Paieška

pasirinkti tipą

Patikrinkite, kur naudoti mūsų gaminius

Mes paruošėme jums tobulo Knall House vizualizaciją. Pamatysite, kur bus galima panaudoti mūsų gaminius.

Pamatykite Knello namą »

Užuolaida ant žiedų

Vamzdiniai užuolaidų strypai yra pats klasikinis dekoratyvinių užuolaidų kabinimo būdas. Jie dedami virš lango. Jie pasižymi aukšta kokybe ir minimalistiniu dizainu. Jos palaiko užuolaidų audinį, o kartu su juo susilieja dėl klasikinių spalvų. Natūralu, kad kasdien užuolaidos dažnai gali būti stumdomos ir stumdomos; todėl perkant reikėtų pasimatuoti ilgį. Optimaliai jie turėtų baigtis apie 1,5 cm virš grindų.

Pirkti dabar

FAKRO stogo markizės

Markizės užtikrina optimalią apsaugą nuo perkaitimo ir tuo pačiu suteikia vaizdą į išorę. Markizė Fakro atspindi saulės spindulius jiems dar nepasiekus stiklo ir taip apsaugo nuo karščio kaupimosi saulėtomis dienomis, suteikdama palengvėjimą akims ir apsaugodama nuo žalingo stipriai atspindėtos šviesos poveikio, o tai ypač svarbu dirbant su kompiuteriais.

Pirkti dabar

Roletai stogui FAKRO

Atrask oazę...
Išorinės žaliuzės suteikia visišką komfortą naudojant palėpės erdvę, nes apsaugo nuo perkaitimo, leidžia visiškai užtemdyti patalpą, sumažina triukšmą iš išorės ir užtikrina privatumą visiškai uždengus langą.

Išorėje sumontuotos roletai pagerina apsaugą saulėtomis dienomis nuo nepatogaus šilumos padidėjimo. Vidinis aliuminio juostų paviršius padengtas specialia danga, kuri riboja įeinančią šilumą.

Pirkti dabar

Terasos markizės

Apsauga nuo intensyvios saulės spinduliuotės yra mūsų markizės užduotis. Mūsų terasos markizės yra ne tik puiki apsauga, bet ir unikali išvaizda. Beveik šimtas skirtingų dizainų ir spalvų audinių kartu su penkių spalvų aliuminio konstrukcijų patenkins net išrankiausius klientus. Aukščiausia kokybė yra mūsų įmonės šūkis! Markizėms gaminti naudojami tik aukščiausios kokybės aliuminio lydiniai ir geriausių Vakarų Europos gamintojų impregnuoti audiniai.

Pirkti dabar

Aliumininės žaliuzės

Aliumininės žaliuzės

Nepaisant daugelio metų gyvavimo rinkoje, žaliuzės vis dar yra funkcionali ekranavimo sistema, leidžianti laisvai reguliuoti į patalpą patenkančią šviesą. Tobulėjant žaliuzėms, ji tapo patrauklesnė pristatant įvairias jo formas. Mūsų parduotuvėje siūlome laisvai pakabinamas aliuminio žaliuzes trijų tipų lamelių pločio: 25mm, 50mm

Pirkti dabar

Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės – tai langų uždangalai, kurie efektyviai apsaugo Jūsų butą ar biurą nuo pernelyg didelės saulės šviesos. Priešingai nei klasikinės žaliuzės ar šešėliai, klostuotos žaliuzės leidžia uždengti bet kurį jūsų lango fragmentą, perkeliant audinį tiek iš apačios, tiek iš viršaus. Dėl klosčių funkcionalumo ir plataus audinių asortimento apsauga nuo saulės spindulių yra efektyvesnė, o patalpos įgauna naują ir originalią išvaizdą.

Pirkti dabar

FAKRO žaliuzės

Šviesa tavo rankose...
Venecijos AJP žaliuzės yra populiarus stogo lango priedas, galintis valdyti į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Keisdami lamelių kampą galime valdyti saulės spindulių kryptį ir sukurti unikalią atmosferą.

