Žaliuzių

Loading...

Įvertinkite šį produktą:

Loading...

Žaliuzių

Išoriniai roletai

Žaliuzių

Roletai Aluprof yra skirti statyti lango angą išorinėse sienose ir vidaus pastatuose, naudojami tiek statomuose, tiek jau esamuose rūkaliuose ??
two years warranty safe shopping factory online 100% made in EU
idealne dopasowanie

tobulas atitikimas

Išorinės roletai ir aliuminio apsauginės žaliuzės idealiai tinka privačiam namui (arba verslui kaip komercinės žaliuzės)

išorinės langinės uk puikiai izoliuoja šilumą, saugo privatumą ir ramybę, užtikrina veiksmingą apsaugos nuo įsilaužimo barjerą ir pagerina pastato energijos balansą. Dėl jų patvarumo lauko langinėms jos dažnai naudojamos kaip buitinių roletų durų apsauga. Dėl savo kokybės ir išskirtinės išvaizdos kai kurie mūsų klientai naudoja mūsų langines kaip vidaus ir dekoratyvines langines.

Visas roletus gaminame pagal dydį, todėl jie visada puikiai derinami.

Wysoka jakość

Aukštos kokybės medžiagos

Mūsų siūlomos išorinės aliuminio apsauginės langinės yra pagamintos iš pasirinktų medžiagų, garantuojančių aukščiausią jų kokybę. Langų rėmų išorinių langinių profiliai gaminami iš aukštos kokybės aliuminio lakšto. Priklausomai nuo lango angos aukščio ir šarvo profilio aukščio, roletų gamyboje naudojami skirtingi dėžių dydžiai, priklausomai nuo roleto aukščio. Roletų dekoratyvinis aliuminio langinių lakštas turi dvisluoksnes PUR-PA sistemos lako dangas, pasižyminčias dideliu atsparumu dilimui ir atmosferos poveikiui. Dėl profilius užpildančio putplasčio mūsų metalinės žaliuzės langams pasižymi gera šilumos ir garso izoliacija

automatizavimas

automatizavimas

Išorinės langinės valdomos rankiniu būdu – su juostele arba virve ir per švaistiklį. Elektrinės langinės namams taip pat suteikia galimybę naudoti automatinius prieblandos jutiklius, laiko valdiklius ar sistemas, integruotas su viso namo automatika. Kai naudojate tradicinę sistemą, turite atsiminti, kad bus matomas visas aptvaras, o kai kuriais atvejais pasirinkimo dėžutė gali šiek tiek uždengti stiklines ar žiemos sodo duris.

Elektros variklių specifikacijos:

 • Electric drive (mechanical endings) DM 35 S - 10/17 ¸ 40 to 18 kg, 10 Nm (without switch)
 • Electric drive with single-channel remote control (mechanical end caps) DM 35 R - 10/17 ¸ 40 to 18 kg, 10 Nm per remote control
 • Vieno roleto nuotolinio valdymo pultas
 • Daugelio žaliuzių nuotolinio valdymo pultas maks. 5 žaliuzės
Charakterystyka

Aklųjų charakteristikos

 • dėl plačios spalvų gamos jie puikiai dera prie pastato išvaizdos
 • puiki šilumos ir garso izoliacija
 • reikšmingas pastato energijos balanso pagerėjimas
 • šaltuoju metų laiku ir žiemą jie žymiai sumažina šildymo išlaidas
 • vasarą jie suteikia malonią vėsą ir prieblandą, suteikia pailsėjimą pavargusioms akims
 • jie saugo privatumą ir užtikrina ramybę
 • pagaminti iš pasirinktų medžiagų, garantuojančių aukščiausią jų kokybę
 • pritaikymas statomiems objektams, kaip jau esamiems
 • yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lakšto
 • šiltų pastelinių spalvų audiniai
 • valdymas rankiniu būdu arba per elektrinę pavarą su valdymo sistema, leidžia patogiai juos valdyti
 • 2 metų garantija
 • Apvalių ir daugiakampių dėžių nėra į medieną panašių spalvų
EN.jpg (26 KB)

Kabykla

Išoriniams roletams naudojame specialias pakabas su veltiniu, dėl kurių roletas veikia tyliau, yra patvaresnis dėl ilgesnės peties ir yra iš nerūdijančio plieno.
Tai apsaugo nuo atspindžių ant šarvų ir šarvų įbrėžimų po ilgo žaliuzių naudojimo

Automatiniams roletams su SOMFY pavara naudojame užrakto pakabą, kuri neleidžia roletams pakelti iš išorės. Suteikia standžią jungtį tarp ritininio vamzdžio ir šarvų.

KNALL išorinės žaliuzės

KNALL Aluprof lauko langinės, skirtos namams uk, yra tradicinis ir patikrintas apsaugos nuo saulės sprendimas. Roletų profiliai pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lakšto. Priklausomai nuo lango angos aukščio ir šarvo profilio aukščio, žaliuzių gamyboje naudojamos dėžės, kurių dydis priklauso nuo žaliuzių aukščio. Roletų lakštas turi dvisluoksnes PUR-PA sistemos lako dangas, pasižyminčias padidintu atsparumu dilimui ir oro sąlygoms. Dėl profilius užpildančio putplasčio mūsų roletai crawley pasižymi gera šilumos ir garso izoliacija ir puikiai veiks kaip aliuminio plantacijų žaliuzės.

Kaip užsisakyti?

Tai neįtikėtinai lengva nusipirkti „knal“ parduotuvėje. Tiesiog užpildykite reikiamus prekės parametrus ir įdėkite į krepšelį. Kad nesuklystumėte, geriausia vadovautis mūsų instrukcijomis, kurios yra po klaustukais viršutiniame dešiniajame kiekvieno žymės langelio kampe. Prieš įtraukdami prekę į krepšelį, po centrine nuotrauka visada galite pamatyti esamą jos kainą.

panašių produktų