Markizė Fakro atspindi saulės spindulius jiems dar nepasiekus stiklo ir taip apsaugo nuo karščio kaupimosi saulėtomis dienomis, suteikdama palengvėjimą akims ir apsaugodama nuo žalingo stipriai atspindėtos šviesos poveikio, o tai ypač svarbu dirbant su kompiuteriais.

Pirkti dabar

Roletai stogui FAKRO

Atrask oazę...
Išorinės žaliuzės suteikia visišką komfortą naudojant palėpės erdvę, nes apsaugo nuo perkaitimo, leidžia visiškai užtemdyti patalpą, sumažina triukšmą iš išorės ir užtikrina privatumą visiškai uždengus langą.

Išorėje sumontuotos roletai pagerina apsaugą saulėtomis dienomis nuo nepatogaus šilumos padidėjimo. Vidinis aliuminio juostų paviršius padengtas specialia danga, kuri riboja įeinančią šilumą.

Pirkti dabar

FAKRO žaliuzės

Šviesa tavo rankose...
Venecijos AJP žaliuzės yra populiarus stogo lango priedas, galintis valdyti į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Keisdami lamelių kampą galime valdyti saulės spindulių kryptį ir sukurti unikalią atmosferą.

Roletai apsaugo nuo perkaitimo ir yra dekoratyvinis elementas. Šoniniai aliuminio turėklai leidžia visiškai užtamsinti patalpą ir taip pat leidžia pasukti varčią nuleidus žaliuzę.

Pirkti dabar

FAKRO užtemdančios žaliuzės

Naktis iš dienos...
ARF Sunset - puikiai apsaugo nuo saulės spindulių ir užtikrina visišką kambario vidaus užtemimą.

ARF užtemdančios žaliuzės pagamintos iš elegantiškos, dekoratyvios medžiagos. Jie turi šoninius bėgelius, leidžiančius užtemdyti kambario vidų. ARF užtemimo žaliuzę galima sustabdyti bet kurioje lango vietoje.

Pirkti dabar

Roletai FAKRO

Gyvenk su spalvomis...
Standartiniai roletai apsaugo nuo šviesos ir tuo pačiu gali būti papildomu puošybos elementu palėpėje. Roletai sumažina patenkančios šviesos kiekį, suteikia kambariui stiliaus, o platus audinių dizaino pasirinkimas (paprastas, raštuotas) leidžia roleto medžiagą derinti arba kontrastuoti su bet kurios patalpos dekoru.

Pirkti dabar

FAKRO Plisuotos žaliuzės

Apsupkite save grožiu...
APS klostuota žaliuze yra stilinga ir dekoratyvi roleta. Jis suteikia patalpoje minkštą, išsklaidytą šviesą, kurios spalvos derės prie bet kokio interjero dizaino.

Šoniniai balti aliuminio kreiptuvai dengia audinio kraštą ir papildomai apriboja patenkančios saulės šviesos kiekį. Žaliuzę galima pastatyti bet kurioje vietoje.

Pirkti dabar

KIEKVIENAS MES GALIME TAPTI ŠVIESOS DIREKTORIAUS
Priedai leidžia reguliuoti į patalpą patenkančios šviesos kiekį ir intensyvumą. Dėl to galite pasiekti visišką tamsą net ir saulėtą dieną. Jie gali papildomai apsaugoti nuo žalingo kompiuterio ekrano atspindžių poveikio. * Visi FAKRO gaminiai yra 100% originalūs

Roletai FAKRO stogui – tai efektyvi palėpės apsauga nuo saulės, padedanti palaikyti komfortišką temperatūrą patalpose. Namuose tai dažnai yra erdvė, kurioje yra: miegamasis, vaikų kambarys, vonios kambarys, persirengimo kambarys, patalpos, kuriose gyventojai apsistoja ryte, po pietų ir vakare. Poilsiui skirta erdvė, savo ruožtu, palėpėje esantys butai dažnai sukuria atvirą erdvę, kurią kartais šeimininkas išnaudoja ir darbui. Knall galima įsigyti originalių FAKRO žaliuzių, kurios tinka visų tipų Fakro stogo langams.

Langų uždangalų asortimente yra: vidaus: Dekoratyvinės ritininės žaliuzės (ARP, ARP elektrinės, ARS eco) Gumuotos užtemdančios roletai, užtikrinančios 100% užtemimą (ARF, elektrinis ARF) Roletai (AJP, AJP elektriniai) Plisuotos ritininės žaliuzės ( APF, APS) Išorės: Markizės (AMZ rankinis, AMZ rankinis NAUJIENAS, AMZ elektrinis, AMZ saulės) Roletai (ARZ -H rankinis, ARZ Z - elektrinė banga, ARZ saulės)

55x78 55x98 66x98 66x118 66x140 78x98 78x118 78x140 78x160 94x118 94x140 114x118 114x140 134x98