Roletai apsaugo nuo perkaitimo ir yra dekoratyvinis elementas. Šoniniai aliuminio turėklai leidžia visiškai užtamsinti patalpą ir taip pat leidžia pasukti varčią nuleidus žaliuzę.

Pirkti dabar

FAKRO užtemdančios žaliuzės

Naktis iš dienos...
ARF Sunset - puikiai apsaugo nuo saulės spindulių ir užtikrina visišką kambario vidaus užtemimą.

ARF užtemdančios žaliuzės pagamintos iš elegantiškos, dekoratyvios medžiagos. Jie turi šoninius bėgelius, leidžiančius užtemdyti kambario vidų. ARF užtemimo žaliuzę galima sustabdyti bet kurioje lango vietoje.

Pirkti dabar

Roletai FAKRO

Gyvenk su spalvomis...
Standartiniai roletai apsaugo nuo šviesos ir tuo pačiu gali būti papildomu puošybos elementu palėpėje. Roletai sumažina patenkančios šviesos kiekį, suteikia kambariui stiliaus, o platus audinių dizaino pasirinkimas (paprastas, raštuotas) leidžia roleto medžiagą derinti arba kontrastuoti su bet kurios patalpos dekoru.

Pirkti dabar

Vertikalios markizės VMZ ekranas

Markizės VMZ yra pagamintos iš patvaraus, oro sąlygoms atsparaus stiklo pluošto audinio. Audinys montuojamas ant ritinėlio, spyruoklinis ir įmontuotas aliuminio korpuse, kuris įtaisytas lango viršuje. Tai leidžia lengvai valdyti žaliuzes ir naudoti platesnį audinį, taip užtikrinant papildomą apsaugą nuo šviesos patekimo

Pirkti dabar

Vidinės Screen roletai RS

Vienas iš naujausių pasiūlymų langų dekoravimo srityje – diena-naktis roletai, dar vadinami zebru arba duetu. Dėl naujoviško pritaikymo – galimybės reguliuoti šviesos patekimą į vidų, jis sulaukia vis daugiau pritarėjų. Atsižvelgdami į poreikius galime patalpą visiškai užtemdyti arba įsileisti kuo daugiau šviesos iš lauko. Įkvėptos horizontalių žaliuzių, dieninės ir naktinės žaliuzės gaminamos iš dviejų sluoksnių audinio. Jie sėkmingai pakeičia tiek užuolaidas, tiek tradicines žaliuzes ar užuolaidas.

Dieną, kai norime pamatyti, kas vyksta lauke, ant nuleistos žaliuzės dedame medžiagos juosteles, kad ji būtų skaidri, tačiau kai reikia intymumo ir apsaugos nuo išorinio pasaulio, langą uždengiame visiškai.

Pirkti dabar

Microflex užuolaidos

Microflex – inovatyvus užuolaidų išdėstymo būdas, jose pastoviai įsiūtos maži plastikiniai kabliukai, kurie užtikrina, kad medžiaga visada klostysis vienodais intervalais. Kadangi kasdieniniame naudojime natūralu, kad užuolaidos dažnai gali būti kilnojamos ir kilnojamos, jas perkant reikėtų atitinkamai matuotis ir ilgį. Optimaliai jie turėtų baigtis apie 1,5 cm virš grindų.

Pirkti dabar

Romanetės

Romanetės Knall puikiai dera prie bet kokio interjero stiliaus. Jie puikiai atrodo kartu su tradicinėmis užuolaidomis ir kaip savarankiška puošmena. Priklausomai nuo jų gamybai naudojamos medžiagos, jie atlieka užuolaidų arba užuolaidų vaidmenį. Jie suteikia interjerui elegancijos ir nepaprastos išvaizdos ir, nepaisant to, ar yra išsivysčiusioje, ar paslydytoje padėtyje, atrodo originaliai.

