Durų tinkleliai nuo uodų

Durų tinkleliai nuo uodų yra sudėtingesnės sistemos. Turime susuktus ir klostuotus tinklelius nuo uodų, taip pat amerikietiško stiliaus durų tinklelius nuo uodų ant rėmo, kurie atsidaro kaip durys.

Durų tinkleliai nuo uodų

Durų tinkleliai nuo uodų – savybės

Durų tinkleliai nuo uodų yra neįtikėtinai praktiški užvalkalai, kurie kartu su langų tinkleliais visapusiškai apsaugo namus ar butus nuo patvarių vabzdžių. Prasidėjus pavasariui ir kylant temperatūrai, vabzdžiai ypač suaktyvėja, ypač prie vandens telkinių, miškų ir kitų želdynų (taip pat ir miesto erdvėse). Gražūs orai skatina atidaryti langus ir balkono duris, tačiau bijodami nekviestų svečių „invazijos“ daugelis riboja savo kambarių vėdinimą (ypač vakarais) iki absoliutaus minimumo. Praktiški durų tinkleliai nuo uodų sukuria jiems neįveikiamą barjerą. Tai reiškia, kad jums nereikia rinktis tarp uždarų balkono ar terasos durų ir šviesos išjungimo.

Dėl šio nesudėtingo gaubto galite plačiai atverti visas duris, mėgaudamiesi gaiviu vėsaus oro vėjeliu. Speciali tinklelio struktūra užtikrina, kad į ją neprasiskverbs nei viena musė, nei uodas, nei mažesnis vabzdys. Tai žymiai padidina poilsio namuose komfortą, ir ne tik. Atminkite, kad vabzdžiai neša daug pavojingų bakterijų, kurios lengvai prasiskverbia į maistą ten, kur nusileidžia nekviesti svečiai. Kitas dalykas, vabzdžių nuodai daugeliui žmonių gali sukelti alergiją. Sunkesniais atvejais artimas kontaktas su bite ar kitu vabzdžiu gali sukelti anafilaksinį šoką – gyvybei pavojingą būklę. Deja, daugelis žmonių apie savo alergiją sužino tik įgėlę. Užuot rizikuodami, verčiau rinkitės paprastą, bet patikrintą apsaugą.

Skirtingai nuo cheminių insekticidų ir vabzdžių repelentų, tinkleliai nuo uodų nėra nei varginantys gyventojus, nei pavojingi, o veiksmingi beveik 100 proc. Taip pat verta paminėti, kad dėl tankaus tinklinio pynimo jos veikia kaip „audros durys“ vėjuotomis ir lietingomis dienomis.

durų tinklelis nuo uodų pagal išmatavimus

Tinkleliai nuo uodų – funkcijos

Kaip durų tinklelis nuo uodų neleidžia vabzdžiams patekti į patalpas? Viskas paprasta – tinklelio skylutės tokios mažos, kad į jas neprasiskverbia net mažas vabzdys. Jų matmenys yra 1x1 mm, todėl kalbame apie beveik mikroskopines angas.

Kaip buvo pasiektas toks tankus pynimas? Taip yra dėl itin plonų stiklo pluošto laidų naudojimo. Dėl šio elemento stiprumo jaudintis neverta – Knall parduotuvėje parduodamuose durų tinkleliuose nuo uodų tinklelis apsaugotas PVC sluoksniu. Apsauginio sluoksnio naudojimas užtikrina neįtikėtiną patvarumą. Smarki saulė, stiprus lietus, vėjo gūsiai – nė vienas iš šių veiksnių negąsdina durų nuo uodų tinklelio.

Durų tinklelio profiliai pagaminti iš aliuminio. Tai reiškia itin mažą svorį (tai žymiai palengvina montavimą), atsparumą pažeidimams ir korozijai. Dėl to Knall parduotuvėje parduodami užvalkalai yra neįtikėtinai atsparūs laikui bėgant. Net ir po daugelio metų jie vis dar atrodo patraukliai ir pilnai atlieka savo funkciją.

Verta paminėti, kad durų tinklelis taps efektyviu barjeru, neleidžiančiu vabzdžiams patekti į patalpas, tik jei jis bus tinkamai pritaikytas prie durų angos, kurioje bus montuojamas, matmenų. Turėdami tai omenyje, orientuojamės ne į universalius, o į specialius sprendimus. Mūsų parduodami tinkleliai gaminami pagal išmatavimus, pagal Kliento pateiktas gaires pateikdamas užsakymą.

Tinkleliai nuo uodų – tipai

Tinkleliai nuo uodų gali apsaugoti balkono ir lauko duris, tačiau juos galima montuoti ir prieš įėjimo duris. Knall parduotuvėje siūlome kelių tipų durų uždangalus, todėl kiekvienas Klientas gali pasirinkti geriausiai jo poreikius atitinkantį sprendimą. Galimos sistemos apima:

  • Sparnų durų tinkleliai nuo uodų,
  • Plisuotos durų tinkleliai nuo uodų.

Pirmasis iš šių sprendimų veikia kaip papildomos durys, atsidarančios priešinga kryptimi nei tinkamos durys (balkono ir terasos durų atveju – lauke). Šis praktiškas tinklelis nuo uodų, pagamintas iš aliuminio profilių, turi tvirtus vyrius ir praktišką rankeną. Dėl to jis puikiai tinka kasdieniniam naudojimui.

balkono durų ekranas

Kiekvienas, kuriam rūpi sutaupyti vietos, turėtų pagalvoti apie klostuotų durų tinklelį nuo uodų. Šis modelis puikiai veikia net su labai didelėmis durų angomis (iki 4 metrų). Tai dėka gerai apgalvotos lankstymo sistemos – atidarymo metu tinklelis susilanksto į akordeoną ir visiškai pasislepia šoniniame profilyje. Žemas slenkstis niekaip netrukdo pravažiuoti.

Visos siūlomos durų tinklelio nuo uodų sistemos netrukdo naudotis durimis. Užvalkalai prireikus apsaugo nuo vabzdžių, o kai vartotojas nori pereiti pro durų angą, tinklelį nuo uodų galima atidaryti, susukti ar sulankstyti vienu judesiu.