Sąlygos ir nuostatos

Bendrosios verslo sąlygos

1. Taikymo sritis

Toliau pateiktos sąlygos taikomos visiems užsakymams per mūsų internetinę parduotuvę. Mūsų internetinė parduotuvė skirta išskirtinai vartotojams.

Vartotojas yra bet kuris fizinis asmuo, sudarantis teisinį sandorį turėdamas tikslą, kuris dažniausiai nėra nei komercinis, nei savarankiškai dirbantis asmuo. Verslininkas yra fizinis ar juridinis asmuo arba veiksnus bendrija, kuri, sudarydama teisinį sandorį, veikia vykdydama komercinę ar savarankišką profesinę veiklą.

2. Sutarties partneriai, sutarties sudarymas, taisymo galimybės

Pirkimo sutartis sudaroma su KNALL

Pateikdami prekes internetinėje parduotuvėje, mes pateikiame įpareigojantį pasiūlymą sudaryti šių prekių sutartį. Iš pradžių mūsų gaminius galite įdėti į pirkinių krepšelį be įsipareigojimų ir bet kuriuo metu pataisyti savo įrašus prieš išsiųsdami privalomą užsakymą, naudodamiesi užsakymo metu pateiktomis ir paaiškintomis koregavimo priemonėmis. Sutartis sudaroma, kai paspaudę užsakymo mygtuką sutinkate su pasiūlymu dėl prekių krepšelyje esančių prekių. Iš karto po užsakymo išsiuntimo gausite dar vieną patvirtinimo el. laišką.

3. Pristatymo sąlygos

Be nurodytų prekių kainų, yra ir siuntimo išlaidos. Daugiau apie siuntimo išlaidų dydį galite sužinoti po pasiūlymais.

Pristatome tik paštu. Deja, patiems atsiimti prekių negalima.

Į pakavimo punktus nepristatome.

4. Apmokėjimas

Mūsų parduotuvėje nėra grynųjų pinigų pristatymo galimybės. Siuntimo išlaidos Paypal arba banko pavedimu priklauso nuo šalies, į kurią siunčiame.

Apmokėjimas iš anksto
Pasirinkus mokėjimo būdą iš anksto, atskiru el. laišku atsiųsime banko duomenis ir prekes pristatysime gavę apmokėjimą.

PayPal
Užsakymo proceso metu būsite nukreipti į internetinio tiekėjo PayPal svetainę. Tam, kad galėtumėte apmokėti sąskaitos sumą per PayPal, turite užsiregistruoti ten arba pirmiausia užsiregistruoti, identifikuoti save savo prieigos duomenimis ir patvirtinti mokėjimo nurodymą mums. Pateikę užsakymą parduotuvėje, prašome PayPal inicijuoti mokėjimo operaciją. Mokėjimo operaciją PayPal automatiškai atlieka iškart po to. Daugiau informacijos gausite užsakymo metu.

Sąskaita faktūra
Sąskaitos sumą apmokate prieš gaudami prekes, o sąskaitą – pavedimu į mūsų banko sąskaitą. Pasiliekame teisę pasiūlyti pirkti tik po sėkmingo kredito patikrinimo.

5. Transporto pažeidimai

Jei prekės pristatomos su akivaizdžiais transportavimo pažeidimais, prašome kuo skubiau pranešti apie tokias klaidas tiekėjui ir nedelsiant susisiekti su mumis. Skundo nepateikimas arba nesusisiekimas neturi pasekmių jūsų teisiniams reikalavimams ir jų vykdymui, ypač jūsų garantijos teisėms. Tačiau jie padeda mums pareikšti savo pretenzijas vežėjui arba transporto draudimui.

6. Garantija ir garantijos

Taikoma įstatymų nustatyta atsakomybė už defektus. Informaciją apie galimas papildomas garantijas ir tikslias jų sąlygas rasite kartu su gaminiu ir specialiuose internetinės parduotuvės informaciniuose puslapiuose.

7. Ginčų sprendimas

Europos Komisija teikia internetinio ginčų sprendimo platformą (OS), kurią rasite čia ec europa . Mes nei įsipareigojame, nei nenorime dalyvauti ginčų sprendimo procedūroje vartotojų arbitražo kolegijoje.