Pirkti dabar

VELUX Plisuotos žaliuzės

VELUX klostuotos žaliuzės yra puikus būdas valdyti dienos šviesą jūsų kambaryje. Žaliuzės yra su viršutiniais ir šoniniais kanalais iš aliuminio ir leidžia sukurti spalvingus ir originalius šviesos efektus, kurie gali papildyti jūsų asmeninį baldų ir dekoro pasirinkimą. Be to, skraidančios klostuotos žaliuzės leidžia lengvai reguliuoti įeinančią dienos šviesą, nes ją galima pastatyti bet kurioje lango vietoje, nes ji nėra pritvirtinta nei viršuje, nei apačioje (tik rankiniu būdu). Tai užtikrina pagrindinį privatumą ir geresnę saulės šviesos kontrolę, todėl žaliuzes idealiai tinka montuoti svetainėse arba valgomojo zonose.

Pirkti dabar

VELUX markizės

VELUX markizės yra išorinės žaliuzės, puikiai tinkančios stipriai saulės šviesai ir karščiui sustabdyti dar prieš atsitrenkiant į stogo langą. Kai markizės nenaudojama, ji po jos korpusu susiriečia nepastebimai. Ištiestas iki varčios pagrindo, pusiau permatomas audinys išpjauna tiesioginius saulės spindulius, vis tiek leidžia visiškai matyti išorę, o saulės kaitrą sumažina 90%. Žaliuzę galima pastatyti bet kurioje lango vietoje, taip pat galima naudoti atidarius langą. Rankinę su kabliukais galima suvynioti tik iki galo aukštyn arba žemyn. Pasirinkite iš trijų spalvų su trimis skaidrumo lygiais.

Pirkti dabar

Roletai VELUX

VELUX roletai suteikia pagrindinio privatumo, kartu praleidžiant natūralią šviesą. Roletai yra aliuminio šoniniuose kanaluose ir gali būti pastatyti bet kurioje lango vietoje. Roletai yra efektyvus ir praktiškas sprendimas, užtikrinantis apsaugą ir gerą išvaizdą. Todėl roletai puikiai tinka gyvenamosioms patalpoms, namų biurams, žaidimų kambariams ir kambariams, kuriuose norite elementaraus privatumo ir galimybės skleisti šviesą.

Pirkti dabar

Vertikalios žaliuzės

Vertikalės yra langų dekoracijos, kurios puikiai tinka didelių plotų uždengimui, ypač biuruose, konferencijų salėse ir auditorijose. Vienas didžiausių jų privalumų – galimybė tiksliai reguliuoti į patalpą patenkančios šviesos kryptį ir kiekį. Tai įmanoma dėl didelių, besisukančių lentjuosčių. Dėl vertikalių patalpos yra ne tik apsaugotos nuo šviesos, bet ir nuo įkaitimo. Vertikalių veikimą palengvina sumontuoti varikliai, kurių dėka sklendė gali suktis, o lentjuostes galima perkelti kartu ir atskirti norimu būdu. Mūsų parduotuvėje vertikalės yra įvairių spalvų, skirtingo tamsumo laipsnio ir skirtingo pločio lentjuosčių.
Be tradicinių medžiagų, siūlome ir specialius patvirtinimus turinčius gaminius: higieniškus ir nedegius.

Pirkti dabar

Venecijos medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės puikiai dera tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio interjero. Dėl plataus spalvų asortimento ir elegantiškų bei estetiškų aksesuarų (tokių kaip viršutinis maskavimo rėmas, pagaliukai ar grandinėlių galai) šias žaliuzes itin vertina net reikliausi viešbučių, biurų ir butų savininkai.

Pirkti dabar

FAKRO Plisuotos žaliuzės

Apsupkite save grožiu...
APS klostuota žaliuze yra stilinga ir dekoratyvi roleta. Jis suteikia patalpoje minkštą, išsklaidytą šviesą, kurios spalvos derės prie bet kokio interjero dizaino.

