COSIMO Interjero Plisuotos žaliuzės - Basel 1215 black - SALE

/

COSIMO Interjero Plisuotos žaliuzės

išsiskleidė
2 cm cm 15.5 cm 2 cm
sulankstytas
cm
Loading...

Įvertinkite šį produktą:

Loading...

Klientų nuomonė:

Langų klostės pagal dydį COSIMO, internetinės parduotuvės klostės Roletai klostuotos žaliuzės su originaliu "akordeono" audiniu Juoda – viena universaliausių ir nesenstančių spalvų, kuri dažnai pasirenkama dėl savo elegancijos ir paprastumo. Juoda spalva taip pat siejama su galia ir stiprumu, todėl ji dažnai naudojama madoje ir dizaine. Tai ne tik prideda elegancijos, bet ir gylio bei paslaptingumo. Juoda taip pat yra grynumo ir tyrumo simbolis, todėl dizaineriai ir architektai ją dažnai renkasi kaip sienų spalvą ar kaip interjero papildymą. Galiausiai juoda spalva taip pat asocijuojasi su rimtumu ir pagarba, o tai daug svarbių sričių, pavyzdžiui, versle ir politikoje. Bet kokiu atveju juoda yra nesenstanti ir universali spalva, kuri visada turės savo vietą mados, dizaino, meno ir architektūros pasaulyje.

COSIMO Interjero Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės su originaliu COSIMO audiniu
two years warranty safe shopping factory online 100% made in EU
Puikiai tinka of COSIMO Pleated Blinds

Puikiai tinka

Langų klostės – tai langų uždengimai, puikiai pritaikyti pagal užsakovo matmenis ir poreikius. Jie pagaminti iš lengvos ir patvarios medžiagos. Klostės montuojamos ant lango rėmo, todėl užima mažai vietos ir neužstoja šviesos, tuo pačiu suteikia privatumo ir aptemdo patalpą.

Charakterystyka Rolety plisowane okienne COSIMO

Charakteristikos of the Pleats

COSIMO 2SCOKU klostuotos žaliuzės, skirtos montuoti tiesiai prie stiklo, leidžia maksimaliai sutaupyti vietos. Lengvai valdomi su rankenos valdikliu ir judančiais viršutiniais ir apatiniais profiliais, jie suteikia komfortą ir stilingą prigludimą.

  • Plisuotos žaliuzės leidžia uždengti bet kurią lango dalį
  • Galimybė dirbti visose plokštumose nuo vertikalios iki horizontalios
  • Labai platus audinių asortimentas
  • 16 spalvų variantų mechanizmams.
  • Tinka neįprastoms langų formoms
  • Didelis patvarumas ir medžiagos stiprumas
  • Galimybė naudoti elektrinę pavarą
  • Montavimas ant stiklinimo karoliukų langų garantijos nepanaikina
Knall how to order

Kaip užsisakyti?

Tai neįtikėtinai lengva nusipirkti Knall parduotuvėje. Tiesiog užpildykite reikiamus prekės parametrus ir įdėkite į krepšelį. Kad nesuklystumėte, geriausia vadovautis mūsų instrukcijomis, kurios yra po klaustukais viršutiniame dešiniajame kiekvieno žymės langelio kampe. Prieš įtraukdami prekę į krepšelį, po centrine nuotrauka visada galite pamatyti esamą jos kainą.

panašių produktų