Šoniniai balti aliuminio kreiptuvai dengia audinio kraštą ir papildomai apriboja patenkančios saulės šviesos kiekį. Žaliuzę galima pastatyti bet kurioje vietoje.

Pirkti dabar

VELUX užtemdančios žaliuzės

VELUX užtemdančios žaliuzės užtikrina 100% užtemimą tiek dieną, tiek naktį. Roletų vidinėje pusėje esanti aliuminio danga vasarą atspindi saulės spindulius, o žiemą palaiko šilumą. Roletai turi siaurus, aliuminio kreipiklius, kurie užtikrina puikų prigludimą ir leidžia roletą sustabdyti bet kurioje lango vietoje. Užtemdančios žaliuzės puikiai tinka miegamiesiems, vaikų kambariams ar kitoms patalpoms, kuriose būtinas užtemdymas ir izoliacijos pagerinimas.

Pirkti dabar

Dienos ir nakties roletai bei roletai ZEBRA

Labai dekoratyvūs ir funkcionalūs Day & Night audiniai susideda iš skaidrių ir tamsėjančių juostelių. Du audinio sluoksnių perdengimas ir judinimas vienas kito atžvilgiu suteikia plačias galimybes reguliuoti insoliacijos ar patamsėjimo laipsnį. Be to, priklausomai nuo spalvos, jis gali apsaugoti namų ūkio narių privatumą sutemus.

Pirkti dabar

Išoriniai roletai

Tai praktiška sistema, kuri apsaugo mus trimis būdais: puikia izoliacija, mūsų privatumo apsauga ir ramybe, tuo pačiu užtikrinant veiksmingą „apsaugos nuo įsilaužimo barjerą“. Roletų sistemos dėka galime būti tikri, kad mūsų namai yra saugūs, ypač mūsų nebuvimo metu – atostogų ar žiemos atostogų metu.

Pirkti dabar

VELUX išorinės roletai

Nuo visiško apšvietimo iki visiško užtemimo dienos metu – VELUX roletai užtikrina visapusišką šiluminę apsaugą, nepriklausomai nuo sezono. Roletai vasarą apsaugo palėpę nuo įkaitimo, o žiemą išlaiko šilumą viduje. Jie leidžia blokuoti šviesą iš lauko bet kuriuo paros metu. Jie sumažina triukšmą krušos ir lietaus metu, apsaugo langą esant sudėtingoms oro sąlygoms ir suteikia papildomo saugumo jūsų namams. Pagaminti iš itin tvirto aliuminio, užtikrina maksimalų našumą bet kokiu oru. Išbandėme juos pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis, kad įsitikintume, jog jie jums tarnaus ilgus metus. Dėka apdovanojimus pelniusio dizaino, jie puikiai dera su stogu.

Pirkti dabar

Ekrano ritininės žaliuzės STANDARTINIS

SCREEN roletai visų pirma yra apsauga nuo pernelyg didelės saulės šviesos. Dėl to galime sutaupyti oro kondicionavimo išlaidų. Saulės spinduliuotės sumažinimas iki 75%, taip sumažinant pastato eksploatacines išlaidas. Didelis ekranų privalumas – galimybė uždengti stiklinius paviršius iki 5 m pločio arba iki 15 m2 ploto. Mūsų estetinį įspūdį pagilina kokybiški audiniai su plačia spalvų gama.

Pirkti dabar

VELUX žaliuzės

VELUX žaliuzės leidžia visiškai valdyti šviesą, nes juostelės neturi skylių ir gali būti pakreiptos taip, kaip norite, net kai langas atidarytas. Žaliuzės yra optimalus sprendimas patalpoms, kuriose norima reguliuoti patenkančios šviesos kiekį ir kryptį – iš tiesų tai bene vienas lanksčiausių siūlomų šešėliavimo sprendimų. Jis pasižymi dideliu užtemimo gebėjimu visiškai uždarytas ir gali pasiūlyti visą apšvietimo efektų spektrą su unikaliu pakreipimo mechanizmu.

Pirkti dabar